April 19 2024 20:10:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 2
Strangy, AJaromir

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS M-2000C
Aces_Wild
Smoker52 napsal:

Nastavení ovládání M2000
netušíte náhodou někdo kam se poděla možnost namapováni kláves pro weapons management. U všech ostatních modulu to jde u M2000 se něco změnilo a jde to nastavit pouze na hotas. Zamračený

Díky spolupráci s AdA (Armée de l'Air) se některé systémy na M2K předělávají a bude nutné naučit se je znovu. Viz. např. PCA/HUD updates.
Hotfix na zmizelé namapované klávesy: Keyboard keybind problem fix.

A pokud začínáte ve vzduchu, je sice přepínač kanónů v poloze ARMED, ale kanóny nestřílí. Je potřeba dotyčný přepínač procvaknout (platí pro aktuální betu, tedy 2.5.5.33552).
 
magot
spoléhám na Chucka že pak udělá aktualizaci, páč držet to vše v kebuli to nevím nevím ..
 
Smoker52
Já teda nevím co tím super vylepšením sledovali, ale vzhledem k tomu že na keyboard jde teď nabindovat opravdu jen pár kláves vše ostatní pouze hotas tak se to pro mě stává téměř nehratelné protože i s modifikátory těch knoflíku na joy víc prostě nedám. Jak to řešíte vy piloti? Úsměv
 
petsild
Já mám na pomoc UCR, který dokáže neuvěřitelná kouzla s modifikátory v podobě více profilů, navíc ti zvukově řekne který jsi použil.
UCR: https://www.autoh...hp?t=12249
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
pSipi
Aces_Wild ti presne napisal co tym sledovali. Tak to tam v skutocnosti funguje.
 
Smoker52
Tak jasný chápu že předělávají různé systémy aby to bylo více real to beru ale proč zakázat klávesnici to nechápu. Nicméně hotfix co poslal Aces_wild to dočasně řeší takže Díííííííky moc. Mrknutí
 
pSipi
Male upozornenie pre vsetkych Mirage fanusikov co v nom radi aj hadzu bomby.
Povodne sa pri zvoleni bomb na zbranovom panele automaticky prepol zameriavac na do A/G modu.
Po novom ostane v navigation mode a treba stlacit Special Mode FWD na prepnutie do A/G modu.
Special Mode AFT ho zase prepne naspat do Nav modu.
 
Aces_Wild
PCA/HUD updates
 
Aces_Wild
Radar Test (WIP)

M-2000C RDI Test.

1. This is how the real RDI radar behaves
2. The pilot must work harder now to keep the contacts inside the radar detection cone. Knowing how to use the radar antenna elevation is a must.
3. Only the locked contact (TWS and STT) has continuous tracking.

YouTube Video


 
Aces_Wild
M-2000C updates submitted to ED for release:
1. Weapons System Command enabled.
2. Radar search behavior updated to simulate real radar:
2.1. Radar antenna in TWS will not follow locked target.
2.2 Contact icons can disappear if they are not inside the radar sweep.
2.3 Contact icons now display on which bar they are located.
3. Following keybinds are modified:
3.1 Special Modes FWD to Weapons SystemCMD FWD
3.2 Special Modes AFT to Weapons SystemCMD AFT
3.3 Target Unlock/Special Modes Deselect to Weapons SystemCMD Depress

One correction:
The radar behavior in TWS mode is the wrong one.
Unfortunately it is too late to submit a correction for this week's release.
So the correction will be available on the next update.
FYI, here's how the radar behaves in TWS:
1. The radar bar lines are set at 1.
2. The radar antenna elevation does track the locked target elevation.
3. If the radar search arc is 30 or less, the radar will try to keep the locked target inside the search arc.

This means that all other contacts not at the same elevation of the locked target will be lost.

This happened due to a little miscommunication between us and our friends at the AdA. We were working hard to get the Weapons System Command working as intended and did not pay attention to the radar behavior while in TWS and some conversations on the subject were misunderstood, as if we were talking about the color blue, they were talking about chartreuse and the color was actually green.
These things happens and we apologize.

As for the triangle, yes it is available but it is incomplete. Right now, it is only available when the MAGIC is slaved to the radar.
 
magot
FR dokument o M-2000
YouTube Video



 
Aces_Wild
Kompletní předělávka kokpitu, 3D a textury:

M2000C cockpit complete rework (3d and textures)

i.imgur.com/pwVjBTw.jpg
 
pSipi
Po poslednom patchi mam problem s kneeboardom.
Nedokazem v nom listovat a ovladanie listovania je v nastaveniach 2x.
Ma este niekto podobny problem?
 
Baron
Ja. Testované včera na MB2.
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Měl jsem stejný problém. Smazal jsem "Keyboard.diff.lua" v "C:\Users\<uživatel>\Saved Games\DCS\Config\Input\M-2000C\keyboard" (soubor obsahoval pouze a právě ovládání stránek na kneeboard) a potíž vyřešena. Jsem si celkem jistý, že klávesy [ a ] jsem nikdy nenastavoval. Je to asi nějaký pozůstatek z doby před uvedením přednastavených profilů pro kniply.

i.imgur.com/IqBpzvX.png

i.imgur.com/8shBg8S.png

i.imgur.com/sgVi0LH.png
 
Baron
Díky Ejsi, urco vyskúšam Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
New VR Pilot 3D scan for the Mirage 2000C. AV8B pilot to follow after the Mirage 2000C.

i.imgur.com/w4Wt2TZ.png
 
Aces_Wild
Cockpit Update

Short video showing you how to use the new NVG and touching on the Radio and ECM .

More detailed videos to follow

YouTube Video


 
Aces_Wild
Aktualizovaný průvodce od Chucka:

With Razbam pushing hard with their recent MLO updates for the Mirage, I thought I would show my appreciation by providing a much needed update to the aging document I did a few years back. Lots of new shiny things in there. Here is a list of the noticeable items:

Changelog: (23/11/2019)

• Included new cockpit description
• Expanded radar section & limitations
• Added INS Precision Bombing tutorial
• Overhauled Autopilot section
• Updated Countermeasure section with latest MLO update
• Updated Radio section with latest MLO update (Greenbox)
• Cleaned up Weapon & Armament section
• Added VTB Loadout Display page description
• Added Takeoff tips
• Corrected INS Alignment Procedure
• Added Navigation tutorials for Markpoints, Waypoint Offset (BAD), and TACAN Offset (VAD)

Page count went from 180 to 240+. It's the last stop before the JF-17.
 
milan555
Ahoj kolegové. Po bezduchém poletování s L39 jsem sám sebe povýšil na stíhače a zakoupil Mirage ( prý je z těch HIFI letadel nejpřívětivější a teď za "pouhých" 30,- ). Přes základy a autopilota jsem pokročil k navigaci Tacan a VOR. Manuály ani videa mi moc nepomohly, tak mám prozatím dvě otázky.
1. VOR - nastavím frekvenci na voliči, zapnu MARCHE ( ON ) a bez ohledu na polohu voliče HSI-mod tenká ručička ukazuje na VOR. Podle čekého manuálu by to mělo ukazovat i vzdálenost, ale neukazuje. Bud´ten VOR nemá DME nebo mám něco blbě.
2. TACAN - nastavím kod TACANU (X44 např.), přepnu volič HSI-mod na TAC a dvojitá ručička HSI ukazuje na TACAN a zobrazí se i vzdálenost. OK. K TACANU ale jsou nějaké podrežimy, říkají tomu VAD ( poloha VAD, p (Rho), θ (Theta) a zaboha nechápu k čemu to je.
Děkuji
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

34,726,251 návštěv