May 01 2024 03:35:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Letadla - technické a taktické informace
 Vytisknout diskuzi
DM - damage model verze 1.008+(2015)
BP_Madvlk
Valec napsal:

Vsiml jsem si ze Štuce upadnou kridla u pritazeni při 450 km/h.Nemelo to nahodou masivnejsi konstrukci.Byl to prece stremhlavy bombarder.


Asi děláš něco špatně.Při letu střemhlav na vzdušné brzdě ta mašina udělá klidně 500 km/h a po odhozu se v klidu zvedne.Musíš ale házet do určité výšky.Je jasný,že když hodíš pár metrů nad zemí a vezmeš za páku jako bejka za rohy,tak se to možná zlomí.Možná tě poškodil flak....kdo ví .)
 
Valec
BP_Madvlk napsal:

Valec napsal:

Vsiml jsem si ze Štuce upadnou kridla u pritazeni při 450 km/h.Nemelo to nahodou masivnejsi konstrukci.Byl to prece stremhlavy bombarder.


Asi děláš něco špatně.Při letu střemhlav na vzdušné brzdě ta mašina udělá klidně 500 km/h a po odhozu se v klidu zvedne.Musíš ale házet do určité výšky.Je jasný,že když hodíš pár metrů nad zemí a vezmeš za páku jako bejka za rohy,tak se to možná zlomí.Možná tě poškodil flak....kdo ví .)
Jen jsem zkousel co ty era vydrzi při maximálním zatazeni.Stihacky co mam + Peska jen blackout.Sturm,He+Stuka tam se lamou kridla kolem 450 km/h.
 
BP_Madvlk
Ok,ale je dobrý to napsat...pak může být reakce úplně jiná Úsměv

Jinak včera jsem klesal s HE neco kolem 650 km/h.Když jsem si toho všiml,bál jsem se šáhnout do řízení.Tak jsem akorát trimoval a nic neupadlo Úsměv
 
Bierglass
Valec napsal:

BP_Madvlk napsal:

Valec napsal:

Vsiml jsem si ze Štuce upadnou kridla u pritazeni při 450 km/h.Nemelo to nahodou masivnejsi konstrukci.Byl to prece stremhlavy bombarder.


Asi děláš něco špatně.Při letu střemhlav na vzdušné brzdě ta mašina udělá klidně 500 km/h a po odhozu se v klidu zvedne.Musíš ale házet do určité výšky.Je jasný,že když hodíš pár metrů nad zemí a vezmeš za páku jako bejka za rohy,tak se to možná zlomí.Možná tě poškodil flak....kdo ví .)
Jen jsem zkousel co ty era vydrzi při maximálním zatazeni.Stihacky co mam + Peska jen blackout.Sturm,He+Stuka tam se lamou kridla kolem 450 km/h.


No tak to si ten test zopakuj.Koukal jsem na filmeček jak jsem ti zdrahal střemhlav a křidélka tě záhy opustili.Šklebící se Nevím kolik jsi za mnou svištěl ale já měl na Bf něco pod 700 Km/h.
 
Rumcajs
Ruské stroje ztrácejí řídící plochy při 750km/h. Pro LaGG3 je to asi 150km/h nad tehdejší limit. Bfko tuším vydrží 800km/h a FW ještě víc. Je ale možné, že když člověk rve páku, co to jde, k ztrátě řídících ploc dojde trochu dřív. Taky si myslím, že se mi stalo, že Jak přišel o křidýlka už při 730 km/h, když jsem se ho snažil za každou cenu srovnat.
Non est specifica
 
clone9cz
BP_Madvlk napsal:

Valec napsal:

Vsiml jsem si ze Štuce upadnou kridla u pritazeni při 450 km/h.Nemelo to nahodou masivnejsi konstrukci.Byl to prece stremhlavy bombarder.


Asi děláš něco špatně.Při letu střemhlav na vzdušné brzdě ta mašina udělá klidně 500 km/h a po odhozu se v klidu zvedne.Musíš ale házet do určité výšky.Je jasný,že když hodíš pár metrů nad zemí a vezmeš za páku jako bejka za rohy,tak se to možná zlomí.Možná tě poškodil flak....kdo ví .)


To je blbost co se týče argumentu. Brzdy tam byly proto, aby se nepřekročila konstrukční rychlost pro maximální zatažení za páku, jinak by to nedávalo smysl. Buď teda brzdy nefungujou, nebo je to zase blbě naprogramované. Udělat sim není taková prdel, jak si leckdo myslí.
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Madvlk
Odtud : http://en.wikipedia.org/wiki/Junkers_Ju_87
toto :
The Stuka dived at a 60-90° angle, holding a constant speed of 500–600 km/h (350-370 mph) due to dive-brake deployment, which increased the accuracy of the Ju 87's aim.

Já vím,je to wikipedie,ale tomu by se dalo věřit.Takže 450 km/h by měla vydržet...
 
Rumcajs
A je nutné přitahovat až na pupek? Přeci to, že dajvuje při 600, nemusí nutně znamenat, že 600 je corner speed. Tak za tu páku tolik netahejte, byste tím mohli zabít pilota, pilot taky nemusí přežít víc jak 10g.
Non est specifica
 
clone9cz
BP_Madvlk napsal:

Odtud : http://en.wikipedia.org/wiki/Junkers_Ju_87
toto :
The Stuka dived at a 60-90° angle, holding a constant speed of 500–600 km/h (350-370 mph) due to dive-brake deployment, which increased the accuracy of the Ju 87's aim.

Já vím,je to wikipedie,ale tomu by se dalo věřit.Takže 450 km/h by měla vydržet...

Tedy měla by vydržet těch 500-600 a nebo na to pilot nesmí šahat se spolehnutím na automatiku při vybrání. Jinak by to byl zásadní konstrukční fail.
 
http://www.wwii-illusion.net
Bierglass
Jo ono už u Štuky už funguje automatické podrovnání v nastavené výšce? Jak se to dělá?
 
BP_Madvlk
Ještě nefunguje,ani automatický odhoz.Tohle maká pěkně v CLODU.Takže tady odhodit v dostratečné výšce a pak jemně přitáhnout....
 
CSAF_Sajonez
Rumcajs napsal:

Ruské stroje ztrácejí řídící plochy při 750km/h. Pro LaGG3 je to asi 150km/h nad tehdejší limit. Bfko tuším vydrží 800km/h a FW ještě víc. Je ale možné, že když člověk rve páku, co to jde, k ztrátě řídících ploc dojde trochu dřív. Taky si myslím, že se mi stalo, že Jak přišel o křidýlka už při 730 km/h, když jsem se ho snažil za každou cenu srovnat.


Lavočka mi ztratila křidélka po překročení hranice 700km/h ve výšce 1500-2000m, LaGG-3 to samé mezi 600-650km/h.
 
Valec
Jak kolem 780 Lagg kolem 800 Bf F4 kolem 900.
Upravil/a Valec dne 01-01-2015 15:04
 
Baron
...a to si zistil podla coho tych 900 na BF, ked ma rychlomer iba do 800.
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Baron napsal:

...a to si zistil podla coho tych 900 na BF, ked ma rychlomer iba do 800.
Lítá s ikonama. Používá měření, co se vypisuje na obrazovku. Vylez občas z expert módu a uvidíš to taky Pff
Non est specifica
 
Baron
Aaaha. Takze s ikonami na normal mode. Dakujem za odpoved.
Upravil/a Baron dne 01-01-2015 19:14
Hals - und Beinbruch!
 
Valec
Libi se mi ze při pojizdeni do neceho narazim a nebouchnu.
 
Valec
Rumcajs napsal:

Baron napsal:

...a to si zistil podla coho tych 900 na BF, ked ma rychlomer iba do 800.
Lítá s ikonama. Používá měření, co se vypisuje na obrazovku. Vylez občas z expert módu a uvidíš to taky Pff
A na mape bez vetru.Takze se na serverech mohou hodnoty menit dle vetru.Ale nevim jestli jsou jiné.
 
CSW_Cassius Chaerea
YouTube Video


 
Rumcajs
Cassie a co přesně tím chceš říct? Žes ty tanky měl zničit a nezničil? Nějak z toho nevyplývá, jak ty tanky dopadly. Z jednoho zjevně lítaly třísky, z ostatních nějak nevím. Jejich osud je mi záhadou.
Non est specifica
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,790,477 návštěv