June 18 2026 09:39:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Star citizen
petsild
Zítra si velrybáři z doku vyzvednou svojí Idris, loď doposud známá jen z obrázku a ukázek SQ42 se po 11 letech vývoje zhmotní.
V den uvedení prodeje, stála loď jen asi 3k$.
Zároveň zítra 15-27 května začíná armádní výstava Invictus, kde si zdarma můžete vyzkoušet vojenské stroje a prohlídnout tuhle mega obludu.
[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR2.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg[/img] is not a valid Image.
 
petsild
Tak 1 mld.$ za 14 let vývoje odkloněna a co bylo všechno slíbeno je aktuálně leda nefunkční okleštěný holovesmír.
YouTube Video



[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR2.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Tyler Durden
Už tam budem?
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"

World Adomination!
 
alfik
Tyler Durden napsal:

Už tam budem?

To dřív budem správně dělit nulou.
Vyděšený
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Dan77
A při tom je tu několika dekádami prověřená hra Elite Dangerous, která má bohatý Lore a stále nově přidávané funkce, lodě a aktivity - stačí si vybrat ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=dKetlV4fGUw
Upravil/a Dan77 dne 26-05-2026 23:40
 
Tyler Durden
Ta pokud se chce člověk hodně nudit, jsou i lepší hry než Elite Dangerous. Úsměv
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"

World Adomination!
 
alfik
Dan77 napsal:

A při tom je tu několika dekádami prověřená hra Elite Dangerous, která má bohatý Lore a stále nově přidávané funkce, lodě a aktivity - stačí si vybrat ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=dKetlV4fGUw

Hraju, stavím mmntálně stanici jakopako Úsměv
Už "jen" 22 kt titanu a necelých 42 kt CMM kompozitů... roček dva vožení a bude to Vyděšený
Jinak jsem hlavně "objevitel".
Elite je supr hra když k tomu chceš čučet na film nebo poslouchat muziku Šklebící se
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Dan77
alfik napsal:

Dan77 napsal:

A při tom je tu několika dekádami prověřená hra Elite Dangerous, která má bohatý Lore a stále nově přidávané funkce, lodě a aktivity - stačí si vybrat ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=dKetlV4fGUw

Hraju, stavím mmntálně stanici jakopako Úsměv
Už "jen" 22 kt titanu a necelých 42 kt CMM kompozitů... roček dva vožení a bude to Vyděšený
Jinak jsem hlavně "objevitel".
Elite je supr hra když k tomu chceš čučet na film nebo poslouchat muziku Šklebící se


jojo, shlédnul jsem tak (no spíše poslouchal) řadu filmů a detektivek na pozadí při Elite Dangerous Šklebící se
PS: Pro challenge a adrenalin si proto zalétám TAWko s CSW ;-)
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-06-2026 10:49
my už web asi ani neprovozujeme. Ještě z nostalgie funguje fórum, ale snad dva roky tam nikdo nic nenapsal. Domlouváme se přes WhatsApp.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

40,516,236 návštěv