May 03 2024 05:04:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Gentlemani sumraku
magot
schází rádio jerevan ..
 
Hoper
pošli ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Kukuloo
Odoslal som Falkonovi mapu na zajtra. Este nebude osadena svetlami na letiskach a radiomajakmi. To by sme chceli dorobit do nedele. Letiska LW aj RAF by uz mali byt na svojom mieste. Mozme sa zoznamovat s okolim a ked vsetko pojde dobre aj pilovat spolupracu a komunikaciu s operatormi.

Pockam az mi Falkon doda IP a TS a vyvesim.
Letka_13/Kukulo
 
falkon
Zdravim,

trochu nestiham, ale trening dneska bude. Server pustim pred 21:00, IP adresy sem potom oznamim.
 
falkon
Server bezi:

IP: il2.pasique.sk:21001

TS:
BLUE:
Address: il2.pasique.sk
Heslo: blue

RED:
Address: il2.pasique.sk:9988
Heslo: red


Zatial nie je vyzadovana registracia na webe.
 
CSAF_Faintingh
konečne som sa dostal znova k tomuto šturmu, tá mapa stále nejde, tu je log (je posledný a predposledný) možno ešte skúsiť preinštalovať javu?
http://uloz.to/xc...id6604-log
http://uloz.to/xM...id6772-log
 
magot
Java ve windowsech s tím nemá co dělat.
No ta mapa je dost problémová imho ... kolika lidem to nejde?
 
erichos
Dnes sa mi podarilo to rozchodiť dalsim 2 ludom a pri jednom z nich sme zistili taku vec, že sice nabušene PC ale! uživatel si nevšimol, že aj ked ma super grafiku tak sa mu šturmovik spúšťa na integrovanu grafiku a samozrejme ani za pána sa potom neda zapnuť HardwareShaders na 1!!!
Nik pozri sa na to, lebo to u teba presne takto vyzera a over si na aku grafiku sa ti hra spusta, u notebookov je to uplne normalne, že sa defaultne pouziva ta integrovana a len na velke zataze sa zapina externa grafika a šturma to mohlo vyhodnotit ako nie super zaťaž a tym padom je to v haji.
CSAF_Faintingh- napiš mi kedy možeš byť na TSku a na ktorom a skusim ti pomoct.
Letu zdar.
 
http://www.letkaorel.eu
Kukuloo
Zabudol som nasledujucu vec... Kouty ma poziadal aby som do chatu na treningu pisol oznamenie ze stroje smerujuce nad pobrezie zapadnej Europy budu napadnute. Boli, tak snad som Vas nenahneval.
Letka_13/Kukulo
 
kouty
pánové účast na prvním tréningu byla mizivá. Jelikož v nemáme vlastní vlákna, potřebuju v neděli s vámi pořešit pár org. věcí.
 
Kukuloo
Urcite sa to zlepsi.


Dnes o 21:30 porada velenia cervenej strany, velitela 68. squadrony, ericha a za organizaciu akcie sa zucastnim ja. Kto bude mat zaujem od 68. z pilotov zucastnit sa, nech pride. Budeme riesit ucast 68. v nasej akcii.

AOE TS

Upravil/a Kukuloo dne 01-04-2016 11:25
Letka_13/Kukulo
 
lochness
to vis kouty, vseci sosali BoSko Šklebící se

Za sebe musim rict, ze se to chova zatracene jiinak nez BoS a je dost problem si privyknou. Chvili jsem tam vlal jak papir. Takze doporucuju nepodcenovat pripravu, pokud to myslite s ucasti vazne.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Fiks
Kukulo
Zabudol som nasledujucu vec... Kouty ma poziadal aby som do chatu na treningu pisol oznamenie ze stroje smerujuce nad pobrezie zapadnej Europy budu napadnute. Boli, tak snad som Vas nenahneval.


V pohodě Kukulo.Chlapci se ani moc nesnažili nás sundat.Škoda,že se odpoutali
dřív než dorazili Beau .Bohužel mě při zpáteční cestě zamrznul komp.A na týhle mapě se to stává dost pravidelně.Někdy po 15 min,někdy po hodině.
 
Nik_cz
erichos napsal:

Dnes sa mi podarilo to rozchodiť dalsim 2 ludom a pri jednom z nich sme zistili taku vec, že sice nabušene PC ale! uživatel si nevšimol, že aj ked ma super grafiku tak sa mu šturmovik spúšťa na integrovanu grafiku a samozrejme ani za pána sa potom neda zapnuť HardwareShaders na 1!!!
Nik pozri sa na to, lebo to u teba presne takto vyzera a over si na aku grafiku sa ti hra spusta, u notebookov je to uplne normalne, že sa defaultne pouziva ta integrovana a len na velke zataze sa zapina externa grafika a šturma to mohlo vyhodnotit ako nie super zaťaž a tym padom je to v haji.
CSAF_Faintingh- napiš mi kedy možeš byť na TSku a na ktorom a skusim ti pomoct.
Letu zdar.



No tak na tohle mám Erichos podezření od tý doby co sem si ten nový noťas pořídil - když jsem pouštěl DCS nebo BOS, běhalo to podezřele dobře, naproti tomu IL to zcela nestíhal a to jsem lítal na menší rozlišení.. pokoušel jsem se to potom v nastavení grafiky zadat manuálně aby se soustředila na ILa, ale možná jsem to udělal blbě.. Mám AMD Radeon R7 M360...

Nik
Upravil/a Nik_cz dne 01-04-2016 18:48
 
CSAF_Faintingh
heuréka! erichos, na siafe odomňa dostaneš pusu ak by som ťa náhodou našiel! Šklebící se
problém bol, že počas upgradu na win 10 sa mi vyresetovali všetky nastavenia grafiky.
 
magot
CSAF_Faintingh napsal:
problém bol, že počas upgradu

on je to ve skutečnosti downgrade ;-)
 
erichos
CSAF_Faintingh napsal:

heuréka! erichos, na siafe odomňa dostaneš pusu ak by som ťa náhodou našiel! Šklebící se
problém bol, že počas upgradu na win 10 sa mi vyresetovali všetky nastavenia grafiky.


OK, hlavne že ti to ide a pred SIAFom sa mi kludne ozvi, dam ti na seba kontakt, ako tradične budem cely SIAF v robote, čiže na letisku :-)

Letu zdar.
 
http://www.letkaorel.eu
CSAF_Faintingh
magot napsal:

CSAF_Faintingh napsal:
problém bol, že počas upgradu

on je to ve skutečnosti downgrade ;-)


aj z osmičky? Šklebící se
 
magot
aj ze sedmiček ... downgrade až na dos, tam to bylo ok Šklebící se
 
erichos
Kto ma zaujem, tu si môže stiahnuť mapu na navigaciu, pospajal som ju zo screenshotov FMB, jeden subor je kompletna mapa v .bmp a dva subory su uz rozrezane programom posterazor do .pdf, vyberte si podla velkosti, ta na 12xA4 vychadza po vytlačení tak, že 1 štvorec 10km má 1cm plus minus autobus :-)
Ak by niekto potreboval nejako inak, nech sa ozve.
Subory su tu:
http://leteckapos.../239899248

Letu zdar.
 
http://www.letkaorel.eu
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,350 návštěv