April 26 2024 08:34:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Předvánoční sraz 2014
1stCL_Ricrd
za optani nic nedam Úsměvnema někdo zajištěny odvoz do Pardubic a okoli a jestli by jsem se vešel?? na palivo přidam ,jsem z Heřmanova Městce diky
 
alfik
ECL_Ricrd napsal:

mě vybouch odvoz a jelikož neminim v 4.00hod.rano rejt hubou pražskou dlažbu cestou na vlak (to smrdi zachytkou)bohužel nejedu

Já to zvládám s berlema a pak ještě o dost delší cestu, tak se nevymlouvej! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Fucida
Ričrde, vždyť to máš vlakem necelý dvě hodinky Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Max
Já a Pip jedeme pak vlakem do Pardubic, můžeš se k nám přidat.
 
Kurres
Tak beru zpět. Clone můžeš mě dopsat zpátky. Cool
 
1stCL_Ricrd
Pipe a Maxi tak na posledni chvily jsem sehnal člověka kterej pro mě do Wingsu dojede tak kolem pulnoci timto vam nabizim odvoz do pardubic za drobny poplatek 100kč jestli je to moc tak snižim cenu na polovicCool...předpokladam ža do wingsu pojedete z Pardubic mužu se k vam přidat ???maximalně najdu Prahu ale tu hospodu naÚsměv
můj tel.736 502 491
Upravil/a 1stCL_Ricrd dne 06-12-2014 09:29
 
FK_Buba
Bohužel, můj zdravotní stav mi nedovolí zúčastnit se dnešního srazu. FK_Buba
 
310_Max
ECL_Ricrd napsal:

Pipe a Maxi tak na posledni chvily jsem sehnal člověka kterej pro mě do Wingsu dojede tak kolem pulnoci timto vam nabizim odvoz do pardubic za drobny poplatek 100kč jestli je to moc tak snižim cenu na polovicCool...předpokladam ža do wingsu pojedete z Pardubic mužu se k vam přidat ???maximalně najdu Prahu ale tu hospodu naÚsměv
můj tel.736 502 491


Ok, to se domluvíme na místě, podle situace, určitě v tom nevidim problém.
 
1stCL_Ricrd
ok
 
magot
Pěkný to bylo. Všechno dopadlo dobře, Ričrd dorazil aby byl posléze konfrontován s Cloneho podlahou, Tempest se vydražil za červenou cenu 310,-, Cass se za včasu přepnul do stavu offline aby se na to nemusel koukat, Fučida bude mít nový obraz a pár lidí se zapatlá od čokolády.
 
Baron
Pff
Hals - und Beinbruch!
 
606_Vocko
Děkuji všem, bylo to super a zároveň se omlouvám později přítomným za své "pěvecké" vystoupení. :-D
 
606_Temp
Dobré to bylo! Mrknutí

Jen jsem při odchodu koukal, že hromada cedulek zůstala nerozebraná a hromada lidí nedorazila.
Že vám není trochu hanba. Kluci to organizují, domlouvají a hledají hospodu, tisknou se s vizitkama a potom polovina lidí prostě nedojde. Chápu, že někdo mohl mít chřipku, nemocné dítě a nebo mu do toho vlítlo něco pracovního, ale to se určitě nestalo všem co nedošli.
 
http://no606.ic.cz/
310_cibule
Moc rád jsem všechny viděl, býlo to fajn. Kloňákovi díky za organizaci.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_Podrs
Rad jsem vsechny videl, diky Vockovi za cover az domu. Ziju, ale bylo to tesny Šklebící se
 
http://www.310raf.com
Matylda
Však Tě taky opatroval jako vlastního. Jsem rád, žes to přežil (kdo by vedl ACES Šklebící se)

Jinak, Magot to shrnul výstižně. Ta účast byla sice komornější, ale bylo fajn. Hromada kumpánů mi chyběla, tak snad příště a Cloňákovi opět poClona za družbu.
 
Matylda
Jeden screen těsně před koncem mapy - Cass se po dlouhých hodinách přenul z autopilota zpět mezi lidi, načež ho Vočko bere okamžitě ze 6ky do kleští.


[img]http://i736.photobucket.com/albums/xx6/blablafoto/bordel/DSC_0420_zps4e50b054.jpg[/img] is not a valid Image.
 
606_vencour
Rád jsem vás viděl, bylo to fajn. Co jsme nafotili je na http://606vencour.rajce.idnes.cz/Sraz_SVK_6.12.2014/.
 
CSW_Cassius Chaerea
Jo, bylo to fajn.
 
310_cibule
Cassius Chaerea napsal:

Jo, bylo to fajn.


Jak to víš?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,763,609 návštěv