May 03 2024 02:33:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Gentlemani sumraku
erichos
Na Beaufigteroch sme narazili na problem - na nočne lety mame vlastne nefunkčny umelý horizont, kolajnicka ktora zobrazuje horizont nie je podsvietena, vsetko ostatne na pristroji sice ano ale tym padom sa zda, že pristroj vobec nefunguje kedze to čo sa na ňom ma hybať nie je podsvietene a teda to nevidno. Mate nejaky napad ako to ošetriť napr. modom...?
 
http://www.letkaorel.eu
magot
erichos napsal:

Na Beaufigteroch sme narazili na problem - na nočne lety mame vlastne nefunkčny umelý horizont, kolajnicka ktora zobrazuje horizont nie je podsvietena, vsetko ostatne na pristroji sice ano ale tym padom sa zda, že pristroj vobec nefunguje kedze to čo sa na ňom ma hybať nie je podsvietene a teda to nevidno. Mate nejaky napad ako to ošetriť napr. modom...?


Ne že to vůbec není vidět, trochu to je vidět. Ale nic moc ...
[img]http://s25.postimg.org/l6ydu9g7j/grab0354.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a magot dne 28-03-2016 18:41
 
Koty
Tak, Kukuloo obdržel přezbrojený Wellingtony... nově je tam (co je zajímavý pro vás) 8x500lbs, 6x500lbs, 8x250lbs (ty tři ve dvou variantách, train a salvo - train je v jednom hooku, takže to vypadává v řadě, salvo má hook pro každou bombu, takže to odpadne víceméně zaráz), 10x250lbs (jenom train), 4x1000lbs (jenom salvo).

Vyberte si podle cíle.

...A já dneska večer odzkouším spojení a modpack a možná si s váma taky sednu do hadráka...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Kukuloo
@Erichos: o probleme viem. Dnes som volal s Robo.m a skusi na to hodit oko.

Su aj dalsie veci, ale to az sa to podari vyriesit.


@Koty: velka vdaka. Zatial pisem z mobilu, ale v noci testnem a zahrniem do modpacku.
Letka_13/Kukulo
 
Vladis
Aj Bf 110 má neduh, gulička nieje osvetlená.
 
erichos
Magote tak ja to teda vidim takto zo širokouhleho pohladu v kabine:

[img]http://s22.postimg.org/a7azmnhm9/grab0190.jpg[/img] is not a valid Image.

A takto ked sa uplne nalepim na palubovku:

[img]http://s21.postimg.org/iwds5ad47/grab0191.jpg[/img] is not a valid Image.

Posúď sám, ale upozornil ma na to OREL_Slepejec ktorý to tiež vidí/nevidí tak ako ja Úsměv takže to nebude len u mňa neviditelné.

Alebo priťať na monitore Gammu a asi sa rozvidnie ale to potom nemusime letiet v noci, ja som proste nič na monitore nemenil oproti normalnym misiam za dňa.

Letu zdar.
 
http://www.letkaorel.eu
Koty
Mno rychlopomoc - vložit do kokpitu lampu a celý to osvětlit. Uvidíte jinak úplný kulový, ale dalo by se.

...jenže k tomu je potřeba upravit alespoň jeden mesh A) kokpitu, Cool letadla.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
Nacpěte tam ten horizont z blembáka, je stejnej jen svítí komplet.
Blenheim kokpit je HSFX mod, bohužel od toho nemám zdrojáky, takže si to musíte extrahovat a plácnout do Beau.
(eventuelně to ošetřit v javě, ale možná to půjde na přímo)
 
Nik_cz
Zdar, mám problém: při přihlašování na server mi to napíše hned na začátku při Loading map tohle:

´Mission loading error: WF_La_Chute_Spit973/Chute_load.ini´ loading error


..předpokládám že to je nějaký standardní problém, nevíte takhle od boku co by tak mohlo být blbě?

Díky!

Nik
 
erichos
Podla mna mas zle aktivovany mod na tuto misiu a nepozna tu mapu. Skontroluj či po rozbaleni toho modu do adresara jsgmemods tam máš /Najt Fajting BetaV2/MODS
Obcas sa stava, že to ludom po rozbaleni ostane vnorene v adresari maju tam potom:
/Najt Fajting BetaV2/Najt Fajting BetaV2/MODS

A tym padom to nefunguje, pre istotu skontroluj, ak to tym nie je, tak potom neviem.
 
http://www.letkaorel.eu
Nik_cz
erichos napsal:

Podla mna mas zle aktivovany mod na tuto misiu a nepozna tu mapu. Skontroluj či po rozbaleni toho modu do adresara jsgmemods tam máš /Najt Fajting BetaV2/MODS
Obcas sa stava, že to ludom po rozbaleni ostane vnorene v adresari maju tam potom:
/Najt Fajting BetaV2/Najt Fajting BetaV2/MODS

A tym padom to nefunguje, pre istotu skontroluj, ak to tym nie je, tak potom neviem.



..adresář mám v pořádku, neměl jsem problém to aktivovat přes JSGME, ale jak jdu online tak mi to hned spadne na loading maps.. koukal jsem že ten soubor Chute_load.in v adresáři Spit973 normálně existuje, jde otevřít ap. Zkoušel jsem ho překopírovat i jinými verzemi - četl jsem si různé diskuze že by mohlo pomoc to nahradit "aktuální" mapou, ale vlastně ty soubory co jsem si stáhl tady přes odkaz v prvním příspěvku by měly být aktuální - zkrátka nepomohlo ani to.. hmm..
 
Kukuloo
ako uz pisal magot, napovie vypis z logu. Neviem nakolko mas s tym skusenosti.

No a pripadne skus tie finty co su na prvych troch stranach tohto vlakna.
Letka_13/Kukulo
 
erichos
Skontroluj v tvojom conf.ini subore položku HardwareShaders:

[Render_OpenGL]
......
.....
.....
HardwareShaders=1

Niekto pisal, že tato mapa sa nedala otvorit vo FMB pri nastaveni =0

Pripadne mi pošli cely tvoj conf.ini

Ahoj.
 
http://www.letkaorel.eu
DarkTatka
Hlasim se jako navodci / radiooperator u modrych. Po zkusenostech z jinych specialek bude potreba vice jak jeden.
 
Kukuloo
Darktatko, Kouty mi oznamil ze ma uz dostatok ludi (boli sviatky mal som ficaky tak som to zabudol zapisat).

Mozem Ta poziadat o cervenu stranu? Ak by Ti to neprekazalo. Tam nemame ludi.
Letka_13/Kukulo
 
Nik_cz
Tak už se mi podařilo probít se na server a usednout do kokpitu - ty HardwareShaders=1 jsem zkoušel už na začátku a nepomohlo to; ale lítal jsem celou dobu na DirektX a změnil jsem to na OpenGL a úplně v pohodě se to načetlo.. sice mi to OpenGL běží zatím jen na rozlišení 800x600, nejde mi 1280x720, ale snad se mi to podaří nějak rozběhat i ve větším rozlišení..
 
magot
Pravidlo 1 - DirectX nepoužívat
Pravidlo 2 - DirectX použít pouze na prac. notebooku když se v práci nudíš a pod openGL NB nestíhá Úsměv
Upravil/a magot dne 29-03-2016 13:25
 
erichos
Nik, nie je dovod aby ti to nešlo v spravnom rozlišeni, dnes veer asi po 20.00 budem na našom TSku (TS Letky Orel). Ak chceš zastav sa, prejdem s tebou cely conf.ini riadok po riadku a určite ti to bude fungovať ako má a možno aj lepšie ako fungovalo doteraz.
Letu zdar.
 
http://www.letkaorel.eu
Nik_cz
erichos napsal:

Nik, nie je dovod aby ti to nešlo v spravnom rozlišeni, dnes veer asi po 20.00 budem na našom TSku (TS Letky Orel). Ak chceš zastav sa, prejdem s tebou cely conf.ini riadok po riadku a určite ti to bude fungovať ako má a možno aj lepšie ako fungovalo doteraz.
Letu zdar.



Supr, díky moc, tak já se stavím na TS!

Nik
 
Hoper
kouty napsal:

pánové z LW stáhněte si http://www.uloz.to/xB4ZeZC/grossdeutscherrundfunk-rar
ať můžete za letu poslouchat dobovou muziku, po naladění rádia :)
akorát netuším, kam se to musí nahrát :(, ale je to připravené do šturma



Kukuloo napsal:

HSFX/samples/Music/Radio/Grossdeutscher_Rundfunk

Ale v soud setupe na zalozke general musime mat packu play music zapnutu.


Dik chlapi, ma to fajin dobovu atmosku ;)


Este nieco pre Radio Paris :D


Není ono ještě podmínkou, že tam ten vysílač (Radio Berlín) musí být i "fyzicky" ? Čili objekt na mapě ?
Musí.
:)


jinak:
Bbc.7z 6,2 MB
BBC.exe 763,8 MB
Grossdeutscher_Rundfunk.7z
Magyar_Radio.7z 357 B
Radio_Honolulu.7z 36,9 MB
Radio_Honolulu-USA.7z 13,0 MB
Radio_Moscow.7z 5,6 MB
Radio_Moscow.exe 196,4 MB
Radio_Roma.7z 8,3 MB
Suomen_Yleisradio.7z 367 B
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,805,547 návštěv