May 02 2024 12:23:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Upgrade driverů: DCS Entry point not found
Baron
Chlopi, mam problem: po poslednej aktualizacii driverov na nVidiu mi pri spusteni misie vyhadzuje tuto tabulku (a misia ani MP sa nespustia):

[img]http://i1314.photobucket.com/albums/t572/jg1baron/chybovehlasenie_zps9f7b1673.jpg[/img] is not a valid Image.

Viete niekto poradit? (Drivery som vratil na predchadzajucu verziu, ale nepomohlo to, stale vyhadzuje tu istu chybu. Robi to vyhradne pri DCS, vsetky dalsie programy bezie korektne. Kartu mam nVidia GTX 670

EDIT: Chyba odstranena, treba odinstalovat nVidia Experience. Dakujem Jurovi Walarikovi za radu a vyriesenie problemu.
Hals - und Beinbruch!
 
Paulus
Nejspíš máš poškozený d3d9.dll soubor. Skus obnovit DirectX. Najdeš ho zde: Eagle Dynamics\DCS World\distr\DirectX a spusť DXSETUP.exe.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Baron
Dik, vyskusam.

EDIT: Tak tym to nie je. Vyskusal som, zle vyhadzuje stale tu istu chybu. Jedine co pomaha, je odinstalovat nVidia Experience. Kruci [img]https://forum.warthunder.com/public/style_emoticons/default/facepalm.png[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Baron dne 20-09-2014 10:27
Hals - und Beinbruch!
 
Paulus
Baron napsal:

Dik, vyskusam.

EDIT: Tak tym to nie je. Vyskusal som, zle vyhadzuje stale tu istu chybu. Jedine co pomaha, je odinstalovat nVidia Experience. Kruci [img]https://forum.warthunder.com/public/style_emoticons/default/facepalm.png[/img] is not a valid Image.


Tak je někde chyba v nVidia Experience. Zkusit znova stáhnout a nainstalovat.
Při instalaci nových driverů se mi přeinstalovala do nové verze i nVidia Experience. Máš taky novou verzi?
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Baron
Fiks napsal:

Jo,jo.Není nad to neustále aktualizovat.Šklebící se Já jedu na 331.82 a jsem spokojen Úsměv.

Už mě to připomíná alchymii,jako u Atiny.


Mno. ATI som mal. Raz. Netvrdim, ze to bola zla karta. Svoje si odpracovala. Ale viac uz v kompe ATI mat nebudem ani omylom. Ked som ju vymenil za nVidiu 470, bolo to akoby som presadol z Oltcitu do BMW. Amen.


Paulus napsal:

Baron napsal:

Dik, vyskusam.

EDIT: Tak tym to nie je. Vyskusal som, zle vyhadzuje stale tu istu chybu. Jedine co pomaha, je odinstalovat nVidia Experience. Kruci [img]https://forum.warthunder.com/public/style_emoticons/default/facepalm.png[/img] is not a valid Image.


Tak je někde chyba v nVidia Experience. Zkusit znova stáhnout a nainstalovat.
Při instalaci nových driverů se mi přeinstalovala do nové verze i nVidia Experience. Máš taky novou verzi?


Robi mi to nova verzia. Predchadzajucu verziu som tam uz nedal, po odinstalacii Experience bezi DCS bez problemov. Vlastne jediny rozdiel medzi tym ked som ho mal nainstalovany a teraz je ten, ze nemam vpravo dole ikonu nVidie. Predpokladam, ze pomerne skoro vyjde (asi) oprava. Niektorym z nasich to totiz spravilo to iste pri spusteni RoF, a tiez pomohol uninstal Experience. Asi nejaky random bug.
Upravil/a Baron dne 20-09-2014 15:58
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
Neodolal som a nainstaloval predchadzajucu Experience verzie 340.52. Vsetko bezi ako ma vratane DCS. Takze chyba bude v sucasnej Experience verzie 344.11.
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
Vzhladom na uzatvorenie temy uzamkynam vlakno. Prispevky, ktore sa netykali temy, som odstranil. Dakujem za pochopenie.
Upravil/a Baron dne 21-09-2014 12:03
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,528 návštěv