March 29 2024 09:44:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 1
Letka13TD_Luky

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS SW help me
 Vytisknout diskuzi
Instalace BoS
AJaromir
Máš síť identifikovanou jako domácí nebo veřejnou?
 
ringlett
AJaromir napsal:

Máš síť identifikovanou jako domácí nebo veřejnou?


Jako domácí.

Ale vypínat musím jak veřejnou část, tak tu domácí.

vypnout jen jednu z nich nepomáhá, ani tu, ani druhou
 
magot
mrkni do PM
 
COBRA_CZ
Zdar chlapy , reinstaloval jsem win a neustále mi BOS vyhazuje nějaké chyby s DLL , vůbec nevím kde co hledat , aktualizace jsou stažené , directy též , net framework též , c++ snad poslední 2017 a furt nic , jo a CLOD Blitz nejde též , ten pro jistotu chybu ani nevyhodí a ukončí se ... , jinak jiné hry mi jdou ja fakt nevím kde hledat problém.
 
Aces_Wild
Můžeš být s "vyhazuje nějaké chyby" konkrétnější?
 
hybca
COBRA_CZ napsal:

Zdar chlapy , reinstaloval jsem win a neustále mi BOS vyhazuje nějaké chyby s DLL , vůbec nevím kde co hledat , aktualizace jsou stažené , directy též , net framework též , c++ snad poslední 2017 a furt nic , jo a CLOD Blitz nejde též , ten pro jistotu chybu ani nevyhodí a ukončí se ... , jinak jiné hry mi jdou ja fakt nevím kde hledat problém.


jo, ten samý problém mám teď s BOSkem najednou též. Prozatím jsem to nechal být, protože teď nějak to létání flákám, ale do budoucna to řešit budu muset...zřejmě reinstalem
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
Fiks
Clod si vytváří uživatelskou složku v User/Dokumenty/1C Soft.Pokud se nevytvoří,Cloda nespustíš.
Některý antiviry chráněj Dokumenty jak dobrman a nepovolej žádnej zápis.Musíš nastavit ručně výjimku.
Ty c++ knihovny by chtělo asi i ty starší.Nevím jestli ta nejnovější obsahuje všechny.
 
RH_Killer
Na stranně 2 jsem to psal pro Oldu. Je tam i odkaz. Pak ti to snad půjde. Když ne, napiš jaká dll ti dělá problémy.
Upravil/a RH_Killer dne 25-11-2018 16:00
 
AJaromir
Ještě mě napadlo, co používáš za antivir? Mně něco takového dělal Avast a jeho "inteligentní" firewall, díky kterému mi spousta her šlo pustit online nejdřív tak 2 týdny po jejich instalaci.
 
COBRA_CZ
Tak bos jsem vyřešil , měl jsem tam více knihoven C++ , musel jsem všechny odebrat a nainstalovat vyloženě poslední , pak už to šlo , ale CLOD furt nic , antivir zatím není žádný , jen tam jen win defender , může být za tím on ?
Jinak složku s dokumenty z předchozího o.s. mám zálohovanou , zkusím ještě přímo vytáhnout a natvrdo nakopčit či to pomůže.

Edit: tak složky to v.dokumentech nevygenerovalo , zkusil jsem nakopírovat ze zálohy ale.furt nic , antivir nemám zatím nainstalovaný tak nevím , hra je nainstalována přes Steam , může někdo poradit co mám udělat aby to šlo ?
Přeci jen radši než BOS lítám CLODA a rád bych ho měl.funkcni.

Dík za rady
Upravil/a COBRA_CZ dne 25-11-2018 19:23
 
COBRA_CZ
teď k tomu clodu,

pres prohlížeč událostí jsem se dostal k tomuto.

Aplikace: Launcher64.exe
Verze Framework: v4.0.30319
Popis: Proces byl ukončen z důvodu neošetřené výjimky.
Informace o výjimce: System.BadImageFormatException
na 6dudOIGiWtn4O7hlPW1FDSJE63k.v0IAl4FwaEcWMybOSqZe4ZtiNHx(System.String, System.String, System.String[])
na 6dudOIGiWtn4O7hlPW1FDSJE63k.NiuBaVsKmwv2rHFHGEuaboIJz7NA()
na maddox.Launch.Program(System.String[])
na Launcher.Program.Main(System.String[])

Název chybující aplikace: Launcher64.exe, verze: 1.0.0.0, časové razítko: 0x5a636906
Název chybujícího modulu: KERNELBASE.dll, verze: 6.3.9600.19178, časové razítko: 0x5bc006fd
Kód výjimky: 0xe0434352
Posun chyby: 0x0000000000008e6c
ID chybujícího procesu: 0x540
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01d48511e2a3f8a4
Cesta k chybující aplikaci: D:\SteamLibrary\steamapps\common\IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover Blitz\Launcher64.exe
Cesta k chybujícímu modulu: C:\Windows\system32\KERNELBASE.dll
ID zprávy: 22c619e9-f105-11e8-8252-0026832d4b08
Úplný název chybujícího balíčku:

rozumí tomu někdo ?
Upravil/a COBRA_CZ dne 26-11-2018 00:16
 
magot
- odpoj pedály, restart pc a start clod
- disable beta clod ve steam
- vše odinstalovat, nainstalovat starý clod original, nainstalovat TF patch a celý to přeinstalovat verzí Blitz Úsměv
Upravil/a magot dne 26-11-2018 00:54
 
Aces_Wild
Blitz už TF patche obsahuje.

"System.BadImageFormatException" znamená, že ti něco běží v 32bitech (buďto Windows nebo nějaká aplikace na pozadí (např. nějaký overlay, TeamSpeak, apod.)).

V instalaci CloD "Steam/Steamapps/common/cliffs of dover/redist" najdeš .NET a DirectX instalátory. A pokud máš CloD v Program Files, spouštěj jako admin.
 
COBRA_CZ
Dobře , vyhrabal jsem starého sturma s TF pathem , ten ne steamový , ten běží , ale jak stáhnu přes steam už to nejde s výše zmíněnou chybou.
Net instalátor spustit nejde , píše že novější verze už je nainstalovaná , directx jsem spustil ty něco instalovali ale bez efektu.

teamspeak není nainstalovaný netuším co napozadí může běžet že to způsobuje pád hry...
 
datelko
Ahojte , mam problem s nainštalovaním BOS stále ho sťahuje Downloading game client 42.50 GB/17.85 GB je toto normálne?
Mrknutí
 
Fiks
Mě to ukazuje pro celou hru necelejch 30 GB.Záleží co všechno máš koupený.
 
datelko
Mam všetko okrem FC , len je to nejaké divné
Mrknutí
 
1stCL_Novotny
Fiks napsal:

Mě to ukazuje pro celou hru necelejch 30 GB.Záleží co všechno máš koupený.


Nezáleží. Stahuje se vždy veškerý obsah, pouze se dle tvé zakoupené licence odemyká. Není to DCS! Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 06-10-2019 14:08
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,281 návštěv