May 01 2024 04:46:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Letadla - technické a taktické informace
 Vytisknout diskuzi
DM - damage model verze 1.008+(2015)
CSW_Cassius Chaerea
Rumcajs napsal:
Jejich osud je mi záhadou.
Odjeli na planetu Vorošilov, kde se spolu vášnivě milovali a stvořili spoustu malých žigulíků.

Vzhledem k tomu že BoS neumí u tanků něco jako poškození (zná jen dvě fáze - zničení a nic), tak z videa docela zřejmě vyplývá že byl zničen jen jeden z tanků, na který bylo útočeno zrovna z nejméně příznivého úhlu. Jak systém počítá co prostřelí a zničí tank to vůbec netuším.
 
Rumcajs
Nojo, tanky budou taky nějak hitpointově. Já sám jsem tank kanónama zničil jen jednou a to ještě tak, že jen začal kouřit z motoru a zastavil se. Že byl zničenej mi došlo až podle výpisu mise. Radši střílím děla. Nejezděj tak rychle jako tanky a jdou zničit i kulometama. Navíc od nich utíkaj panáčci a to je švanda.
Non est specifica
 
Valec
Zkousel jsem poskozeni IL2.Posudte sami jak lehke je ho vyradit z boje.Hlavne u toho druhého Ila po kterem strilim.Trefuju mu nekde do směrovky a stejne mu pustim všechno.
YouTube Video


 
Shadowdeath
Co na to říct no, úplnej "létající tank" Smutný
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Permon
Nojo,jeto papírovéCoolCool
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
clone9cz
Valec napsal:

Zkousel jsem poskozeni IL2.Posudte sami jak lehke je ho vyradit z boje.Hlavne u toho druhého Ila po kterem strilim.Trefuju mu nekde do směrovky a stejne mu pustim všechno.
YouTube Video




Tyhle replay jsou a vždy byly na prd. Dopady granátů nesouhlasí s realitou on-line ani off-line. Něco to vypovídá, ale nic o místě zásahu.
 
http://www.wwii-illusion.net
Valec
clone9cz napsal:

Valec napsal:

Zkousel jsem poskozeni IL2.Posudte sami jak lehke je ho vyradit z boje.Hlavne u toho druhého Ila po kterem strilim.Trefuju mu nekde do směrovky a stejne mu pustim všechno.
YouTube Video




Tyhle replay jsou a vždy byly na prd. Dopady granátů nesouhlasí s realitou on-line ani off-line. Něco to vypovídá, ale nic o místě zásahu.
Když si to zkousim off-line a nahravam tak potom v tracku jsou videt ty zásahy presne kde mirim a vidim vybuchy granatu.V On-Line nevim
 
Shadowdeath
Nějaké důvody proč by to nemělo souhlasit v BOSu? Online chápu, tam kolikrát nesouhlasí ani ta "realita", ale proč by neměl fungovat offline, tam není žádná latence mezi klientem a serverem?

Vím, že to nefungovalo úplně dobře ve starým šturmu, ale to ještě nemusí být důvod, že to nefunguje v BOSu Úsměv
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
clone9cz
Protože je to blbost, nefungovalo to. DM se ti počítá na klientu a střelba se v záznamu animuje podle polohy letadla. Pokud se tato ukládá v určitých intervalech, tak je v jistém ohledu nepřesná i na off-line a už na 150m při půl stupni je odchylka obrovská s ohledem na to, co tu chcete zjistit.

Tím nezpochybňuju, že lze věc, ze záznamu, vyhodnotit statisticky a bude to mít svou vypovídající hodnotu.
 
http://www.wwii-illusion.net
Shadowdeath
No jestli to dobře chápu, tak se stav, nezapisuje každý herní cyklus, ale jednou za určený čas a výsledek se potom aproximuje?
Každopádně vliv na to, že ty šturmy houno vydrží, to nemá Šklebící se

Udělal jsem si pár pokusů, nahrál jsem si je pomocí shadowplaye - s nastavením 60 fps ("real", ne track) a zpomaleně pouštěl (např. KMPlayer to dokáže krokovat po jednom snímku).

No a závěr je takový, že stačí aby něco proletělo kolem motoru a už to z něj čadí.

Zásahy do trupu z čisté šestky, šturm nic nevydrží (mířil jsem na horní část, abych náhodou netrefil olejový chladič). Stačí ani ne sekundová dávka, aby začal motor něco pouštět. Není výjimkou udělat jenom takové "drc" a černý kouř Úsměv
Když vezmu úhel pod kterým dopadají projektily na motor, když jsem na čisté 6, tak bych předpokládal, že panceřování šturmu motor ochrání. Jedině, že by to prošlo zkrz celé letadlo?

Zásahů do křídel IL vydrží hafo.

Když si to spojím s tím Cassovo videjkem, kde ničí tanky. Tak docházím k závěru, že není vůbec nebo je mizerně namodelována účinnost pancíře a s tím spojen úhel dopadu projektilu.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
CSW_Cassius Chaerea
EDIT: V podstatě německý kulomet by se neměl dostat skrz zadní pancíř Ila. (viz. Fučounovi testy německých kulometů)
[img]http://i1110.photobucket.com/albums/h448/totoloco1/IL2_1094.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://medvidek.org/leteckaskola/il2.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 04-01-2015 20:18
 
1stCL_Fucida
Cassi, ta čísla jsou tloušťky pancíře v milimetrech?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Btw kterýho ILa přesně?
 
CSW_Cassius Chaerea
1stCL_Fucida napsal:

Cassi, ta čísla jsou tloušťky pancíře v milimetrech?
Měli by být.
Tak na pancéřování se nijak zásadně nešahalo. Takže by to mělo platit jak pro typ 1, tak pro typ 2 (tovární verze se střelištěm, bez změny křídla) jak je i z obrázku zřejmé.
 
1stCL_Novotny
Je to tak Cassi.
Přidal jsem Ti tam obrázek, doufám že to nevadí!? Úsměv
 
1stCL_Fucida
Jop, když se sečte pancíř za střelcem a pancíř za pilotem, tak Luftwaffe v podstatě nemá "stíhací" zbraň (krom MK 103), která by to dokázala probít. Na schématu je krásně vidět, proč mělo smysl zkoušet zasáhnout chladič oleje - je jedinej bez pancíře. Se jeden ani nediví, že Šturmy padaly hlavně kvůli přepáleným řídidlům, resp. ztrátě ovladatelnosti Úsměv.

Ještě mě napadlo...ono to nemá pancéřovanej čelní štítek?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Ale vy nemáte k dispozici IL2-M3, tyto údaje jsem nikde nenašel k ranným verzím ...
 
1stCL_Fucida
Cassius o tři příspěvky výše jasně píše, že se v rámci verzí na pancéřování nijak zásadně nešahalo Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Novotny
Má fuči, ale to není zahrnuto v kovovém pancéřování stoje na těch schémateh. Mrknutí

Magot:
Já našel všude jen zmínky o tom že po zkouškách se shodla komise od armády na tom že je nedostatečná pasivní ochrana a byla přepracována na standard použitý následně u všech verzí. Ale zda je to opravdu tak to netuším. Smutný
 
Shadowdeath
Tak jsem si včera zkusil taky udělat nějaké to videjko Úsměv

Mě se to zdá prostě špatný... Je vidět, že z té krátké dávky se těch kuliček chytlo jen pár, zbytek proletěl kolem.

https://vimeo.com...
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,790,888 návštěv