April 16 2024 16:08:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
MS force freedback 2
DatavCZ
Ahoj, po delší době jsem si sedl ke Šturmovi a zjistil jsem že my vypadavá freedback za letu jako bych joystick odpojil z elektriky nevíte co s tím? mám windows 8.1 64bit
 
1stCL_Fucida
Nezlobí ten senzor k aktivaci FF v přední části joye? V jiných simech je to OK?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Podrs
Pokud vypadává FF když držíš knipl (a máš zakrytý rukou ten sezor aby FF byl sepnutý) a zároveň u toho nepoblikává červené (zelené u starší verze MSSWFF2) světlo na základně, tak bych to taky viděl na ten senzor jak píše Fučida.

Pokud ti při výpadku FF poblikává to světlo vpředu na základně joye, tak to je ale podle mě buď vadným napájecím káblem, nebo v konektoru napájení, páč tohle se děje když nápajecí kabel není připojen..
 
http://www.310raf.com
DatavCZ
310_Podrs napsal:

Pokud vypadává FF když držíš knipl (a máš zakrytý rukou ten sezor aby FF byl sepnutý) a zároveň u toho nepoblikává červené (zelené u starší verze MSSWFF2) světlo na základně, tak bych to taky viděl na ten senzor jak píše Fučida.

Pokud ti při výpadku FF poblikává to světlo vpředu na základně joye, tak to je ale podle mě buď vadným napájecím káblem, nebo v konektoru napájení, páč tohle se děje když nápajecí kabel není připojen..


červené světlo na základně svítí bez problému to asi bude ten sensor na páce v Cilffs of Dover to běhalo bez problémů.
Upravil/a DatavCZ dne 10-09-2014 20:56
 
DatavCZ
datav208 napsal:

310_Podrs napsal:

Pokud vypadává FF když držíš knipl (a máš zakrytý rukou ten sezor aby FF byl sepnutý) a zároveň u toho nepoblikává červené (zelené u starší verze MSSWFF2) světlo na základně, tak bych to taky viděl na ten senzor jak píše Fučida.

Pokud ti při výpadku FF poblikává to světlo vpředu na základně joye, tak to je ale podle mě buď vadným napájecím káblem, nebo v konektoru napájení, páč tohle se děje když nápajecí kabel není připojen..


červené světlo na základně svítí bez problému to asi bude ten sensor na páce v Cilffs of Dover to běhalo bez problémů.


tak jsem na to přišel na senzoru byl prach tak jsem to vysál a funguje to bez problémů, musím se o to více staratÚsměv
 
Richi
Zdar.
Dokopal jsem se konečně k výrobě tracku. Funguje parádně, jen když spustím Il-2 1946, tak mi u mého milého joye přestane fungovat FFB.
Mám už dost starý komp, takže hry jako BOS nebo DCS jsem ani nezkoušel.
Co jsem hledal, tak jsem našel jen diskuze ohledně stutteringu a nějaký prográmek alespoň na centrování klacku při vypnutém FFB.
Máte někdo prosím nějakou radu co s tím, nebo co mám špatně? Díky.
 
606_Temp
Mě vypadával když jsem použil alt+tab. Tak jsem po každém alttabu restartoval hru.
Možná to má něco docineni s tím že ti ten track9vaci program háže ila na druhé místo a tím mu to vypne ffb
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Richi
No když jde hra do lišty tak FFB vypadne, to je jasný. Takže to by se chovalo tímto podobně.
Napadá tě co s tím? Nějaké pokusy s pořadím kdy co zapnout, jinak mě nic nenapadá.
Nějaké fámy jsem zachytil, že snad přiřazení jader procesoru taky k něčemu prý je.
Jinak když z menu hry jdu do kokpitu a podržím přitom senzor FF, tak síly fungují, jen .... jen hra přestane detekovat joy jako takový. Úsměv
 
310_cibule
Také mně to ve starém iloj, jak říká magot, dělalo. Myslím, že to nemá řešení. V BoX to nedělá.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Richi
Tak měl jsem dnes trochu čas se tomu věnovat a popřemýšlel nad Tempovou radou. I když je stále jedna z možností skutečnost, že jsem dnes tu starou škatuli výjimečně mile a jemně zapnul a komp tak byl v mimořádně rozverné náladě a ustrnul se nade mnou, tak to fungovalo jak má.
První jsem spustil Il2, potom Opentrack a ten hodil taky do lišty a chodilo to v pohodě.
Předtím jsem Opentrack nechával na ploše, taky jsem pořád něco ladil. Jestli to způsobovalo právě ten problém nebo fakt pořadí spuštění nevím, to jsem dál netestoval.
Nicméně vytažení Opentracku z lišty, poladění a schození do lišty nemělo na správnou funkci FFB vliv.
Takže děkuji Tempe. Úsměv
Snad.Cool
 
DatavCZ
606_Temp napsal:

Mě vypadával když jsem použil alt+tab. Tak jsem po každém alttabu restartoval hru.
Možná to má něco docineni s tím že ti ten track9vaci program háže ila na druhé místo a tím mu to vypne ffb


výpadek FF je pokaždé když hodím hru do lišty nic kromě plynu a joysticku připojeno nemám a dělalo to i když jsem plyn neměl a používal jen na joysticku
 
Richi
Když ji hodíš do lišty během hraní, tak ano. Když je to v menu hry, tak s tím problém není.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads googe teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF.

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,706,668 návštěv