April 20 2024 08:35:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
310_cibule

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS FAQ
 Vytisknout diskuzi
BoS - technicke otazky a odpovede
falkon
Zdravim,

zaujimalo by ma, v akom stave je aktualne BoS/BoM -- z technickeho pohladu. Hru nemam, takze si to bohuzial nemozem zistit sam... ale je vas tu dost, kto by ste mi mohli vediet odpovedat.. Úsměv

Takze, par dotazov:
1) ako je to s Dedikovanym Serverom? Moze si ktokolvek hostovat svoj server? Svoju vlastnu misiu? Je dedikac sucastou hry, alebo je to samostatny produkt?
2) zapisuje hra niekde log / eventlog? Myslim tym textovy subor, kde by boli vypisane jednotlive udalosti, ako napr. kto kde vzlietol, kto koho zostrelil, kto pristal a podobne... nieco ako mal stary IL2 subor "eventlog.lst".
3) ake online mody BoS podporuje? Len dogfight? Alebo ma aj nieco ako Coop rezim? V com je rozdiel?
4) existuje nejaka moznost ako skriptovat misie? V akom formate/jazyku?
5) existuje nejaka podpora "3rd party aplikacii/produktov"? Napr. moznost, ako do BoS-u nainstalovat vlastne rozsirenie (ako sa da napr. v CloD-ovi), alebo komunikovat s hrou (napr. sietovym pripojenim na konzolu a zasielanim prikazov)?
6) v akom formate sa ukladaju misie? Je to textak podobne ako u IL2/CloD-a? Nemohol by mi niekto nejaku misiu poslat/nazdielat?

Vopred diky za kazdu radu... Mrknutí
 
Rumcajs
ad 1) Ano. Dedikáč je od nějaké verze součástí hry. Hostovat může kdokoli. Je k dispozici Full Mission Builder, ale práce s ním chce trpělivost a odhodlání. Je to dost komplexní, ale zas s tím jde hodně věcí.
ad 2) Lze pořídit záznam hry, který lze pak přehrávat a v přehrávači umístovat kameru atp. Je to tedy log událostí. Nevím ale o nástroji, který by ho dokázal číst a rozparsovat na sestřely. Možná něco takového existuje, možná ne.
ad 3) Online aktuálně podporuje 64 hráčů na serveru. Jestli budou jen stíhat, nebo se koordinovat, je věc jejich a tvůrce online mise. Už jsou i online kampaně.
ad 4) Je full mission builder. Ten obsahuje i skriptování. Lze v tom vyrobit online i offline kampaně včetně dynamické fronty. Jen je to komplexní.
ad 5) Podpora pro 3rd party je zatím limitovaná. Lze tvořit mise, skiny, servery, kampaně bez omezení. Nějaký Zeus dokonce vyrobil mapu, tak ho vzali do týmu. Komunikace v reálném čase s BOSkem asi není aktuálně možná. Nic jako device link není. Před nějakým časem se Jásoň nechal slyšet, že to třeba časem zváží.
ad 6) Nevím. Odpoví někdo mazanější či pomazanější.
Non est specifica
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,729,246 návštěv