May 17 2024 05:02:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Tempest !
312_Lazy
muj tempest leti u hladiny more 605 a ve vysce tesne pokori hranici 700
 
1stCL_Fucida
Oblak & Ghost - Tempest v simulátoru je pořád jasně rychlejší, než Typhoon. Ten dal (pokud se pamatuji) u země nějakách 560 - 580km/h a v optimální výšce cca 650km/h. Trochu jako říct, že Dora létá jako Fw 190 A Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
VGR_Ghost
Ok, řekněme že tenhle Tempest je o něco rychlejší u země než Typhoon. Ale co, v 5000m má rezervy. Tam to tomu Typhoonu odpovídá. Jestli Lazyho Tempest dá 700 km/h, možná. Nezkoušel jsem ho výš jak 5000m. Jak píše Oblak - mohl by být náhrada za Typhoon. Když může být na mapě Normandie, podzim 1941 Fw-190A-4, nevidím důvod, proč by nemohl být na mapách místo Typhoonu tenhle Tempset-Typhoon.

P.S: Mě by k úplné spokojenosti stačila málo. Namontovat na Thunderbolt 4 Hispana. A byl bych nejspokojenější pilot na světě. Pak bych přestal remcat. Ale bohužel... Takhle budu remcat a remcat dál.

Edit: Přes těch 672 ho nedostanu ani za boha... Zajímavé je, že jsem těch +-672 naměřil jak v 5000m, tak v 7000m.

Edit2: Dejte mi track. Chci to vidět. Zkoušel jsem ho teď znovu a nešlo se mi dostat v 5000m přes 650 km/h.
Upravil/a VGR_Ghost dne 11-02-2006 01:53
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
MK_KaiN
Ehmm,já bych navrhoval odstranit modrým všechna éra kromě Emilů,pak už to snad bude vyrovnaný a Ghost bude spokojen.Udělejte to prosím pro něj,vždyť už skoro brečí,mě je ho tak líto.:rol:
 
VGR_Ghost
CZ_Klokan napsal:
Ehmm,já bych navrhoval odstranit modrým všechna éra kromě Emilů,pak už to snad bude vyrovnaný a Ghost bude spokojen.Udělejte to prosím pro něj,vždyť už skoro brečí,mě je ho tak líto.:rol:


Šklebící seŠklebící seŠklebící se Díky za slitování.
Opravdu už toho mám dost. Už jsem slyšel moho názorů, hlavně že je to jen hra že je to podle někoho (třeba tvůrců) takhle vyvážené. Ale to prostě neni. Kdyby to měla být vyvážená hra, měly by být na obou stranách obdobná letadla. Např. němci mají ve všech výškách výkonný zoomovací Fw-190D. Spojenci by měli tedy mít něco podobného. Mají sice zoomovací P-47, ale objevit se s ním pod 6000m je sebevražda. Tempest jsem tedy čekal jako vyvážení stran. Bohužel zase ne...

Edit: Posunuté mapy. Nedivím se. Měla by to být hra, tudíž tedy vyrovnaná. A protože to prostě neni, tak jsou některé éra o rok posunutá (i když ve většině případů stejně ni neřeší).

Edit2: Napadají mě 2 možnosti. Buď udělat hardcore simulátor se vším úplně přesným (tudíž výkony a i počty strojů podle skutečnosti - např. početní převaha 3:1 na východě) nebo vyrovnaný letecký simulátor (viz. výše).
Upravil/a VGR_Ghost dne 11-02-2006 02:13
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
MK_KaiN
No jo,co s tím ale nadělaš?Tak nějak to bylo.Spojenci na západní frontě nevyhráli válku ve vzduchu dík svým letadlům,ale nýbrž díky své naprosté početní převaze.LW měla lepší výškový éra,ale málo co do počtu.Jak tohle vyvážit ve hře mě není jasný.Možná lítáš na špatný straně,taky nelítám za modrý protože jsem#CENSORED# ,ale proto že mě vyhovuje styl s jakým se dá s německejma érama lítat.Kroutič ze mě nikdy nebude,ani mě to nebaví.
Upravil/a MK_KaiN dne 11-02-2006 02:55
 
MK_KaiN
VGR_Ghost napsal:

Edit2: Napadají mě 2 možnosti. Buď udělat hardcore simulátor se vším úplně přesným (tudíž výkony a i počty strojů podle skutečnosti - např. početní převaha 3:1 na východě) nebo vyrovnaný letecký simulátor (viz. výše).


Poměr 3:1 nasimulovat jde ne?Tomu bych se nebránil,naopak by mě to moc zajímalo jaké by to bylo.Už úplně jasně vidím jak 4 FW190 útočí z vejšky na hejno Lavoček,jak orlové na kachnyŠklebící se no super,těch cílů,jen si vybrat:sm6:
 
VGR_Ghost
*censored*Stranu jsem si prostě zvolil dobře a za tím si stojím. Kdybych si měl vybrat podle letadel, lítám dávno za LW. Ale držím se svého charakteru.
Upravil/a VGR_Ghost dne 11-02-2006 02:39
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
MK_KaiN
VGR_Ghost napsal:
Bavilo by mě to mnohem víc, kdyby byla nasimulovaná i nějak ta početní převaha. #CENSORED#. Kdybych si měl vybrat podle letadel, lítám dávno za LW. Ale držím se svého charakteru.


Co to sem pleteš,mě se někdy zdá že ste všichni nějak mimo.Hraju spoustu her z druhé sv.(Battlefield,CoD,atd atd),a měl bych prostě hrát jen za spojence protože náckové byli prasata?Nebo mám rád Vietcong,a měl bych se vyvarovat hrát za vietnamce protože komunisti byli prasata?Každá hra má nějaký forum,ale nějak jsem nikde nezaznamenal takový dělení na hodný a zlí.Věkovej průměr lidí co tuhle hru hrajou je dost vysokej,spousta z vás má vysokoškolskej titul,nebo se o něj snaží.Ale tady se chová jak pitomec první kategorie.Myslím že než začneš psát že #CENSORED#,tak by ses nejdřív měl zamyslet.Z takových lidí kteří takhle jednoduše škatulkují(on je#CENSORED#,tak je špatnej)právě rekrutují váleční zločinci a vrazi.Pokud chceš diskutovat o tempestu,tak se drž tématu a nepleť sem takový bláboly.
Upravil/a MK_KaiN dne 11-02-2006 03:12
 
rOckie
VGR_Ghost napsal:
Např. němci mají ve všech výškách výkonný zoomovací Fw-190D. Spojenci by měli tedy mít něco podobného. Mají sice zoomovací P-47, ale objevit se s ním pod 6000m je sebevražda. Tempest jsem tedy čekal jako vyvážení stran. Bohužel zase ne...


mustang a dora jsou vyvážený letadla - v různých hladinách se prostřídají. dora má větší maximálku, ale mustang se líp ubrání když na něj dora tvrdě zatlačí (a naopak)

P47 je o něco horší než dora, ale pokud má pilot trpělivost, s dorou si taky pohraje. Jeden pilot X, kterej je považovanej za velmi dobrýho řidiče FW si na mě v doře ani nešáh a to lítal s partákem. byl jsem schopnej jim čelit a nebylo to tak, že by my šlapali na paty. iniciativu jsem měl spíš já. a to jsem s nim bojoval pokud mě pamět´neklame, takhle asi 4x takže žádná náhoda...

jug je horší pokud něco posereš, ale jinak je schopnej držet krok. netvrdil bych to, kdbych si to neodzkoušel
Upravil/a rOckie dne 11-02-2006 02:47
 
VGR_Ghost
CZ_Klokan napsal:

Co to sem pleteš,mě se někdy zdá že ste všichni nějak mimo.Hraju spoustu her z druhé sv.(Battlefield,CoD,atd atd),a měl bych prostě hrát jen za spojence protože náckové byli prasata?Nebo mám rád Vietcong,a měl bych se vyvarovat hrát za vietnamce protože komunisti byli prasata?Každá hra má nějaký forum,ale nějak jsem nikde nezaznamenal takový dělení na hodný a zlí.Věkovej průměr lidí co tuhle hru hrajou je dost vysokej,spousta z vás má vysokoškolskej titul,nebo se o něj snaží.Ale tady se chová jak pitomec první kategorie.Myslím že než začneš psát že nemáš rád němce,tak by ses nejdřív měl zamyslet.Z takových lidí kteří takhle jednoduše škatulkují(on je němec,tak je špatnej)právě rekrutují váleční zločinci a vrazi.Pokud chceš diskutovat o tempestu,tak se drž tématu a nepleť sem takový bláboly.


Teorie relativismu. Je tolik pravd, kolik úhlů pohledu na daný subjekt je. Já to vidim prostě tak. Omlouvám se, zajel jsem zbytečně moc příliš jinam. Ale tu diskuzi ohledně strany, za kterou létám, jsi načal ty - napsal jsi, proč jsi si vybral LW. Já zas argumentoval proč lítám za spojence.
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
MK_KaiN
CSL_Rook napsal:
VGR_Ghost napsal:
Např. němci mají ve všech výškách výkonný zoomovací Fw-190D. Spojenci by měli tedy mít něco podobného. Mají sice zoomovací P-47, ale objevit se s ním pod 6000m je sebevražda. Tempest jsem tedy čekal jako vyvážení stran. Bohužel zase ne...


mustang a dora jsou vyvážený letadla - v různých hladinách se prostřídají. dora má větší maximálku, ale mustang se líp ubrání když na něj dora tvrdě zatlačí (a naopak)

P47 je horší než dora, ale pokud má pilot trpělivost, s dorou si taky pohrahje. Jeden pilot X, kterej je považovanej za velmi dobrýho řidiče FW si na mě ani nešáh a to lítal s partákem. byl jsem schopnej jim čelit a nebylo to tak, že by my šlapali na paty. iniciativu jsem měl spíš já. a to jsem s nim bojoval pokud mě pamět´neklame, takhle asi 4x takže žádná náhoda...

jug je horší pokud něco posereš, ale jinak je schopnej držet krok. netvrdil bych to, kdbych si to neodzkoušel


Taky pamatuju když jsme lítali na WC v TAčkách,tak P47 byli dost rovnocení soupeři, a to jsme lítali fakt vysoko.
 
MK_KaiN
VGR_Ghost napsal:
CZ_Klokan napsal:

Co to sem pleteš,mě se někdy zdá že ste všichni nějak mimo.Hraju spoustu her z druhé sv.(Battlefield,CoD,atd atd),a měl bych prostě hrát jen za spojence protože náckové byli prasata?Nebo mám rád Vietcong,a měl bych se vyvarovat hrát za vietnamce protože komunisti byli prasata?Každá hra má nějaký forum,ale nějak jsem nikde nezaznamenal takový dělení na hodný a zlí.Věkovej průměr lidí co tuhle hru hrajou je dost vysokej,spousta z vás má vysokoškolskej titul,nebo se o něj snaží.Ale tady se chová jak pitomec první kategorie.Myslím že než začneš psát že nemáš rád němce,tak by ses nejdřív měl zamyslet.Z takových lidí kteří takhle jednoduše škatulkují(on je němec,tak je špatnej)právě rekrutují váleční zločinci a vrazi.Pokud chceš diskutovat o tempestu,tak se drž tématu a nepleť sem takový bláboly.


Teorie relativismu. Je tolik pravd, kolik úhlů pohledu na daný subjekt je. Já to vidim prostě tak. Omlouvám se, zajel jsem zbytečně moc příliš jinam. Ale tu diskuzi ohledně strany, za kterou létám, jsi načal ty - napsal jsi, proč jsi si vybral LW. Já zas argumentoval proč lítám za spojence.


OK to je pravda,jenom jsem trochu reagoval na jiné vlákno nad kterým jsem jen nevěřícně kroutil hlavou.Jsem rád že jsme si to dokázali vysvětlit na pár řádcích.Šklebící se
 
VGR_Ghost
Pls přeči si Klokane PM, za chvíli ti dojde.
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
MK_KaiN
Tady něco k Typhoonu


[img]http://vwings.org/upload/Klokan/Tajfun.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://vwings.org/upload/Klokan/ttajfun.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a MK_KaiN dne 11-02-2006 03:33
 
1stCL_Fucida
VGR_Ghost napsal:
Edit: Přes těch 672 ho nedostanu ani za boha... Zajímavé je, že jsem těch +-672 naměřil jak v 5000m, tak v 7000m.

Edit2: Dejte mi track. Chci to vidět. Zkoušel jsem ho teď znovu a nešlo se mi dostat v 5000m přes 650 km/h.


No..to je divný..co kompresor..přepínáš?
http://vwings.org.../ghost.zip - tady máš ten track, 6000m, 75% paliva, rychlost 700km/h.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Liptow

No..to je divný..co kompresor..přepínáš?


asi to bude v tom :sm6:
 
Tajpan
Liptow napsal:

No..to je divný..co kompresor..přepínáš?


asi to bude v tom :sm6:


asi...:sm6:
a nezabudnúť na boost. Fakt tento Tempest boost je tempestovaný. Šklebící se :hoper:
 
rudidlo
VGR_Ghost napsal:
*censored*Stranu jsem si prostě zvolil dobře a za tím si stojím. Kdybych si měl vybrat podle letadel, lítám dávno za LW. Ale držím se svého charakteru.
Ghoste, Tvé nářky na RED letouny čtu s nadějí, že z toho vyrosteš. Ale posuzovat výběr strany z morálního hlediska? Kdyby sis opravdu vybral dle morálního hlediska, tak lítáš za všechny strany.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
VGR_Ghost
1stCL_Fucida napsal:
VGR_Ghost napsal:
Edit: Přes těch 672 ho nedostanu ani za boha... Zajímavé je, že jsem těch +-672 naměřil jak v 5000m, tak v 7000m.

Edit2: Dejte mi track. Chci to vidět. Zkoušel jsem ho teď znovu a nešlo se mi dostat v 5000m přes 650 km/h.


No..to je divný..co kompresor..přepínáš?
http://vwings.org.../ghost.zip - tady máš ten track, 6000m, 75% paliva, rychlost 700km/h.


Samozřejmě že přepínám, zas tak špatně na tom nejsem. Úsměv Bez kompresoru mi to letělo sotva 630. :rol: Úsměv
 
http://www.virtualgrimreapers.net/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,339 návštěv