May 17 2024 05:02:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
HE-111
torr
Nezměnilo se něco na ovláddání HE-111 nebo jeho letový model?.ted používám verzi li2- 4.02m a nějak se mi nedáří vzlítnout, předchozích patchích to nebyl takový problém.Konkrétně přidám plyn na obou motorech součesně a letadlo silně ale opravdu silně táhne doleva a kolikrát se točim jako káča joystick moc nepomáha vyrovnat směr.Takže bych poprosil o nějakou radu jak vzlítnout.dik
 
Opitze
nastartujes levy motor, pak pravy motor, pritom mas stahnuty plyn. potom vyberes oba motory a pridas plyn a pojede to rovne
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
rudidlo
torr napsal:
Nezměnilo se něco na ovláddání HE-111 nebo jeho letový model?.ted používám verzi li2- 4.02m a nějak se mi nedáří vzlítnout, předchozích patchích to nebyl takový problém.Konkrétně přidám plyn na obou motorech součesně a letadlo silně ale opravdu silně táhne doleva a kolikrát se točim jako káča joystick moc nepomáha vyrovnat směr.Takže bych poprosil o nějakou radu jak vzlítnout.dik
Co jsem odpozoroval, po patchi 4.02 jsou dvoumotoráky silně přetáčivé při pojíždění. Přidávej pomalu.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_pbarry
S rozjezdem je to v pohode. Jak pise opitz bude chyba v oznaceni na vsechny motory po nastartovani.

Torre, v kokpitu mas budicky a kontrolky, na tech se muzes podivat kteremu motoru pridavas a tak. Dalsi moznosti je zamknuti ostruhoveho kolecka pri startu...

Pojizdet jen velmi opatrne a pomalu, jinak je to kaca.
 
barryk.webz.cz
AH_Cutora
He111 ma bugu pri pojizdeni. Nejak divne jsou namodelovane brzdy a vubec podvozek a letoun se chova jak kdyz jezdi po ledu.

Pojizdej do 20% plynu, ne vic jinak se ti to vymkne kontrole a delas hodiny.

Pouzivej smerovku. Letovy model od patch 4.0x ma namodelovane vlivy otaceni vrtule a motoru a letoun podle toho proste boci. Musis kontrolovat nohama.

Plyn na vzletu pridavej opatrne a pomalu a plny plyn si muzes dovolit az kdyz uz s He111 jedes tak 40-50km/h.


Je to o cviku, zvyknes si Mrknutí
 
torr
AH_Cutora napsal:
He111 ma bugu pri pojizdeni. Nejak divne jsou namodelovane brzdy a vubec podvozek a letoun se chova jak kdyz jezdi po ledu.

Pojizdej do 20% plynu, ne vic jinak se ti to vymkne kontrole a delas hodiny.

Pouzivej smerovku. Letovy model od patch 4.0x ma namodelovane vlivy otaceni vrtule a motoru a letoun podle toho proste boci. Musis kontrolovat nohama.

Plyn na vzletu pridavej opatrne a pomalu a plny plyn si muzes dovolit az kdyz uz s He111 jedes tak 40-50km/h.




Je to o cviku, zvyknes si Mrknutí


díky za info a potvzení mého zlého tušení v patchi 4.02m jsou dvoumotaráky zmršeny totéž v menší míře platí i pro mého miláčka ME-110 který má navic podle zatáčkoměru směrovku natočenou do leva.Ostatně proč tvořitelé map opomíjejí ME-110?Vždyt je to skvělý univerzální bitevník.
 
AH_Cutora
110tku neopomijime, ale je pouze ve verzi G2, coz dost limituje jeji pouziti.
 
Mungo
Ako pisali, musis patricne kontrovat pri rozbiehani kormidlom. Uzamknutie kolieska je nutnost.
Pozor aj pri pristavani - hodiny urobis uplne hladko v niektorych pripadoch, myslim ze najme pri pruskom stiahnuti plynu v okamihu ked zastavujes.
Mensia rada - zamykaj koliesko aj pri rolovani po drahe - nastav sa do smeru, kam chces ist, lock, plyn. Ked chces skorigovat, unlock, korekcia, lock.
 
313_OTU_oblak
torr - smiř se s tím. 110 tu lidi nelítají (osobně se mi moc líbí) protože šturmy se ji bojí a jiříčkovi bitevníci dávají přednost zdechlým štukám....a z nich přejdou rovnou na Ju88(od léta 1943?), takže s vyjímkou několika šílenců 110 v ILovi asi nikomu nechybí.
 
rudidlo
OTU_oblak napsal:
a jiříčkovi bitevníci dávají přednost zdechlým štukám....

Štuka je bitevní letoun?

Jinak já se počítám mezi šílenze a myslím, že nikdo z 1stCL| stodesítkou taky neopovrhuje. A chlapci z Letky 13 v ní taky rádi lítají.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Liptow
OTU_oblak napsal:
...takže s vyjímkou několika šílenců 110 v ILovi asi nikomu nechybí.


Oblaku neser! Me-110 mam radsej nez vsetky 109 od Fritza vyssie! A ked do nich hromadne nasadneme, cerveni skripu zubami a preklinaju chvilu ked stodesiatku Oleg do FB dal..

mala ukazka online schopnosti Me110 - video (34MB )
Upravil/a Liptow dne 09-02-2006 18:11
 
3BAP_Cassius Chaerea
OTU_oblak napsal:
110 tu lidi nelítají (osobně se mi moc líbí) protože šturmy se ji bojí
To si vzal kde? Já a bát se, té nepovedené stíhačky nebo ještě nepovedenějšího bitevního letadlaŠklebící se.
 
Schnitzel
OTU_oblak napsal:
torr - smiř se s tím. 110 tu lidi nelítají (osobně se mi moc líbí) protože šturmy se ji bojí a jiříčkovi bitevníci dávají přednost zdechlým štukám....a z nich přejdou rovnou na Ju88(od léta 1943?), takže s vyjímkou několika šílenců 110 v ILovi asi nikomu nechybí.


Mě jo! Asi sem šílenec :lol: A doufám, že s Ju88 to nedopadne stejně, navíc rozdíly mezi jeho verzemi byly minimální, takže by moh bejt k dispozici od 41 roku :sm14:
 
torr
Liptow napsal:
OTU_oblak napsal:
...takže s vyjímkou několika šílenců 110 v ILovi asi nikomu nechybí.


Oblaku neser! Me-110 mam radsej nez vsetky 109 od Fritza vyssie! A ked do nich hromadne nasadneme, cerveni skripu zubami a preklinaju chvilu ked stodesiatku Oleg do FB dal..

mala ukazka online schopnosti Me110 - video (34MB )


moc hezkej track,mimochodem ta 110 má výzbroj 2x7.7mm a 2x30mm?
Letka 13 ta se specializuje na 110? možná bych se přidal kdyby to šlo
 
Liptow
Ta konkretna mala 2x20+2x30+2x500 :sm45:
 
LesniHU
Pojizdeni s dvoumotorakama neni zase tak tezky. Jen chce trochu predvidavosti a hodne smerovky (a tim myslim opravdu hodne, typicky plnou vychylku) do protismeru zatacky a k tomu hodne brzd (a tim myslim opravdu hodne, casto maximum). Pak se da rolovat relativne rychle a bezpecne.

Zamykani ostruhy pro start neni podminkou, staci plna vychylka smerovky a trochu trimu.
 
313_OTU_oblak
panové pardón. Moje zkušenost vyplývala z toho že na začátku STG jsem se ptal jestli budou létat i na 110 a bylo mi řečeno že ne, že prej počkají na Ju88 Úsměv No štuka je bitevní letoun odjakživa, nebo se tak alespoň používala co já vím Úsměv ve francii tím něci stříleli do kolon prchajících lidí a v rusku tomu bylo taky tak.. ve verzi D a hlavně G byla poměrně bitevně úspěšná Úsměv...
ad 110 - holt, kdyby byla ještě verze C a F tak by to bylo lepší....

ad mapy - no, osobně bych byl proti nasazení Ju88 do roku 41. alespoň dokud nebude Pe-2. Na anglických mapách bude protiváha mosquito.

:sm54:
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 09-02-2006 21:07
 
1stCL_Jiricek
Oblaku, svět se mi zatřásl čtouc tvá slova Stuku hanící... ! Mocná ruka střelcova nechť poučí tvá nerozvážná ústa.

Stuka je střemhlavý bombardér a Jiříčkovi bitevníci nejsou žádní bitevníci, ale střemhlaví bombarďáci, kteří holt na konci války schytali Stuku G-1, jako ten chudák Rudel... : )


Pozn.: Srovnávat Ju88A-4 s Mosquitem není úplně možné.
 
311_Rampa
1stCL_Jiricek napsal:


Pozn.: Srovnávat Ju88A-4 s Mosquitem není úplně možné.


nezlob te se, nechci tady nikoho urazit. Ale ja si myslim ze to jde srovnat. Moskytem bych srovnal JU88 :sm6:
Upravil/a 311_Rampa dne 10-02-2006 02:45
 
1stCL_Jiricek
Srovnávat Ju88 s Mosquitem znamená urážet Mosquito. Srovnávat Stuku s Moskytem znamená si pěkně namlátit sosáček Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,335 návštěv