May 17 2024 08:36:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Patch 4.03 - vaše první dojmy
1stCL_Jamamoto
CZ_Opitz napsal:
OT:
Jami, dva roky jsem mel to stesti pracovat v praci s mistrem FIDE, skvelym kamaradem, a dokonce jsem se nechal tak inspirovat, ze jsem koupil knizky a zkousel na nej nejake figle, nejlepe jsem dopadl remizou, kdyz mi ji nabidl, protoze jsem mu zasmodrchal koncovku a mu se nad tim nechtelo premyslet, protoze jsme oba vedeli, jak to nakonec dopadne...
a aby sis to predstavil, jak probihaly nase partie... ja mel na kompu sachovnici, on sedel u stolu naproti a nemel pustene nic. ja rikam e4, on neco... deset tahu v klidu, ja jsem si to zakresloval a on si to zakresloval v hlave. vzdycky me porazil, neco mi sezral, znicil me, bez milosti, ale jako gentleman...
nakonec jsem si uz delal legraci - kdyz jsem zacinal hru, rekl jsem e4 - beres remizu? a on nekdy prijal...
skoda, ze uz s nim nepracuju, bylo to velice osvezujici


Jojo...když to někdo opravdu umí, je to mazec....ale takových kalit nedosahuji ani zdaleka...ale když jsem zašel do hospody a začalo se hráto panáky, vracel jsem se často domů pěkně vožralej...Šklebící se
 
Opitze
von si pamatoval i cele partie, ktere hral... treba porazil nejakeho polskeho reprezentanta a pamatuje si kazdy tah dodnes. a jeste se mi chlubil, jak si ten polak potom zasel na toaletu a strcil si hlavu pod vodovod.. Úsměv
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
1stCL_Jamamoto
CZ_Opitz napsal:
von si pamatoval i cele partie, ktere hral... treba porazil nejakeho polskeho reprezentanta a pamatuje si kazdy tah dodnes. a jeste se mi chlubil, jak si ten polak potom zasel na toaletu a strcil si hlavu pod vodovod.. Úsměv


To věřím...opravdu dobří šachysté tohle zvládají!Kdysi jsem také hrál s jedním, co se tím zábýval trochu na úrovni....no co ti budu povídat! Dostal jsem na prdel jako Rusové u Krasnodaru...ale bylo to neuvěřitelné...od začátku jsem byl pod tlakem a celou dobu jen hasil průsery...na nějaký vlastní útok jsem nestačil ani pomyslet a za chvilku bylo po všem...
 
rudidlo
1stCL_Jamamoto napsal:
Jojo...když to někdo opravdu umí, je to mazec....ale takových kalit nedosahuji ani zdaleka...ale když jsem zašel do hospody a začalo se hráto panáky, vracel jsem se často domů pěkně vožralej...Šklebící se

Už jsme trochu OT, ale jak dlouho trvala jedna hra?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
313_Ffajtl
S mým intelektem by to trvalo cca řádově v seikundách.... ani nevím, jak se táhne s koněmŠklebící se
 
http://www.313.cz/
MK_Paja
rudidlo napsal:
Na zajímavou věc přišli kluci ze Slovenska


Taky sem si trochu hrál a testoval , toto je jeden 30mm německý granát.
[img]http://www.kpax.wz.cz/screen/moskyt.gif[/img] is not a valid Image.
Pokud se trefím o kousek níž , Mosquito se, po jednom zásahu, na 99% změní v ohnivou kouli.
 
1stCL_Jamamoto
rudidlo napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
Jojo...když to někdo opravdu umí, je to mazec....ale takových kalit nedosahuji ani zdaleka...ale když jsem zašel do hospody a začalo se hráto panáky, vracel jsem se často domů pěkně vožralej...Šklebící se

Už jsme trochu OT, ale jak dlouho trvala jedna hra?

V těch putykách? To bylo celkem rychlé...měl jsem v rukávu pár fint, které jsem v různých obměnách opakoval a vycházely...nejprve jsem musel soupeře ale navnadit...to znamená nechat ho jednou, dvakrát poměrně snadno vyhrát....když to vycházelo, zvládl jsem šest, sedm partií za večer. Někdy jsem hrál dvě partie najednou...
Můj kámoš zase hrál ligově karambol....tak to dělal podobným způsobem. Jako študáci jsme moc peněz neměli, tak to bylo příjemné....:sm36:
 
Opitze
pajo_cz - to je dost drsny bug... ja to fakt nechapu... vsichni se tesi jak mali haranti na autodrahu, Oleg to musi vedet a nakonec to ma takovy bug... jak vypada vlastne test beta verzi v 1C podani? Úsměv
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
1stCL_SaBot
asi to simuluje psychologickej efekt :sm4:
 
313_OTU_oblak
k těch šachám - kdysi jsem je taky hrával....ale teď mám problém porazit přítelkyni, protože je děsně chytrá (no jo, ale když jí říkám během partie chyby tak se nemůžu divit Úsměv))

jinak ten damage model mossie je fakt humus Smutný
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 14-02-2006 10:52
 
1stCL_Jamamoto
OTU_oblak napsal:
k těch šachám - kdysi jsem je taky hrával....ale teď mám problém porazit přítelkyni, protože je děsně chytrá (no jo, ale když jí říkám během partie chyby tak se nemůžu divit Úsměv))

jinak ten damage model mossie je fakt humus Smutný

No kdysi...to je i můj problém...co jsem v Praze, tak moc nemám s kým...určitě jsem v tomto směru pěkně zakrněl....
 
Opitze
ber to z te pozitivni stranky - nevyhravas, takze uz ani tolik nechlastas(dozijes se duchodu..) a protoze nehrajes vubec, tak ani neplatis jinemu(ustetris penize na jine neresti) Šklebící se.

Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
MK_Paja
ohledně Mosquita: hážu na FTP zajímavý ntrk Úsměv http://vwings.cze...squito.rar

EDIT: hmmm, link nějak nefachčí, tak tam vlezte ručně Mrknutí
EDIT2: opraveno , zazipováno
Upravil/a MK_Paja dne 14-02-2006 12:19
 
1stCL_SaBot
paja_cz napsal:
ohledně Mosquita: hážu na FTP zajímavý ntrk Úsměv http://vwings.cze...squito.rar

EDIT: hmmm, link nějak nefachčí, tak tam vlezte ručně Mrknutí
EDIT2: opraveno , zazipováno


tak to je drsny. To vypada, jako by misto mosquita nahodili hitbox z Tripitze (co se tyce velikosti)
a DM z konskeho povozu
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 14-02-2006 14:02
 
1stCL_Bumik
Palebna zakladna u Do335 je prijemna, stejne jako cele letadlo. Leteli jsme 4 proti 30 B-17, zbyly 2 cedniky. A to dokonce Fucida dosahnul ABSURDNI RYCHLOST :sm21:

P.S.:Umite pocitat? Tak pocitejte s tim, ze se Pfeil bude v poctu 1 (pro me) objevovat na VSECH mapach na CLDS od roku 43.....:sm45:
 
1stCL_SaBot
1stCL_Bumik napsal:
Palebna zakladna u Do335 je prijemna, stejne jako cele letadlo. Leteli jsme 4 proti 30 B-17, zbyly 2 cedniky. A to dokonce Fucida dosahnul ABSURDNI RYCHLOST :sm21:

P.S.:Umite pocitat? Tak pocitejte s tim, ze se Pfeil bude v poctu 1 (pro me) objevovat na VSECH mapach na CLDS od roku 43.....:sm45:


:sm51:
 
313_OTU_oblak
Bumíku, to s tím objevováním pfajla na mapách beru jako těžký žert :sm6::sm6::sm6:
to jsi mne dostal Úsměvzkousnu špačka, na kterém dicfield sundal na konci války P-47..

když není na mapě MiG-3U který byl na frontě a prokazatelně bojoval velmi dobře, dokonce i I-185 má bojově nalétáno více než tohle éro Úsměv:sm54:
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 14-02-2006 15:40
 
LesniHU
313_OTU_Gryzlov napsal:
LesniHU napsal:Zkusim ti pomoci Úsměv:
letadlo - eq. flat plate area (ft^2) - wetted area (ft^2) - Cdswet
SpitIX - 5.4 - 831.2 - 0.0065
fw190A8 - 5.22 - 735 - 0.0071
Jsou to hodnoty nasimulovane bez vlivu tunelu chladicich systemu.
Zdroj: World War II Fighter Aerodynamics, David Lednicer, EAA135815


To si mi pomohl .. teď abych počítal Šklebící se

Ne, vážně ... zajímal by mě ten zdroj ... podle čeho nebo čím byla prováděna simulace, kdy a kým? A jak moc se to liší od tunelových měření ... terda pokud jsou k dispozici. Sověti během války měřili kompletní letadla v aerodynamickém tunelu CAGI.


Cely text, vic nevim. Kazdopadne pro nase ucely temer nepouzitelne, protoze chladici system a ruzne detaily jako anteny klidne zdvojnasobi odpor. Ale stejne je to zajimavy cteni.
 
1stCL_Fucida
OTU_oblak napsal:
Bumíku, to s tím objevováním pfajla na mapách beru jako těžký žert :sm6::sm6::sm6:
to jsi mne dostal Úsměvzkousnu špačka, na kterém dicfield sundal na konci války P-47..

když není na mapě MiG-3U který byl na frontě a prokazatelně bojoval velmi dobře, dokonce i I-185 má bojově nalétáno více než tohle éro Úsměv:sm54:


Jeden pro Bumíka, jeden pro mě a jeden pro Falkona. SaBot dostane kulový..poletí s Emilem, pro něj je nějakýho výkonnějšího letadla škoda Úsměv. Ač měl každý z nás rezervu, SaBot byl jedinej, kdo sedal s větroněm Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_SaBot
Naštvaný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,669 návštěv