Zítra si velrybáři z doku vyzvednou svojí Idris, loď doposud známá jen z obrázku a ukázek SQ42 se po 11 letech vývoje zhmotní.
V den uvedení prodeje, stála loď jen asi 3k$.
Zároveň zítra 15-27 května začíná armádní výstava Invictus, kde si zdarma můžete vyzkoušet vojenské stroje a prohlídnout tuhle mega obludu.
[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR2.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg[/img] is not a valid Image.
Tak 1 mld.$ za 14 let vývoje odkloněna a co bylo všechno slíbeno je aktuálně leda nefunkční okleštěný holovesmír. YouTube Video
[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR2.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg[/img] is not a valid Image.
A při tom je tu několika dekádami prověřená hra Elite Dangerous, která má bohatý Lore a stále nově přidávané funkce, lodě a aktivity - stačí si vybrat ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=dKetlV4fGUw
Upravil/a Dan77 dne 26-05-2026 23:40
A při tom je tu několika dekádami prověřená hra Elite Dangerous, která má bohatý Lore a stále nově přidávané funkce, lodě a aktivity - stačí si vybrat ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=dKetlV4fGUw
Hraju, stavím mmntálně stanici jakopako
Už "jen" 22 kt titanu a necelých 42 kt CMM kompozitů... roček dva vožení a bude to
Jinak jsem hlavně "objevitel".
Elite je supr hra když k tomu chceš čučet na film nebo poslouchat muziku
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
A při tom je tu několika dekádami prověřená hra Elite Dangerous, která má bohatý Lore a stále nově přidávané funkce, lodě a aktivity - stačí si vybrat ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=dKetlV4fGUw
Hraju, stavím mmntálně stanici jakopako
Už "jen" 22 kt titanu a necelých 42 kt CMM kompozitů... roček dva vožení a bude to
Jinak jsem hlavně "objevitel".
Elite je supr hra když k tomu chceš čučet na film nebo poslouchat muziku
jojo, shlédnul jsem tak (no spíše poslouchal) řadu filmů a detektivek na pozadí při Elite Dangerous
PS: Pro challenge a adrenalin si proto zalétám TAWko s CSW ;-)
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů
IL-2 Sturmovik™, Cliffs of Dover™, Pacific Fighters™ are trademarks or registered trademarks of 1C EUROPE, 1C-Multimedia, 1C ONLINE GAMES.
Other marks used herein are those of their respective owners.