April 19 2024 09:29:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Novinky z DT (IL 1946 4.14x)
Seb
Hlasitější by teda mohly být obranné zbraně ve Šturmu obecně...
 
magot
a nezapomeňte si prohlédnout novou Moskvu, přehradu v Zaporoží než to tím gryfem srovnáte se zemí. Šklebící se
Jo a mapa severního pólu nepodporuje magnetické kompasy.Takže je třeba letět jen na kurz a snos.
 
Pavel
magot napsal:

.....

2 - spodní zadní střelec mě hýbe kulometem. Jak v roli "hratelné", tak i AI (na externím modelu.)
Abys ho mohl používat, musíš zmáčkout klávesu "A" - auto OFF.

.....


Tak další zjišťování přineslo toto: Spodní zadní střelec nehýbe zbraní, pokud předchozí pozice je opuštěná v režimu "Gunner autopilot OFF". Pokud ale před odchodem od předního spodního kulometu
vrátím střelce do automatického stavu (Gunner autopilot ON), tak se zadní spodní kulomet dá ovládat normálně. S tím se dá žít.

Ale aby toho nebylo dost, podobná věc se objevila i u MBR-2: Přední střelec se sice hýbe ,ale nestřílí mu to. Tenhle stav trvá nějakou chvilku, většinou se spoušť zaktivuje po "proklikání" několika jiných tlačítek.
Tenhle divný jev se ale objevuje jen pokud je mód přepínání autočinnosti posádky na "Autopilot automation OFF" . Pokud dám tuhle funkci na "Autopilot automation ON" tak spoušť předního střelce reaguje hned.
Takže tak.

Jinak paráda - plovoucí ledy atd. Mimochodem nejsou i nějaké nové cargo lodě ? Zdály se mi nepovědomé...

Letu zdar
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
magot
Ano u MBR-2 u předního střelce to je krapet zmatené. Už jsem to hlásil jako bug.
Nicméně pokud ti nejde střílet předním kulometem a máš auto - OFF, zmáčkni klávesu "Multifunction Gunner" a ono se to aktivuje.
 
saldy
Magote nemáš info jak to bude se steamem? Já steamovou verzi někde používám.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Netuším naposledy to zařizoval Loft a ten už je pryč.
Ale steam instalace se neliší od té naší.
Pouze tam je navíc exáč pro spuštění kterej je nadbytečnej a netřeba ho používat.
Tzn, klidně nainstaluj 4.14 přes steam instalaci 4.13.4.
 
Pavel
magot napsal:

Ano u MBR-2 u předního střelce to je krapet zmatené. Už jsem to hlásil jako bug.
Nicméně pokud ti nejde střílet předním kulometem a máš auto - OFF, zmáčkni klávesu "Multifunction Gunner" a ono se to aktivuje.


"Multifunction gunner" to je to co otevírá boční okna a vysouvá spodní věž u B-24 ? OK, zkusim.

Díky
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
magot
Pavel napsal:

magot napsal:

Ano u MBR-2 u předního střelce to je krapet zmatené. Už jsem to hlásil jako bug.
Nicméně pokud ti nejde střílet předním kulometem a máš auto - OFF, zmáčkni klávesu "Multifunction Gunner" a ono se to aktivuje.


"Multifunction gunner" to je to co otevírá boční okna a vysouvá spodní věž u B-24 ? OK, zkusim.

Díky

Jo. Ale u MBR-2 otevírá okna klávesa "O" Úsměv
 
Pavel
magot napsal:
Jo. Ale u MBR-2 otevírá okna klávesa "O" Úsměv


Špatně jsem to napsal. Myslel jsem boční kryty (okna) bočních střelců a zároveň vyklápí jejich mighty guns do palebných pozic. Ale je jasné že mluvíme o tomtéž.
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
Seb
Tak to se myslím jmenuje "aktivace střeleckých pozic" a klávesa kterou si k tomu přiřadíš....
 
saldy
magot napsal:

Netuším naposledy to zařizoval Loft a ten už je pryč.
Ale steam instalace se neliší od té naší.
Pouze tam je navíc exáč pro spuštění kterej je nadbytečnej a netřeba ho používat.
Tzn, klidně nainstaluj 4.14 přes steam instalaci 4.13.4.


Zatím to vypadá, že to funguje Mrknutí
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Bude nějaká kampaň pro Gryfa? Úsměv
 
Seb
Nepochybuju že Saldy něco zmákne... Mrknutí
 
saldy
Musím na to hodit ještě oko, četl jsem v instrukcích, že má stroj ještě nějaké opravy. Taky bude aktualizace 3 roky staré kampaně pro Pe-8 s moskevskými mapami.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
A bacha i ty mapy jsou aktualizovány. Moskva atd ..

Btw nejslavnější Gryfů použití bylo asi bombardování železničního uzlu Velikije Luky na východní frontě.
Na západní frontu bohužel není mapa kanálu. Leda to rozchodit přes složku mods, už je to legal v rámci ofiko exáče. Takže by šla teoreticky i kampaň na západní frontě.
 
Uzin
magot napsal:

A bacha i ty mapy jsou aktualizovány. Moskva atd ..

Btw nejslavnější Gryfů použití bylo asi bombardování železničního uzlu Velikije Luky na východní frontě.
Na západní frontu bohužel není mapa kanálu. Leda to rozchodit přes složku mods, už je to legal v rámci ofiko exáče. Takže by šla teoreticky i kampaň na západní frontě.


Mapy přes složku mods fungují.
 
magot
Super.
 
Uzin

Nšco jsem pokazil, nové mapy zas nejdou.
CTD 70 proc.
Upravil/a Uzin dne 10-04-2019 18:21
 
saldy
Kdyby se vám podařilo dostat do hry mapu La Chute 3.1 pro 4.13, napište mi postup, mně se to nezdařilo. https://www.sas19...ic=42939.0
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Uzin
PROBLEM SOLVED!
Při sejvování upraveného souboru static.ini jsem omylem zvolil kodování Unicode -4.14 vypadávala při 70proc. Když jsem upravil kodování na správné ANSI, mapy se nahrávají. Tak uvádím polety Greifa nad Tbilisi a "Ambarčika" nad Batumi, na připravované mapě Zakavkazska:
i.postimg.cc/pdxcmjKm/He-177-Tbilisi.jpg
i.postimg.cc/2jJH4M4R/MBR-2-Batumi-3.jpg
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,700 návštěv