May 01 2024 08:21:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Speciálka s Ju-88A4
313_OTU_oblak
amiens se něletěl v noci.....fuči, třeba nás oled překvapí a šoupne tam G-čko Úsměv
 
XXX_Dazz
Pro tentokrát zhřeším :sm13:
Cibuli pro mě 1 x Do-335.

Díky Mrknutí
 
MK_Paja
1stCL_Fucida napsal:
Hm..a to má nějaký historický podklad? Úsměv. Kdy naposledy se utkaly Ju 88 A-4 s Mossiem? Mrknutí. Nehledě na to, že nemůžete dát ani zdaleka srovnatelnej počet stíhačů a bombardérů, pokud bombardérům nedáte rozumné krytí. Pak by to pro ně byl masakr. Nicméně předpokládám, že vzhledem k Tempestům jde spíše o vtip.

Joa plánovat speciálku pro letadlo, které teprve bude je dost blbý nápad. Kurland měl být původně Leningradem a měl se letět v září i s velmi očekávaným Ju 88. Proč ze speciálky sešlo si můžete domyslet Úsměv


Dej pokoj s historickým podkladem !!! Šklebící se
 
MK_Paja
Wardog napsal:
Pánové,vraťte se na zem a zanechte fantazírování. 14 dní je dlouhá doba.............Šklebící se

Žádný dva týdny, neumíte číst? ....We're pleased to announce that shortly we will release......Úsměv
 
313_Ffajtl
Fuci..... s historickym podkladem bez ted momentalne na konecnou linky A? nebo snad je to linka metra C?

Už nevím.... každopádně běž do hájeŠklebící se
 
http://www.313.cz/
1stCL_Fucida
Céčko Fajtl..Céčko Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AH_James_Gastowski
313_Ffajtl napsal:
Fuci..... s historickym podkladem bez ted momentalne na konecnou linky A? nebo snad je to linka metra C?

Už nevím.... každopádně běž do hájeŠklebící se


na konečnou A-čka jezdím každý den, do Dejvic :-)

Každopádně teď připravuju jednu misi a daly by se tam šoupnout i Tempesty. No ale teď někdo roztrhl ten pytel se speciálkama, tak nevím jestli tu díru zvětšovat Mrknutí
 
Schnitzel

Každopádně teď připravuju jednu misi a daly by se tam šoupnout i Tempesty. No ale teď někdo roztrhl ten pytel se speciálkama, tak nevím jestli tu díru zvětšovat Mrknutí


Pokud si tam budou moct skopčáci konečně pořádně zabombardovat,
může to bejt díra velká jak Brno i s Tempestama lol
 
Tajpan
paja_cz napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Hm..a to má nějaký historický podklad? Úsměv. Kdy naposledy se utkaly Ju 88 A-4 s Mossiem? Mrknutí. Nehledě na to, že nemůžete dát ani zdaleka srovnatelnej počet stíhačů a bombardérů, pokud bombardérům nedáte rozumné krytí. Pak by to pro ně byl masakr. Nicméně předpokládám, že vzhledem k Tempestům jde spíše o vtip.

Joa plánovat speciálku pro letadlo, které teprve bude je dost blbý nápad. Kurland měl být původně Leningradem a měl se letět v září i s velmi očekávaným Ju 88. Proč ze speciálky sešlo si můžete domyslet Úsměv


Dej pokoj s historickým podkladem !!! Šklebící se


Ak sa dá , overiť.
V 1942 bola na Malte nasadená 23.peruť Moskyt vo verzii FII. je to velmi podobný stroj ako FBVI ale naviac vybavený radarom.
Ju88A4 - Maltu 1942 bez diskusií.
Špeciálku Malta 1941/42 sme mali minulý rok.
Len to treba overiť. :sm8:
 
Noram
len skoda ze nemame mapu Malty Šklebící se
 
http://noram.youaremighty.com/
XXX_Dazz
3IAP_Tajpan napsal:
paja_cz napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Hm..a to má nějaký historický podklad? Úsměv. Kdy naposledy se utkaly Ju 88 A-4 s Mossiem? Mrknutí. Nehledě na to, že nemůžete dát ani zdaleka srovnatelnej počet stíhačů a bombardérů, pokud bombardérům nedáte rozumné krytí. Pak by to pro ně byl masakr. Nicméně předpokládám, že vzhledem k Tempestům jde spíše o vtip.

Joa plánovat speciálku pro letadlo, které teprve bude je dost blbý nápad. Kurland měl být původně Leningradem a měl se letět v září i s velmi očekávaným Ju 88. Proč ze speciálky sešlo si můžete domyslet Úsměv


Dej pokoj s historickým podkladem !!! Šklebící se


Ak sa dá , overiť.
V 1942 bola na Malte nasadená 23.peruť Moskyt vo verzii FII. je to velmi podobný stroj ako FBVI ale naviac vybavený radarom.
Ju88A4 - Maltu 1942 bez diskusií.
Špeciálku Malta 1941/42 sme mali minulý rok.
Len to treba overiť. :sm8:


Tak to rozhodně ne, já bych tam neměl Do-335 :mad:
Musí to být v době, po vzniku prototypu a já ho jako půjdu bojově zkoušet jó Mrknutí. Viděl bych to někde na rok 1944 :sm16:
Tajpane vymysli něco jiného.
 
Tajpan
3IAP_Dazz napsal:
3IAP_Tajpan napsal:
paja_cz napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Hm..a to má nějaký historický podklad? Úsměv. Kdy naposledy se utkaly Ju 88 A-4 s Mossiem? Mrknutí. Nehledě na to, že nemůžete dát ani zdaleka srovnatelnej počet stíhačů a bombardérů, pokud bombardérům nedáte rozumné krytí. Pak by to pro ně byl masakr. Nicméně předpokládám, že vzhledem k Tempestům jde spíše o vtip.

Joa plánovat speciálku pro letadlo, které teprve bude je dost blbý nápad. Kurland měl být původně Leningradem a měl se letět v září i s velmi očekávaným Ju 88. Proč ze speciálky sešlo si můžete domyslet Úsměv


Dej pokoj s historickým podkladem !!! Šklebící se


Ak sa dá , overiť.
V 1942 bola na Malte nasadená 23.peruť Moskyt vo verzii FII. je to velmi podobný stroj ako FBVI ale naviac vybavený radarom.
Ju88A4 - Maltu 1942 bez diskusií.
Špeciálku Malta 1941/42 sme mali minulý rok.
Len to treba overiť. :sm8:


Tak to rozhodně ne, já bych tam neměl Do-335 :mad:
Musí to být v době, po vzniku prototypu a já ho jako půjdu bojově zkoušet jó Mrknutí. Viděl bych to někde na rok 1944 :sm16:
Tajpane vymysli něco jiného.


tak potom je jedna možnosť. Zorganizovať jednu historickú operáciu , a presne dodržiavať historickú presnosť, čo neviem či by sa to všetkým páčilo a bolo by to velmi velmi ťažké a náročné na psychiku, čas a presné organizovanie. Bol by to trochu velký masaker, lagfest vela ludí by to asi nevzládlo. Neviem.
Mohli by tam byť B25, Me110, Ju88A4, Do335 (ale fakt 2-4 kusy) Moskyt, možno He111???
Len by to chcelo velkú kázen, poriadok a vedomie ,že len takto a inak nijako. A neviem , ani mapu na to nemáme a asi by to nikoho nebavilo. :sm26:
 
MK_Paja
Tajpane, co je to ta "historická presnosť" ?:rolleyes:
 
Tajpan
paja_cz napsal:
Tajpane, co je to ta "historická presnosť" ?:rolleyes:


historická presnosť je ako bola špeciálka Midway.
2.nálet.
Podla historie Waldronova skupina 15 SBD letela bez doprovodu ,ktorý sa ak si spomínam stratil, a z 15 SBD prežil len jeden muž.
Špeciálka Midway , Cutorova skupina mala 9 SBD a letela bez doprovodu, napriek tomu že bola pekná viditelnosť a stíhačiek F4 bolo dost, leteli bez doprovodu. A prežilo len jedno SBD.
Alebo prvý nálet na NAgumove lode urobili cca 10xB17, na špeciálke to bolo 3xB25.
To je "historická presnosť". :sm16:
 
MK_Paja
3IAP_Tajpan napsal:
paja_cz napsal:
Tajpane, co je to ta "historická presnosť" ?:rolleyes:


historická presnosť je ako bola špeciálka Midway.
2.nálet.
Podla historie Waldronova skupina 15 SBD letela bez doprovodu ,ktorý sa ak si spomínam stratil, a z 15 SBD prežil len jeden muž.
Špeciálka Midway , Cutorova skupina mala 9 SBD a letela bez doprovodu, napriek tomu že bola pekná viditelnosť a stíhačiek F4 bolo dost, leteli bez doprovodu. A prežilo len jedno SBD.
Alebo prvý nálet na NAgumove lode urobili cca 10xB17, na špeciálke to bolo 3xB25.
To je "historická presnosť". :sm16:


Aha, a stane se něco zásadního, když si vemu Do-335 A-0, a půjdu s ním na pacifickou mapu lovit TB-3 ? Úsměv
Zlomí se mi herní CD v mechanice, zauzlujou se mi wokna nebo budu mít těžký spaní ?
 
310_cibule
A je to tady. Kampak na Páju s realismem.
Co takhle 1:15, Pájo, co ti to říká?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
MK_Paja
313_cibule napsal:
A je to tady. Kampak na Páju s realismem.
Co takhle 1:15, Pájo, co ti to říká?


1:15=0,06666666666666666666666666667 samozřejmě jen přibližně Mrknutí
 
Tajpan
Pájo, .... no coment.
 
MK_Paja
Tajpane, jen se tak zamýšlím jestli sou ty vaše "historické dohady" k něčemu. Kolik bylo vyrobeno Lavoček nebo Yaků v historicky konkrétním roce měsíci, dni, hodině a jestli to bylo v neděli při úplňku nebo kolik u toho soudruzi vychlastali vodky. :sm27:
 
Ucho
paja_cz napsal:
Tajpane, jen se tak zamýšlím jestli sou ty vaše "historické dohady" k něčemu. Kolik bylo vyrobeno Lavoček nebo Yaků v historicky konkrétním roce měsíci, dni, hodině a jestli to bylo v neděli při úplňku nebo kolik u toho soudruzi vychlastali vodky. :sm27:


Není to zas tak jedno, donedávna měly Laggy o 300Kg historicky míň a teď zas o 300Kg víc.... Cool
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,792,500 návštěv