April 20 2024 10:47:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD SW help me
 Vytisknout diskuzi
přestala se vykreslovat voda
1stCL_Novotny
xxx
 
Paulus
Už si nevím rady! V CLODu se mi přestala vykreslovat voda – moře, potoky. Musel jsem z jiných důvodů reinstalovat W7-64. CLOD jsem celý znova instaloval, po předchozí kompletní odinstalaci a vyčištění od zbytků. Už i při základní instalaci z DVD se voda nezobrazuje.
Drivery na nVidia GTX 460 jsem z poslední inovace v. 344.60 vyměnil až na v. 335.23, po předchozím vyčištění od zbytků. Zkoušel jsem nastavit „Řízeno aplikací“ i „Potlačit jakékoli nastavení aplikace“.
Co mám ještě provést, aby to zas fungovalo?
Smutný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Paulus
Po téměř celé přestavbě PC byla chyba v Conf.ini - Water=-1. Musí tam být -1! Jinak se voda nezobrazí.
Teď mi zas nefunguje čeština. Ach jo.
Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Permon
[MOD]
GameLanguage=Czech
ExtendCloudsDistance=yes
ZoomSpeed=5
Tady je čeština.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
310_cibule
Copak vykreslování vody nebo čeština...

Mně nejdeCoD nainstalovat na nový komp (Windows 8) ze Steamu. Steam říká, že je nahraný, ale spustit nejde. Exáč vůbec nereaguje.

)-:
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Cibule tos nečetl ty moje nářky, když jsem zkoušel CloDa uchodit na Win 8.1? Možná to TF vyřeší, ale je dost možný, že ti CloD na Win 8 nebudou slušně chodit nikdy. Podle všeho je tam problém v síťové komunikaci a online to prostě škube. Dá se to přinejlepším omezit. Já to posléze vzdal a na počítači s Windows 8 CloDa nemám.

Tak dost možná, že tě Steam chrání před zklamáním a nenechá tě tu hru spustit. V každém případě přeju hodně zdaru jak se Steamem tak s CloDem. Snad ti to bude fungovat dobře.
Non est specifica
 
magot
Zkus DVD instalaci ...
Btw proč W8, to je nějaký pokrok?
 
310_cibule
No, jo, Rume, já si to projel na netu a všichni tvrdili, že servis pack to vyřešil. Tak budu hledat dál.

Magote, z DVD se mi to nikdy nepodařilo nainstalovat (a to mám sběratelskou edici :-) Prostě to nebralo kód. Ale teď na nový počítač jsem to nezkoušel, jdu ji někde najít.

W8 mi přišly jako dobrý nápad. Ale možná nebyl.

P.S. Bez CoD bych byl móóóóóc smutný...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Zítra zkusím CloDa na tý Win 8 mašině. Jestli to service pack opravil, dám vědět. Nevěš hlavu. Třeba TF 5 vylepší i tenhle problém. Jinak BOS na Win 8 chodí bez zaváhání. Alespoň budeš lítat něco zimního, stejně se blížej vánoce a vám furt kvete pšenice kolem kanálu.
Non est specifica
 
310_cibule
Zkouším to z CD, ale pořád se tam cpe STEAM.

Kdybys na něco přišel, dej prosím vědět pls.

BoS na tý nový mašině lítá jak zběsilý. Mám všechno na max a FPS Fraps ani nestíhá počítat, asi tak vysoký čísla neumí :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ondrej1
Cibule, co máš za mašinu, rád bych se inspiroval.
Hra: IL2 BoS
PC: Celeron 2,7 GHz, 12 GB DDR3, GT 750Ti, Win 10 64bit
OpenTrack, pedály Happy, joy MS Sidewinder FF2, páky Saitek Quadrant, 1xUHD LCD
 
310_cibule
CPU Intel Core i7-4790K Processor (8M Cache, up to 4.40 GHz)
RAM Kingston HyperX FURY 16GB Kit (2x8GB ) 1866MHz DDR3 CL10 DIMM
HD Samsung Electronics 840 EVO-Series 250GB 2.5-Inch SATA III
GK Evga GeForce 580 GTX 1,5 Gb
Základní deska MSI Z97 GAMING 5
Operační systém Microsoft Windows 8.1 CZ (FPP)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
AH_Permon napsal:

[MOD]
GameLanguage=Czech
ExtendCloudsDistance=yes
ZoomSpeed=5
Tady je čeština.


Ještě musí být ve Steamu vypnutá synchronizace!
Jinak tam čeština nebude.Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
606_JuLB
310_cibule napsal:

Zkouším to z CD, ale pořád se tam cpe STEAM.

Kdybys na něco přišel, dej prosím vědět pls.

BoS na tý nový mašině lítá jak zběsilý. Mám všechno na max a FPS Fraps ani nestíhá počítat, asi tak vysoký čísla neumí :-)


Tak to úprimne závidím Mrknutí

Načo tam ale pcháš Fraps, Shadowplay robí svoju robotu lepšie, kvalitnejšie a aj astronomické FPS stíha počítať (ak si ho nastavíš)Pff

Inak pár ľuďom z našej letky beží Clod zo Steamu na win 8.1, takže držím palce.
 
310_cibule
Rád přeháním, ale běhá to docela dobře. Tedy minimálně ve srovnání s tím, jak to běhalo s dvojjádrem :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ondrej1
Dík, Cibule. Inspirace se nekoná, za cenu tvého procesoru se chystám upgradovat celé PC Úsměv
Hra: IL2 BoS
PC: Celeron 2,7 GHz, 12 GB DDR3, GT 750Ti, Win 10 64bit
OpenTrack, pedály Happy, joy MS Sidewinder FF2, páky Saitek Quadrant, 1xUHD LCD
 
clone9cz
Cibul přehání, má jen tříjádro Úsměv
 
http://www.wwii-illusion.net
310_cibule
Tak už jsem CoD rozchodil. Návod je tady http://forum.1cpu...mp;page=16

Nepomohlo mi nastavení exe do modu kompatibility s W8 (jak tam někdo radí), ale instalace knihovny CloDer (je na té stránce ke stažení včetně instalačního souboru).

Teď to ještě musím opatchovat. A do toho zkoušet BoS. To je děsný, co mám práce :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
310_cibule napsal:

Rád přeháním, ale běhá to docela dobře. Tedy minimálně ve srovnání s tím, jak to běhalo s dvojjádrem :-)

Teď ti to musí jet jak po másle Úsměv Jediná výkonostní výzva je DCS ...
Upravil/a magot dne 18-11-2014 19:52
 
falkon
310_cibule napsal:

Tak už jsem CoD rozchodil. Návod je tady http://forum.1cpu...mp;page=16

Nepomohlo mi nastavení exe do modu kompatibility s W8 (jak tam někdo radí), ale instalace knihovny CloDer (je na té stránce ke stažení včetně instalačního souboru).

Teď to ještě musím opatchovat.

CloDer sa musel instalovat pre stock verziu hry, ktora na W8 nepremavala. Keby si ale opatchoval hned na TF 3.0... idealne az po aktualny TF 4.cosi, tak by ti to slo a nemusel riesit CloDer... Mrknutí

Takze ti doporucujem, aby si si ten CLoDer zase odinstaloval... asi ti tam bude zbytocne zavadzat. A mozno nie. Ja sa tomu nerozumiem, robim do vcel... Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,729,777 návštěv