May 02 2024 11:56:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Steam
BP_Madvlk
Přes steam NEE !!! nějako se pohádali a ukončili spolupráci s EA. Možná by to šlo,ale mám za to,že MP by ti nešel.Ať mě kdyžtak někdo doplní,či opraví.Více toto z ofiko stránek :

https://www.digit...m/en/news/

Key Merges to Steam Ending
Saturday, 07 June 2014
We learned from Valve/Steam that they will be unable to continue merging DCS keys purchased outside of the Steam Store. As such and as of today, please note that any keys purchased outside of the Steam Store can no longer be used to activate DCS products on Steam.

We will be working with Steam to merge all keys purchased prior to today. We can make no promises as to when or if this will happen though… that is out of our hands.

Please note though that keys purchased on the Steam store will work on DCS World downloaded from the DCS Store.
 
Shadowdeath
BP_Madvlk napsal:

Přes steam NEE !!! nějako se pohádali a ukončili spolupráci s EA. Možná by to šlo,ale mám za to,že MP by ti nešel.Ať mě kdyžtak někdo doplní,či opraví.Více toto z ofiko stránek :

https://www.digit...m/en/news/

Key Merges to Steam Ending
Saturday, 07 June 2014
We learned from Valve/Steam that they will be unable to continue merging DCS keys purchased outside of the Steam Store. As such and as of today, please note that any keys purchased outside of the Steam Store can no longer be used to activate DCS products on Steam.

We will be working with Steam to merge all keys purchased prior to today. We can make no promises as to when or if this will happen though… that is out of our hands.

Please note though that keys purchased on the Steam store will work on DCS World downloaded from the DCS Store.


No mě to naopak přijde tak, že pokud si koupíš hru mimo steam, tak nemáš jistotu, že to spáruješ se steamem, ale když koupíš přes steam, tak to s DCS staženým z DCS Store fungovat bude.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
606_Druindin
Saburo napsal:

606_Druindin napsal:

Uplně věrohodny mě to nepřipadá, tak se radši zeptám tuna.
Má cenu do toho jít (mustanga), nebo je to zbytečný riziko?


Nejjednodušší bude, když vyzkoušíš TF-51D, který je free součástí instalace DCSka. No a sám uvidíš jestli to má nebo nemá cenu...

TF-51D nemá oproti P-51D žádnou výzbroj, ale jinak ovládání a vlastnosti jsou stejné.


... DCS free s TF-51D vyzkoušeny mám, mě spíš šlo o toho prodejce, jestli nebude problém s multiplayerem, kvůli licenci.

BP_Madvlk & Shadowdeath - tak jak teda? Já su slabej angličtinář Úsměv
 
Baron
S akou licenciou? Zamračený
Hals - und Beinbruch!
 
WT_Horrido
Když ten klíč sežere Steam, tak žádný problém už mít nebudeš.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
606_Druindin
Baron napsal:

S akou licenciou? Zamračený


tak aktuálně standartní cena je na DCS 29,99 euro
https://www.digitalcombatsimulator.com/en/shop/modules/dcs_p51d_mustang/

na steamu 26,99 euro
http://store.steampowered.com/app/223770/?l=czech

no a na tom kinguinu 440Kč (16 euro)
http://www.kinguin.cz/category/8372/dcs-p-51d-mustang-steam-key/

tak mě zajímá esli není někde nějakej háček typu původ hry někde v indii, rusku a můj steam mě to nesežere - jestli stym nemá někdo zkušenosti.
 
606_Druindin
WT_Horrido napsal:

Když ten klíč sežere Steam, tak žádný problém už mít nebudeš.


no právě a co když nesežere Úsměv
 
Host
Když koupíš na steamu, můžeš klíč použít i na nesteamovou verzi.

Když koupíš na ofiko DCS, klíč už do steamu nevložíš, tedy pokud máš dcs pod steamem, budeš muset nainstalovat samostatně (viz. první případ), nebo si jít číst, rybařit, zajezdit na kole atd Úsměv
 
magot
Ono v podstatě není důvod použít steam.
 
606_Druindin
No tak já to DCS free stahl ze stranek DCS.
Ve steamu jsem to pak nějak připojil (možná blbě).

Multiplayer je přes steam nebo normálně ze hry, popř. je možno se na jeden servr připojit jak přes steam tak normálně ze hry?
 
BP_Madvlk
Na Steam se vyprdni.Nejlepší ( možná ne nejlevnější ) je to z ofiko stránek.Už jen díky spárování modulů,zákaznické podpoře ....
 
CSL1_Talbot
magot napsal:

Ono v podstatě není důvod použít steam.

Ja na steam nedam dopustit,vsetko stiahnem cez steam a to dost velkou rychlostou(hru,patche),nemusim nekonecne dlho cakat kym to stiahne cez updater.
Upravil/a CSL1_Talbot dne 16-08-2014 08:26
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
falkon
magot napsal:

Ono v podstatě není důvod použít steam.

Nie? A ta "zavratna" rychlost origo DCS Updatera -- obcas CELYCH 54.5 kB/s -- ti nevadi?! Úsměv
Cez steam sa to stiahne vzdy rychlostou blesku (20 Mbit), a nemusim nic riesit.... Steam ma svoje vyhody, skoda ze to dalej nepojde... Smutný
 
magot
falkon napsal:

magot napsal:

Ono v podstatě není důvod použít steam.

Nie? A ta "zavratna" rychlost origo DCS Updatera -- obcas CELYCH 54.5 kB/s -- ti nevadi?! Úsměv
Cez steam sa to stiahne vzdy rychlostou blesku (20 Mbit), a nemusim nic riesit.... Steam ma svoje vyhody, skoda ze to dalej nepojde... Smutný

Ne nevadí, mě updater jede 0,5 mb/s
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,405 návštěv