May 17 2024 09:08:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 2
Tyler Durden, 1stCL_Fucida

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Patch 4.03 je uz na spadnutie! Linky!
Ucho
1stCL_SaBot napsal:
taky se vam delaji takovy bily tecicky na vrtuli?


Dej skrýn...
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
HP_Clo-Clo
Tečky na vrtuli nemám, ale na skle Ju88 na čumáku občas fialové sklo, ale dá se to přežít ..... díky Olegu!!!!!:sm12:
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
1stCL_SaBot
CSL_Ucho napsal:
1stCL_SaBot napsal:
taky se vam delaji takovy bily tecicky na vrtuli?



Dej skrýn...

neni to tady moc vyrazny..tecky se mi ruzne s tocej ve smeru otaceni vrtule
, mozna je to bug, mozna uhlem ke slunci (nejaka nova feature) nevim
[img]http://img248.imageshack.us/img248/2396/tecky2mj.th.jpg[/img] is not a valid Image.
 
1stCL_Jiricek
Bílé tečky už se mi po jednom patchi kdysi objevovaly
 
313_OTU_oblak
tak Tempest je 9???hmmm Smutný //edit - nepřekvapuje mne to. nechci vyvolat flejm.sorry...Smutný
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 09-02-2006 23:57
 
1stCL_Jiricek
Mimochodem - už jste se katapultovali z Dornieru ??? Jeden z nejlépe propracovaných momentů v ILovi, budu často používat : ))

Macchi má úžasný zvuk zbraní...

Mosquito je nuda, připomíná mi Atari : )) snad tím obdélníkovým výhledem. Ale se dvěma formacema Junkersů nemělo problém...

A Ju88 ... No... Kvality Stuky bohužel nedosáhl :/ Ale krásný je, když někomu letíte na křídle. Díky i za to.
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 10-02-2006 00:11
 
1stCL_Esquilax
Objevil se u mě dost nepříjemný probém. Do deseti minut od spuštění Ila mi zatuhne PC. Tohle jsem od nového patche nečekal...:no:
 
310_cibule
Co je ta červená prádelní šňůra přes kokpit na Ju 88?

A všimli jste si těch úžasnejch počitadel munice v italskejch érech? Mňam, mňam.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ucho
1stCL_SaBot napsal:
, mozna je to bug, mozna uhlem ke slunci (nejaka nova feature) nevim


spíš asi něco blbě...

BTW Šíp a Moskyto, to je rachot... Mohli udělat Ju88 s nějakým kanonem, blbě se s tím bude vulčit :-)
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Hoper
1stCL_Esquilax napsal:
Objevil se u mě dost nepříjemný probém. Do deseti minut od spuštění Ila mi zatuhne PC. Tohle jsem od nového patche nečekal...:no:

psali v readme cosi o corep4.dll - přečti a zkus ...
 
Jirka
1stCL_Jiricek napsal:
Mimochodem - už jste se katapultovali z Dornieru ??? Jeden z nejlépe propracovaných momentů v ILovi, budu často používat : ))


Šklebící seŠklebící seŠklebící se Katapultuj se a když uvidíš pilota na padáku, zmáčkni na joysticku tlačítko střelby.Šklebící seŠklebící seŠklebící se Kdo by to byl řekl, že tohle letadlo bylo i na dálkové ovládání ? Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Opitze
To vis... to je ta temna strana Sily... jakto, ze si to jeste nepochopil? Úsměv
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
1stCL_pbarry
313_cibule napsal:
Co je ta červená prádelní šňůra přes kokpit na Ju 88?


Myslim ze kdyz si to srovnas z horizontem tak poletis pod urcitym uhlem stremhlav.
 
barryk.webz.cz
310_cibule
Vogone, to je novej Vogon v tom avataru? Ten je fakt dobrej.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jirka
Toho jsem našel na netu. Je z toho novýho filmu. Je bezva že ? Správně hnusnej. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Wutz
1stCL_Jiricek napsal:
Mimochodem - už jste se katapultovali z Dornieru ??? Jeden z nejlépe propracovaných momentů v ILovi, budu často používat : ))



Katapultovat ses mohl už v He162. Bacha na vystupování při sednutí do pole. Je to smrtelné. :sm2:
 
rudidlo
Jirka EAF310 napsal:
Toho jsem našel na netu. Je z toho novýho filmu. Je bezva že ? Správně hnusnej. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Ty přímo nahráváš, aby se do tebe někdo trefil Šklebící se
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Jirka
rudidlo napsal:
Jirka EAF310 napsal:
Toho jsem našel na netu. Je z toho novýho filmu. Je bezva že ? Správně hnusnej. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Ty přímo nahráváš, aby se do tebe někdo trefil Šklebící se


Ano, patch mám nainstalovaný, můžeme si proti sobě zalítat. Šklebící se
 
1stCL_Esquilax
Hoper napsal:
1stCL_Esquilax napsal:
Objevil se u mě dost nepříjemný probém. Do deseti minut od spuštění Ila mi zatuhne PC. Tohle jsem od nového patche nečekal...:no:

psali v readme cosi o corep4.dll - přečti a zkus ...


Vyřešeno. Problém byl na mém přijímači. Úsměv
 
Jirka
1stCL_Esquilax napsal:
Hoper napsal:
1stCL_Esquilax napsal:
Objevil se u mě dost nepříjemný probém. Do deseti minut od spuštění Ila mi zatuhne PC. Tohle jsem od nového patche nečekal...:no:

psali v readme cosi o corep4.dll - přečti a zkus ...


Vyřešeno. Problém byl na mém přijímači. Úsměv


A bylo to v tom DLL ? Jednomu mému kolegovi to dělá taky a je z toho celý zoufalý.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,810 návštěv