March 28 2024 11:53:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
BOS videa
olda Olde maly
Njn, takhle se ty hitboxy trefujou blbě.
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
saldy
Baron napsal:

Pekne videjko. 👍 Len so nabuduce zapraporuj vrtulu nefunkcneho motora, poleti sa ti lahsie 😉


Měl jsem za to, že to mám v praporu, jen to neumí animace zobrazit, ale připouštím že jsem prostě nenašel kde prapor správně navolit. Jen jsem si přepnul u motoru 1 manuální nastavení vrtule a zjistil, že automatika už vrtuli měla na 0%, což jsem považoval za prapor. Pak jsem motor 1 zastavil protože se točil samovolně. 110 se ploužila nízko nad zemí 200km/h.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
Cassius Chaerea napsal:

To parkování za peškama je z offlinu co?


JJ mám to v popisku videa, když mě vytočí online jdu si hrát na off a pak zase zpět a tak stále dokola Šklebící se
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
alfik
saldy napsal:

Baron napsal:

Pekne videjko. 👍 Len so nabuduce zapraporuj vrtulu nefunkcneho motora, poleti sa ti lahsie 😉


Měl jsem za to, že to mám v praporu, jen to neumí animace zobrazit, ale připouštím že jsem prostě nenašel kde prapor správně navolit. Jen jsem si přepnul u motoru 1 manuální nastavení vrtule a zjistil, že automatika už vrtuli měla na 0%, což jsem považoval za prapor. Pak jsem motor 1 zastavil protože se točil samovolně. 110 se ploužila nízko nad zemí 200km/h.

Hele, pozor, vrtule do praporu neznamená že se netočí, znamená to, že je nastavena tak, aby měla nejnižší odpor. U různých vrtulí (zvl. větších průměrů) to nemusí být totéž. A, samozřejmě, pokud se zastaví motor tak, že se nemůže otáčet, třeba kvůli vzpříčení nějaké části, tak se vrtule zastaví, a nastaví se trošku jinak, než kdyby se mohla protáčet.
Protože (logicky) nejnižší odpor při stojící a při protáčející se vrtuli bude při různých úhlech nastavení. Ten automat to umí oboje. V reálu, samozřejmě, u různých her to může a nemusí být nasimulantováno Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
CSW_Cassius Chaerea
Video z dneška. Nic extra, jeden z typických soubojů. Honička za utíkajícím bombrem se zvrhla v souboj stodesítek a Jaka. Když už to bylo zase dobrý, přihnala se opožděná eskorta, která to potentovala manévr killem. A když už to zase bylo dobrý, trochu se to pohnojilo vlastní chybičkou. Skončilo to zdlouhavým utloukáním posledního statečného, kvůli nedostatku munice:

YouTube Video



 
606_Druindin
Tak němečtí střelci dostali nový hračky. Z venku to vypadá standartně, ale účinost to má na úrovni panzerfaustů. Dva hity a dva sestřely Šklebící se
YouTube Video


 
1stCL_Punkey
Buď rád, že jsi přežil ty první 3 útoky ze šesté, to by se proti Pešce nestaloÚsměv
 
606_JuLB
Keď už niet čo povedať k veci, tak som od veci, však áno.

Vylepšená odolnosť He a ostatných stredných bombardérov áno, odstrelenie krídla jedným zásahom je troška cez mieru. Špeciálne 2 krát po sebe.

Ktorýsi jockey 111 sa na fóre (TaW alebo u Knight-ov) chválil, že od vydania patchu ho ešte nezostrelili ale on má už x zostrelov stíhaciek.
Tiež asi normálne, však áno.
 
Rumcajs
Hele JulBíku, nemyslel von to Punckey jako legraci? Jeden si nemůže být jist, ale když se koukám na ten smajlík na konci, i když před ním chybí nezera, tak bych řekl, že si dělá prdel.
 
Baron
Konkrétne He-111 boli známe svojou odolnosťou. A tiež boli vnímané ako nebezpečný protivník práve pre dobre rozvrhnutú obranu - to zmieňujú vo svojich memoároch tak spojeneckí ako i sovietski piloti. Treba povedať, že donedávna v BoS bol DM pre He-111 nie práve optimalne urobený, čo bolo často zdôrazňované pri testoch. Nebol problém zostreliť krátkou dávkou He-111 v podstate čímkoľvek (obzvlášť H6), stačili na to dva guľomety puškovej ráže. Jeden prelet a He-111 išiel k zemi. Po úprave viacerých vecí je teraz odolnosť (nielen) He-111 zvýšená. Chápem, že sa to nie všetkým bude páčiť, pretože He-111 bol spravidla istý a jednoduchý zostrel, čo momentálne neplatí (myslím to bez irónie).
K tomu, čo písal jockey 111 (nečítal som jeho príspevok, vychádzam z toho, čo napísal Julo) - myslím si, že tiež závisí od toho, kto a ako na daný cieľ útočí, resp. ako sa bombardér bráni. Porovnám to napr. s Fw-190A-8, ktorý som spočiatku vyslovene nenávidel - lietal som s ním totiž s plnou nádržou (jednoducho zvyk), mal som pocit, že letím s nákladným vlakom - ťažký, neobratný, pomalý. Všetko možné, ale nie stíhačka. Kým mi nedocvaklo, že A8 má nádrže dve a pri plných nádržiach je ťažká jak sfina. No a keď som si dal k tomu trebárs 500 kg bombu, mal som problém vôbec s tým vzlietnuť. A to píšem o stíhacej verzii. Nuž, začal somlaborovať s množstvom paliva a čuduj sa svete, zrazu sa z tehly stal docela obratný a rýchly stroj. Dopadlo to tak, že na KOTA (keď ešte nebol príliš známy madzi hráčmi) pri obrane továrne a po zostrele A-20 som bol napadnutý 2 Spitfirami Mk.IX a jedným Jakom (všetci z jednej letky), ktorých som dokázal vymanévrovať a uletieť. Dozvedel som sa, že som cheater, lebo Fw-190A-8 nemôže predsa tak manévrovať a nemôže byť taký rýchly, lebo všetky A8 čo dovtedy stretli boli pomalé a ťažkopádne. V podstate som s nimi pobavene súhlasil, pretože ak by som mal 100 % paliva ako som brával predtým, bolo by rýchlo po mne. Lenže vtedy som vzal iba 35 % paliva a defaultnú výzbroj - a to sa odrazilo tak na rýchlosti ako aj na obratnosti stroja. Momentálne je A8 môj asi najoblúbenejší stroj (spolu s Bf-109K-4). Píšem to preto, že situácia s He-111 mi pripadá podobná - zvyk na lacný a rýchly zostrel, útok z "blbého" uhlu priamo do palebneného poľa a podobne. Tým samozrejme nechcem povedať, že je to bez chýb. Každopádne si znovu vleziem do He-111 oboch verzií a vyskúšam "in natura" - a aj za druhu stranu.
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Barone, ale ona stížnost není na odolnost He 111. Problém reportovaný z více míst jsou množící se sestřely, kdy se nepoškozené letadlo po jednom zásahu střelcem rozpadne na kusy.
 
Baron
Pozriem sa na to.
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
njn jeden o koze, druhej o voze
 
Baron
A vieš ze ani nie? Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Punkey
Rumcajs napsal:

Hele JulBíku, nemyslel von to Punckey jako legraci? Jeden si nemůže být jist, ale když se koukám na ten smajlík na konci, i když před ním chybí nezera, tak bych řekl, že si dělá prdel.


To je v klidu, to neřeš Mrknutí
 
1stCL_Jiricek
Rumcajs napsal:

Hele JulBíku, nemyslel von to Punckey jako legraci? Jeden si nemůže být jist, ale když se koukám na ten smajlík na konci, i když před ním chybí nezera, tak bych řekl, že si dělá prdel.

Co jej znám, tak si Punkey prdel nikdy v životě nedělal. Ikdyž jsme se ho to v letce snažili opakovaně naučit, nerozuměl tomu. Je to seriózní, postarší distingovaný pán konzervativních mravů a jeho myšlenky jsou principielně prdeleprosté.
 
Rumcajs
1stCL_Jiricek napsal:

Rumcajs napsal:

Hele JulBíku, nemyslel von to Punckey jako legraci? Jeden si nemůže být jist, ale když se koukám na ten smajlík na konci, i když před ním chybí nezera, tak bych řekl, že si dělá prdel.

Co jej znám, tak si Punkey prdel nikdy v životě nedělal. Ikdyž jsme se ho to v letce snažili opakovaně naučit, nerozuměl tomu. Je to seriózní, postarší distingovaný pán konzervativních mravů a jeho myšlenky jsou principielně prdeleprosté.
OK, omlouvám se. Jeden se stále učí.

Hele a nemáte video z toho, jak jste Punkeyho učili tu prdel?
 
1stCL_Jiricek
[url=http://vwings.net/forum/viewthread.php?thread_id=4942&pid=280105#post_280105][b]Rumcajs napsal:
Hele a nemáte video z toho, jak jste Punkeyho učili tu prdel?

Hele máme, ale není to publikovatelné. Není to žádná legrace, je to samá Punkeyho prdel...
 
Baron
Tie "jednoranove" zostrely spôsobuje random chyba v MP. Pracuje sa na jej odstránení. Len pre informáciu.
Hals - und Beinbruch!
 
Art
Baron napsal:
K Dopadlo to tak, že na KOTA (keď ešte nebol príliš známy madzi hráčmi) pri obrane továrne a po zostrele A-20 som bol napadnutý 2 Spitfirami Mk.IX a jedným Jakom (všetci z jednej letky), ktorých som dokázal vymanévrovať a uletieť. Dozvedel som sa, že som cheater, lebo Fw-190A-8 nemôže predsa tak manévrovať a nemôže byť taký rýchly, lebo všetky A8 čo dovtedy stretli boli pomalé a ťažkopádne. V podstate som s nimi pobavene súhlasil, pretože ak by som mal 100 % paliva ako som brával predtým, bolo by rýchlo po mne. Lenže vtedy som vzal iba 35 % paliva a defaultnú výzbroj - a to sa odrazilo tak na rýchlosti ako aj na obratnosti stroja. Momentálne je A8 môj asi najoblúbenejší stroj (spolu s Bf-109K-4).


Sice off topic, ale nedá mě to. A přesně kvůli tomuhle jsou v reálu 190 považovány za neohrabané stroje z východní fronty a možná něco na konci války ze západní. Když do toho sedalo spousta lidí co před tím byla na štukách atd.. plně naložení a nezkušení..
Do teď si pamatuji jak jeden spojenecký pilot na spitu byl v šoku když se potkal s hovadem, které ho ukroutilo v točití spirále dolů a dostalo se mu na 6 .. Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,114 návštěv