June 14 2024 09:25:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
TO NENÍ FÉR!!! - polemika - Proti všem
57MH_Zvire
Zase po dlouhé době mi vyšel čas, abych se začetl do některých vláken a docela často jsem narážel na obměny věty: "To není fér."
Abych vám řekl pravdu chlapci a děvčata, tak mi docela kazíte názor na virtuální letce. Myslel jsem si, nadšenci do virtuálního létání se nebudou chovat jako pětileté děti na pískovišti a neustále se dohadovat, jestli tohleto letadlo letí líp a že támhle ti mají přeboostovanej nereálnej model, protože mě včera večer Pepa z Kotěhůlek sestřelil zrovna v tomhle letadle a to přece není možné. Neustálé nadávky a poznámky na Olega a kolektiv. Výkřiky místních "rádobysupermanů", které najednou někdo sestřelil, kteří okamžitě začnou tvrdit, že jim Oleg pos...l model jejich miláčka (že Ffajtl) a podobné srandičky.

Chtěl bych zde uvést, že si hrajete na válku a války nikdy nebyly fér. Kdyby byla válka fér, tak by vůbec nezačala, první a poslední oběť by byl diktátor, který se ji snaží rozpoutat.

Takže co se trochu zamyslet sami nad svým až chorobným egoismem a přestat se tu projevovat jako totální debil. To že umíte využívat nedokonalosti hry a podle vás perfektně kvedlat kusem plastu v normálním životě nic neznamená a přestaňte to kazit těm ostatním, co berou simulátory, coby rozumný způsob utracení volného času. Zamračený

Ring volný.... :sm11:
Upravil/a 57MH_Zvire dne 01-02-2006 17:07
 
airspace.cz
3BAP_Bugs
Hovoríš mi z duše. :sm20:
 
http://3iap.org
Wutz
Hlavně proboha žádná jména. Protože to že uvedeš jedno jméno a zbytek označíš obecně slovem debil , to také není vůčí FF tak úplně fér.
 
1stCL_pbarry
Hele zvire tohle je diskuzni forum. To znamena ze se diskutuje co se komu libi, nelibi proc tomu tak je, clovek si muze pobrecet, cejtit se ukrivdenej, hledat zastani a tak.. Fajtluv prispevek na spity byl pravda ponekud smesny, ale koneckoncu je to jeho vec. Na druhou stranu tu padaj imho zajimavy nazory a clovek se neco dozvi. Sice se to vsechno vicemene odviji v rovine - "ja si myslim" ,nebo "tak nejak by to melo bejt" ale to vem cert.

Abych doplnil bugse, tak me z duse urcite nemluvis
 
barryk.webz.cz
WT_Pedropan
1stCL_pbarry napsal:
Hele zvire tohle je diskuzni forum. To znamena ze se diskutuje co se komu libi, nelibi proc tomu tak je, clovek si muze pobrecet, cejtit se ukrivdenej, hledat zastani a tak.. Fajtluv prispevek na spity byl pravda ponekud smesny, ale koneckoncu je to jeho vec. Na druhou stranu tu padaj imho zajimavy nazory a clovek se neco dozvi. Sice se to vsechno vicemene odviji v rovine - "ja si myslim" ,nebo "tak nejak by to melo bejt" ale to vem cert.

Abych doplnil bugse, tak me z duse urcite nemluvis


Souhlas. Jakýkoliv pokus o "regulaci" diskuse bude jen k její škodě.
:sm36:
 
http://www.wtigers.org/
1stCL_Fucida
Neměl bych to raději preventivně uzamknout? Mrknutí.

Zvíře..pdoobný čistě konfliktní příspěvky se mi tedy zrovna moc nezamlouvají..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Jamamoto
Mno...ty debily jsis mohl odpustit a Fajtlík měl asi slabší chvilku, jako ostatně občas každý, ale jinak na tom tak trochu něco je. Kdosi ma jiném foru(nevím kdo) má v podpisu napsáno, že když nadáváme na Olega, tak v Rusku umře koťátko...občas mám pocit, že kočky v Rusku musej být ohroženej druh....
Na druhou stranu je pravda i to, co píše pbarry, totiž, že to nutí lidi hledat, pátrat a argumentovat a občas si tak díky tomu člověk přečte zajímavé věci...
Abych doplnil bugse a pbarryho, z duše mi mluvíte oba...tak na půl...:jamamoto:
 
Patrikhuhu
1stCL_Fucida napsal:
Neměl bych to raději preventivně uzamknout? Mrknutí.

Zvíře..pdoobný čistě konfliktní příspěvky se mi tedy zrovna moc nezamlouvají..


Kdyby tam nebylo zmíněno konkrétní jméno a další zobecňující impertinence, tak proč o tom nediskutovat... Šák je to tu "volné téma". Ale urážky nic nevyřeší.
 
1stCL_Fucida
kdyby tam to jméno nebylo, tak asi jen pokrčím rameny..jenže ono tam tak nějak je Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Schmouddle
Cože? Tady se ukazuje a nadává? Jaktože u toho nejsem? Jaktože nejsem původcem?

Asi jsem nemocný...:no:
 
www.wtigers.org
3BAP_Bugs
Ak som vyjadril súhlas, mal som na mysli hľadanie férovosti vo vojne aj keď len virtuálnej. :sm19: Tie hanlivé výrazy na konkrétne osoby nie sú práve najštastnejšie vyjadrenie svojho subjektívneho názoru. A každý názor je vždy subjektívny! S tými sa jednoznačne nestotožňujem.

Mea culpa:sm19:
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 01-02-2006 16:08
 
http://3iap.org
313_Gryzlov
Rád diskutuji s lidmi, protože tím získávám nové informace, protože nemohu vědět všechno, nemohu všechno pročíst, najít. Cením si nejen těch informací, které se shodují s tím, co považuji za korektnější, nebo podporují to, čemu věřím, ale též si cením těch informací a otázek, které se snaží mé názory napadat a vyvracet rozumnými argumenty. Tímto jsem již získal mnoho poznatků.

Nebýt těchto flejmů, nebylo by mnoho nových informací. Díky těmto flejmům vděčím znalostem a otevřelo mi to dveře dál.

Takže výměnu názorů podporuji, ačkoliv to někdy vypadá jako na pískovišti mezi malými dětmi Úsměv Nechávám se občas unést a lituji toho, ale prostě občas mám také slabé chvilky.

Tvrzení, že se hádáme o hloupostech, protože je to jenom simulátor, není pro mě nijak pádným argumentem, který by mě přesvědčil, že dělám něco nesmyslného. Takovýchto argumentů jsem slyšel již mnoho a můžu říci jenom jedno - že právě takovéto výroky jsou hloupost, protože brzdí rozvoj, komunikaci, výměnu názorů také, že lidé, kteří tyto výroky říkají, se velmi mýlí. Tohle jsem slyšel tisíckrát, ale mé výsledky mě přesvědčily, že jsem měl pravdu já a ne oni, když mi tvrdili, že se akorát hádám o hloupostech, a že bych měl věnovat čas něčemu rozumnějšímu, než ztrácet čas zbytečným diskutováním o nesmyslech. A pak se takoví lidé objeví se senzační zprávou, že se objevily nové informace o tom nebo o tom a že je to tedy takhle … a já se musím usmívat, protože si přečetli něco, o čem jsem věděl už několik měsíců a oni to považují za senzaci. No nepohladí to na duši?

Osobně to vnímám tak, že simulátor mi umožňuje dostat se blíže k historii, protože se zde setkávám s lidmi, kteří tento simulátor nelétají jenom protože je to hra, ale o historii mají zájem a znalosti, o které se rádi podělí. Stejně jako já. Tyto výměny názorů mně osobně velmi rozšířily rozhled. A na základě těchto flejmů, vznikají nové poznatky, které se pak objeví v literatuře, pokud jsou toho hodny.

Pokud někdo nemá rád flejmy na téma „jak to bylo“ a považuje je za nesmyslné hádání se, nechť tyto diskuse nečte. Nemusí, máme demokracii.
 
1stCL Pepan
WT_Schmouddle napsal:
Cože? Tady se ukazuje a nadává? Jaktože u toho nejsem? Jaktože nejsem původcem?

Asi jsem nemocný...:no:



Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
57MH_Zvire
1stCL_pbarry napsal:
Hele zvire tohle je diskuzni forum. To znamena ze se diskutuje co se komu libi, nelibi proc tomu tak je, clovek si muze pobrecet, cejtit se ukrivdenej, hledat zastani a tak.. Fajtluv prispevek na spity byl pravda ponekud smesny, ale koneckoncu je to jeho vec. Na druhou stranu tu padaj imho zajimavy nazory a clovek se neco dozvi. Sice se to vsechno vicemene odviji v rovine - "ja si myslim" ,nebo "tak nejak by to melo bejt" ale to vem cert.

Abych doplnil bugse, tak me z duse urcite nemluvis


Jestli tohle je diskusní fórum, tak já tady vyjadřuji svůj osobní názor dojmu, který jsem zde získal.
 
airspace.cz
57MH_Zvire
1stCL_Fucida napsal:
Neměl bych to raději preventivně uzamknout? Mrknutí.

Zvíře..pdoobný čistě konfliktní příspěvky se mi tedy zrovna moc nezamlouvají..


Co je na tom kurva konfliktního? To tady už nikdo nemůže vyjádřit svůj názor nebo co?

To že je tam v závorce uvedeno jedno jediné jméno je mezi mnou a tím dotyčným člověkem a narážka jenom pro toho člověka. Vy tam nejte jmenovaní, tak co se do toho pletete? Nikoho konkrétního jsem nejmenoval. Kdybych chtěl být opravdu adresně útočný, tak si ty vlákna projdu znova, udělám si seznam a tady ho vyvěsím.
Upravil/a 57MH_Zvire dne 01-02-2006 16:39
 
airspace.cz
57MH_Zvire
313_OTU_Gryzlov napsal:
Rád diskutuji s lidmi, protože tím získávám nové informace, protože nemohu vědět všechno, nemohu všechno pročíst, najít. Cením si nejen těch informací, které se shodují s tím, co považuji za korektnější, nebo podporují to, čemu věřím, ale též si cením těch informací a otázek, které se snaží mé názory napadat a vyvracet rozumnými argumenty. Tímto jsem již získal mnoho poznatků.

Nebýt těchto flejmů, nebylo by mnoho nových informací. Díky těmto flejmům vděčím znalostem a otevřelo mi to dveře dál.

Takže výměnu názorů podporuji, ačkoliv to někdy vypadá jako na pískovišti mezi malými dětmi Úsměv Nechávám se občas unést a lituji toho, ale prostě občas mám také slabé chvilky.

Tvrzení, že se hádáme o hloupostech, protože je to jenom simulátor, není pro mě nijak pádným argumentem, který by mě přesvědčil, že dělám něco nesmyslného. Takovýchto argumentů jsem slyšel již mnoho a můžu říci jenom jedno - že právě takovéto výroky jsou hloupost, protože brzdí rozvoj, komunikaci, výměnu názorů také, že lidé, kteří tyto výroky říkají, se velmi mýlí. Tohle jsem slyšel tisíckrát, ale mé výsledky mě přesvědčily, že jsem měl pravdu já a ne oni, když mi tvrdili, že se akorát hádám o hloupostech, a že bych měl věnovat čas něčemu rozumnějšímu, než ztrácet čas zbytečným diskutováním o nesmyslech. A pak se takoví lidé objeví se senzační zprávou, že se objevily nové informace o tom nebo o tom a že je to tedy takhle … a já se musím usmívat, protože si přečetli něco, o čem jsem věděl už několik měsíců a oni to považují za senzaci. No nepohladí to na duši?

Osobně to vnímám tak, že simulátor mi umožňuje dostat se blíže k historii, protože se zde setkávám s lidmi, kteří tento simulátor nelétají jenom protože je to hra, ale o historii mají zájem a znalosti, o které se rádi podělí. Stejně jako já. Tyto výměny názorů mně osobně velmi rozšířily rozhled. A na základě těchto flejmů, vznikají nové poznatky, které se pak objeví v literatuře, pokud jsou toho hodny.

Pokud někdo nemá rád flejmy na téma „jak to bylo“ a považuje je za nesmyslné hádání se, nechť tyto diskuse nečte. Nemusí, máme demokracii.


Nejde o flejmy "jak to bylo". Jde o stále více příspěvků lidí, kteří začínají z hystoricky/reálné komunity, která vznikla kolem IL2 vytvářet vypatlanost alá CS s křídlama.
 
airspace.cz
Patrikhuhu
Mne nejvíce zaráží, že jsou i cholerici psaného slova. Že někdo dokáže urážet a zesměšňovat ostatní v návalu bouřlivé verbální diskuze, je asi otázkou menší sebekontroly, ale že ji má někdo tak nízkou, že mu to vydrží i během cvakání do klávesnice je smutné. Pak právě vznikají ty "žumpy". Ony nevzniknou proto, že Mezek je takovej a Spitfire makovej i když ve skutečnosti to "údajně" bylo naopak. Ony vznikají z nedostatku slušnosti, či v lepším případě z nevyzrálosti.

:sm24:
 
312_Lazy
Co je na tom kurva konfliktního?
:sm6:
 
Jp-
Jo ne s**** mě s těma barvičkama vždycky mi to vodpálí voko černě prosím černě jinak si pište co chcete :sm41:
Upravil/a Jp- dne 01-02-2006 16:49
 
Opitze
se svym nejlepsim kamaradem, lekarem, jsme se vzdycky v hospode o necem bavili tak dlouho, az jsme se poslali do prdele a sli domu. na druhy den jsme si zavolali a sli do hospody znova.
osobne jsem si dal za ukol, ze uz se nebudu moc vzrusovat, proste si toho odpurce najdu na virtualnim nebi a pokusim se ho sestrelit. Úsměv
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,038,059 návštěv