April 30 2024 22:42:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Kubrt85

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Windows 10
Hoper
Rumcajs napsal:
Nemyslím, že by najednou byly jen DX 12 hry, které by člověk musel mít.

naprostý souhlas, lidi nešilte :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
313_Paegas
zebrak27 napsal:

joska napsal:

Win 10Pro zatím vše OK
Freetrack OK
OpenTrack s clipem na bok slůchátek také OK
DCS OK
RoF OK
WT OK
BoS OK
CoD(po vypnutí modu zvuku) OK
Instalováno se zachováním aplikací, bez dodatečného přeinstalování simulátorů
První moucha je asi občasné vypnutí sítě, píše to že je to k MS online ale internet nejde, po pár sekundách se to samo opraví.(v online lítání to zatím neudělalo)
Někdy se to na net nechce připojit hned a jako by to zapnulo síť až po plném naběhnutí win. (používám Wifi do USCool
Krom toho hledání kde co je a třeba to vypínání stejným stylem jako win XP, OK
DirektX 12 po náběhu nových simulátorů snad dobrý zatím si ještě po
Je to jako když někomu dojde, že už ty trapný dlaždice nikdo nechce! Ale je jim blbý se vrátit do stylu Win 7Úsměv
Už od Win XP nám schovávčkámeSmutnýají okna s nastavením co potřebujeme, ale nakonec vypadají úplně stejněÚsměv, jen zvětšují počet kliknutí.
Jsem starý ,ale nové věci mám rád MrknutíMrknutíMrknutí





Ovládače pre ps3 kameru cl-eye 5.3.0.0341 idú pod win 10?


Vidím, že ti zatímnikdo neodpověděl.
Ano funguje to, lítám na tom. Mrknutí
 
zebra-k27
313_Paegas ďakujem za odpoveď!
 
Tyler Durden
http://pctuning.t...microsofte
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
vysíraj jak ten zkurvenej facebook
 
Rumcajs
Nojo, Windows 10. Tyhle články jsou fajn. Občas ale dochází k různým deformacím informací. Občas se namixuje EULA k beta programu Windows 10 do článku, který se tváří, že popisuje finální verzi. Taktně se pomlčí o tom, že ve Windows je sada voleb, který umožňují omezit tyhle špionážní funkce na minimum. Pak se pomlčí o tom, že přeci není nutné používat třeba OneDrive. Klidně si můžete data dávat jinam, nebo je schovávat doma. Není pravda, že M$ mohou sdílet vaše data libovolně s kým chtějí. Stále platí, že data, která neuploadujete do jejich služeb, jsou vaše. Nepoužívejte OneDrive, Hotmail, Cortanu ... pokud máte obavu ze ztráty soukromí či únik dat. Tedy, když už jsme u toho, ještě horší je používat gmail, Google disk a Chrome.

Na druhou stranu je třeba říct, že sběr dat probíhá. A že se tomu v podstatě nedá vyhnout. Můžete mít doma Linux a myslet si, že to tím máte vyřešený. Jenže to byste nesměli používat internet. A jestli teď tohle čtete, asi to nebude váš případ. Způsobů, jak na internetu identifikovat uživatele, je sbírka. I kdybyste dokázali vaše chování na netu skrýt před M$, furt ještě tu je poskytovatel připojení, který jaksi ví o vašem pohybu v zásadě úplně všechno. I to, který pohyblivý obrázky si zrovna pouštíte. Že by pomohl proxy server? Hezká myšlenka, že? Člověk schová svoji komunikaci do šifrovaného kanálu, do kterýho nikdo nevidí. Nikdo ... až na poskytovatele proxy, který si s těma datama pravděpodobně vesele obchoduje. Navíc skrz třeba HTTP hlavičku lze toho uživatele vlastně docela přesně identifikovat tak jako tak. Expert namítne, že HTTP hlavičku pravidelně modifikuje. No dobře, tak jeden člověk unikl ze spárů velkého bratra.

Mě taky není úplně dobře z toho, kolik dat se sbírá. Především platí "jednou na internetu navždy na internetu". Cokoli, co člověk o sobě vysdílí, je tu, aby to tu zůstalo. Od chvíle uploadu do konce internetu se to někde bude válet a může se to na člověka vytáhnout.

Lze tomu uniknout? Nenapadá mě nic než skepse. Myslím, že bez přijetí drakonických opatření se utýct nedá. Můj názor je ten, že je dobře sledování omezit a se zbytkem se netrápit. Život je jen jeden a je krátkej na to, aby člověk tohle řešil (vyřešit se to totiž nedá).
Non est specifica
 
Hoper
Rumcajs napsal:
Tedy, když už jsme u toho, ještě horší je používat gmail, Google disk a Chrome.

Jsem si byl nucen přes contacts.g.com přetahovat lidi ze starého telef do nového. A hodně jsem se podivil, když mi spároval jeden můj kontakt s "nějakým jiným" na netu (spároval se na druhý jeho mail). A vůbec netuším, jestli se mé soukr údaje k danému kontaktu nepostnuly do světa....
Na jednu stranu je to prima věc, na druhou je děsně dvousečná.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
Linux, serfovat přes TOR, neúčastnit se sociálních sití a jiných exkrementů, nemít mail v nadnárodních serverech (gmail) apod, neplatit kreditkou, (viz bitcoin), nepoužívat ostrá personální data. Bohatě to stačí a MS/FCB/Google jsou v prdeli s jejich bussines politikou.

A telefon mít primitivní, žádnou smart srágoru. Tablety maximálně jako čtečku e-knih.
 
BP_dFrog
http://www.dasm.c...ovy-system
pár fíglů se z toho dá použít
 
Rumcajs
Jinak ohledně osobních údajů se vede právní bitva mezi US a EU. Dnes došlo k zajímavé věci. Viz. http://money.cnn....plead-intl

But the court said Tuesday individual EU member countries are now required to investigate such complaints independently, and should have the right to ban U.S. companies from transferring data in the future.


Ve zkratce to znamená, že se možná blíží zákonný konec transferu dat o evropských občanech do USA. A to bez ohledu na to, co stojí v EULA Windows 10. Protože žádná smlouva nemůže být v konfliktu s nadřízenou jurisdikcí.


Otázka je, co to přesně přinese. Provoz Googlu a Facebooku a jiných je závislý na tom, že platíme sami sebou. Když nebudeme platit svojí duší, asi se budou hledat jiné cesty a u nich není záruka, že budou "lepší".
Non est specifica
 
petsild
Myslel jsem že jde o chybu správce aktualizací windows, ale bohužel jde o úmysl Microsoftu, za každou cenu vnutit oem versi W10 přes krabicovou Win7.
Provedl jsem opatření volitelné aktualizace balíku KB3035583 a zablokoval ho na případné manuální doinstalování. Celkem už 3x došlo k automatickému obnovení a následnému vnucování znovu instalovat W10.
Sice to nedokážu ovlivnit a zuřím zbytečně, přesto tenhle agresivní přístup k zákazníku nesnáším!
 
magot
po mě to widle7 kdovíproč nechtěj Úsměv
 
alfik
Zvláštní... po mě taky ne... Úsměv
Někde udělali soudruzi z Muriky chybu! Šklebící se
Pro rýpavé: ano, mám automaticky stahované aktualizace.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
postup jak odstranit službu GWX - get windows 10
http://www.butter...pu-windows

Všiml jsem si že ta retardovaná služba si čas od času jen tak nastartuje, hrabe diskem div neshoří a sežere 30% procesoru. Bože ty windowsi jsou sračka ...
 
Baron
Páni, potrebujem vašu pomoc. Nainštaloval som Windows 10, som s ním veľmi spokojný až na jednu vec - namiesto DVD (LG napaľovačka) mi detekuje nejaké virtuálne DVD. Jednoducho napaľovačku neviem do W10 dostať a to je asi 2 roky stará. Hľadal som drivers na LG pre W10 (nenašiel som), skúšal som manuálne dostať DVD do systému (ale W10 mi takú možnosť neponúkli). Inak si W10 neviem vynachváliť.

Vie niekto poradiť?
Hals - und Beinbruch!
 
clone9cz
Rumcajs napsal:

Jinak ohledně osobních údajů se vede právní bitva mezi US a EU.
...
Ve zkratce to znamená, že se možná blíží zákonný konec transferu dat o evropských občanech do USA.
...
Otázka je, co to přesně přinese..

Google a MS budou data skladovat v Evropě a nebude na ně moci US judikatura.
Prakticky to není opatření proti těm firmám, ale US.
 
http://www.wwii-illusion.net
Aces_Wild
Baron napsal:

Páni, potrebujem vašu pomoc. Nainštaloval som Windows 10, som s ním veľmi spokojný až na jednu vec - namiesto DVD (LG napaľovačka) mi detekuje nejaké virtuálne DVD. Jednoducho napaľovačku neviem do W10 dostať a to je asi 2 roky stará. Hľadal som drivers na LG pre W10 (nenašiel som), skúšal som manuálne dostať DVD do systému (ale W10 mi takú možnosť neponúkli). Inak si W10 neviem vynachváliť.

Vie niekto poradiť?

Předpokládám, že to byl upgrade a ne čistá instalace Win10.

Příkazový řádek jako administrátor a pusť následující příkaz:
reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Controller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x00000001

Restart PC a mechanika by se měla objevit.
 
Baron
Aces_Wild napsal:

Baron napsal:

Páni, potrebujem vašu pomoc. Nainštaloval som Windows 10, som s ním veľmi spokojný až na jednu vec - namiesto DVD (LG napaľovačka) mi detekuje nejaké virtuálne DVD. Jednoducho napaľovačku neviem do W10 dostať a to je asi 2 roky stará. Hľadal som drivers na LG pre W10 (nenašiel som), skúšal som manuálne dostať DVD do systému (ale W10 mi takú možnosť neponúkli). Inak si W10 neviem vynachváliť.

Vie niekto poradiť?

Předpokládám, že to byl upgrade a ne čistá instalace Win10.

Příkazový řádek jako administrátor a pusť následující příkaz:
reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Controller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x00000001

Restart PC a mechanika by se měla objevit.


Ano, bol to upgrade.

Aci, určite vyskúšam, dám vedieť ako som pochodil. Ďakujem.
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
Aces_Wild - veľké ĎAKUJEM, mechanika je tam kde ma byť. Ešte raz ďakujem.
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Tak ještě, že to byla ta lehčí verze problému. Úsměv

V případě, že by mechanika nenaskočila ani po zmíněném příkazu, mě pomohlo odinstalovat řadiče SATA ze správce zařízení (mechanika zmizela po upgradu z Win7 na Win10 na notebooku) a restart PC.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,788,518 návštěv