May 17 2024 08:36:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS Fw190D-9
313_Gryzlov
WT_Horrido napsal:

Já jsem v tom ještě neseděl. Včera večer jsem šel dodělat nějaký maličký quest v Divinity na dvacet minut a skončil jsem ve 23:38 Úsměv


Divinity ... to jako Divinity's Reach? Úsměv
 
WT_Horrido
Divinity Original Sin
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Gryzlov
Aha! Tak to je potom jiná Úsměv
 
Robo
Saburo napsal:

Teď jsem tam skončil,22-26 lidí a početně vyrovnané strany. Paráda Úsměv.


Aky tam mas nick?

Uvidime ako sa to na DoW udrzi. Vcera som samozrejme riadne poskusal Dorku, ale potom som sa prepol na druhu stranu a trosku vyrovnal strany, vyzera to byt tak fajn vyrovnane, Mustang bude mat proti dobre pilotovanej Dore velky problem nieco vymysliet. Uvidime ako to bude vyzerat, ked sa ludia lepsie naucia D-9.
 
Robo
Saburo napsal:

Používám jen jeden, Saburo Úsměv.


Ok, boli sme teda v inom case Úsměv Bol tam totiz pilot s ceskym nickom, ale zabudol som akym presne (cosi na M). Ja lietam ako 'Robo.' a dam vediet v chate ked tam budes, pripadne pridi na DoW TS...

Saburo napsal:Byl jsem celou dobu s poníkem a neměl jsem pocit, že bych byl v nevýhodě. Otázka je, jak to bude až se to s Dorou protivníci naučí...
Nejhůře bylo když jsem šel odspoda na dvě spolupracující Dory, nakonec jsem jim "hrdině zdrhnul" ale před tím jsem jednu poškodil Šklebící se.


Asi tak... kazdopadne super zabava, som uplne nadseny.
 
WT_Horrido
Je už template pro photoshop na výrobu kamufláží nevíte?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
Haknkrojce pre Dorku:

http://forums.eag...p?t=128240
 
Brano
Dikes Robo,odskusame
 
Baron
Poslušne hlásim, že som sa stal šťastným majiteľom FW-190D-9. Vidíme sa v lufte nad Krymom Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
Lieta to pekne. Zaknihoval som si prvy zostrel zivaka v Mustangu Úsměv Mooooc dobry pocit to je. Bol to nejaký server WWneviemčo. Bol som prekvapený, ako jednoducho sa s Dorou vzlieta. Počas letu krásne drží vo všetkých režimoch. Na druhej strane - pristátie s Dorou je o držku. Pravdepodobne mi niečo uniká, každopádne aj pri vysunutých klapkách a podvozku je neprijemne rýchla. Naposledy som naletával na letisko v Batumi až od Vladivostoku aby som zbrzdil mašinu, pri dosadnutí docela odskakuje.
V dogfighte je docela odolná, zase keď zasiahne zo všetkých zbraní, Mustafa ide k zemi.Na serveri kde som bol, to občas brutusácky zalagovalo, ale inak maximálna spokojnosť. V žiadnom Fw som síce reálne nikdy nesedel - ale predstavoval som si (konkrétne Doru 9) presne takto. Ak to mám zhodnotiť - po skvelom Mustangu rovnako skvelá Langnose Dora Mrknutí

[img]http://i1314.photobucket.com/albums/t572/jg1baron/Screen_140808_020258_zps41dba420.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://i1314.photobucket.com/albums/t572/jg1baron/Screen_140808_020633_zpsb135fe71.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://i1314.photobucket.com/albums/t572/jg1baron/Screen_140808_020414_zps33d4fab2.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://i1314.photobucket.com/albums/t572/jg1baron/Screen_140808_020409_zps47ea24e5.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Baron dne 08-08-2014 03:20
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
Barone, tobě se s tím vážně snadno vzlétá, nebo sis jen zapomněl ve:

Volby -> Speciální -> Fw 190 D-9 -> vzlet s asistencí

...stáhnout toho pomocníka? Úsměv

Protože pro mě je vzlet pekelnou neřkuli téměř až vzrušující záležitostí Úsměv. Vlastně jsme se s Wernerem učili dvě hodiny jen vzlétat Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Host
Asistence je mám za to defaultně zapnutá, takže pokud někdo neví o co jde, má to zapnuté a čekají ho ještě pořádně zpocené půlky při budoucích vzletech Úsměv
 
1stCL_Fucida
Jop, je to standardně zapnutý. Ale aspoň jsem se to naučil nastartovat do minuty Úsměv.

Trik je v tom používat ke korekci jemně křidélka a nebát se při sebemenším náznaku vybočení opravdu HODNĚ kopnout do směrovky (ve starým Šturmu spolehlivej způsob, jak ulomit kola). Při přistání je nejbezpečnější sednout na tři body a hned jak se to trošku uklidní, tak jít tvrdě na brzdy. V tomhle vidím největší rozdíl v interpretaci Fw mezi DCS a Šturmem, kdy v DCS je letadlo při nízké rychlosti směrově naprosto nestabilní, zatímco ve Šturmu ne. To se ještě násobí díky ne moc účinné směrovce. Jakmile se to éro jednou vznese, je od interpretace ve Šturmu prakticky k nerozeznání. Což je dobře Úsměv.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 08-08-2014 07:25
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
Pojíždění a start jsem zvládl v pohodě, ale pokaždé jsem rozbil letadlo při přistání, chce to opravdu přesnost jinak to hupsne a je to v prdeli. Intenzivně brzdit je historicky zcela v pořádku, četl jsem znovu Browna abych věděl jak s tím přistát. Úsměv

Skvěle funguje FF, velice přesně detekuje mezní režimy a dá se tím pěkně utahovat. I funící pilot je skvělou zpětnou vazbou.

Elektrické ovládání všeho je super. Mustang je sto let za opicema...

Pár maličkostí co jsem si všiml (beta, dva lety):

Nezavřu překryt jinak než kolečkem myši, na čudly prostě nereaguje.
Páka přípusti se musí čudlem ručně přestavit do polohy start, jak už psal Fuči, je to historicky korektní? Ani Brown ani němečtí piloti se nezmiňují, manuál jsem ještě neviděl.
Ukazatel úhlu vysunutí klapek by měl být na obou polovinách křídla ne?
Jsou tam tři čudly pomalu i na opucování čelního štítku od much, ale nelze namapovat zvlášť kulomety a kanony?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
Ta páka přípusti do polohy pro nastartování (Anlassen) bude korektní. Pokud se páka posunula za zarážku, pak došlo k uzavření palivového kohoutu (aneb systém "Jedna páka vládne všem"Mrknutí.

Manuál k Doře sice nemám, ale ono to bude stejný jako u Antona. Popis uvedení do provozu je na 7 stránek, nechce se mi to překládat Úsměv. Vypínání je ale jen na odstavec:

Po přistání motor nechá 2 minuty vydýchat na volnoběh (přitom nechat motor pracovat zvlášť na 1. a 2. magneto). Pak se posune páka přípusti úplně dozadu (Schnellstoppstellung). Po chvíli by mělo dojít k spálení zbytku paliva a motor by měl sám zdechnout. Pak odpojit zapalování, palivová čerpadla a nakonec elektrickou soustavu.

Horri, nemáš náhodou taky zaplýho toho startovacího asistenta? Mně právě přistání přijde o třídu snazší, než vzlet...pojíždět musím minimální rychlostí, jinak je to skoro neřiditelný. Vzlet je složitej sám o sobě. Základ je zamknout ostruhový kolečko (bez toho skoro bez šance), ostruhu pak držím dole tak dlouho, jak je to jen možný, protože jakmile jde jednou do vzduchu, tak...děj se vůle Boží. Jakmile dojde k jeho nadzvednutí, tak se mašina zpravidla smýkne vpravo nebo vlevo (podle toho, jak moc šejdrem jsem se rozjížděl). V tu chvíli je na reakci čas tak půl vteřiny - ta musí být hodně intenzivní (prostě se vykopne kontra noha co to jde). Výhoda je, že tenhle kritickej stav (kdy člověk střídá "skoro plnou" pravou a levou nohu) trvá jen chvíli, možná 2 - 3 vteřiny, možná ani ne. Pak už stroj získá dostatek vztlaku pro odlepení. Každej svůj start docela intenzivně slavím Úsměv. Ale s tím asistentem je to pro mrňata Úsměv.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 08-08-2014 08:49
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
Ne nemám, to je první šoupátko které jsem stáhl na nulu. Tyhle pomocníky nesnáším, získaš tím akorát špatné návyky.

BTW pokud jste ho náhodou nenašli tak základní manuál na Doru je tady: http://forums.eag...p?t=125503
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
Saburo napsal:
Jinak od šesti nahodím mapu Pony vs. Dora, kdyby jste někdo chtěl živé cíle.


Aku bude nazov serveru? Skocim pozriet...

Starty a pristatia su ine ako v inych simulatoroch a treba si zvyknut. Super je, ze kazde ero vyzaduje uplne iny pristup. Pristavat zasadne na 3 a na korektnej rychlosti. Piloti DCS Mustangu uz poznaju Šklebící se

Kabina na cudlik funguje u mna ok, na fore ale par ludi hlasi podobny problem.
Kanony a gulomety zvlast na KG13 boli len ako polna modifikacia, na Dore boli palubne zbrane na jednom cudliku (A).
Anlassen je tiez spravne. Podla mna by sa mala dat posunut do spravnbej pozicie plynovkou a nie nevyhnutne extra cudlikom.
Uhol klapiek len na pravom kridle.

Legendarna lista pod panc. sklom aj tu, snad to este zreviduju.
 
Rumcajs
Přistání s Dorou je ještě dobrý. Nad zemí mi sice začala plavat, ale už jsem s tím několikrát sednul. Úplně čisté přistání, aby se tím člověk mohl chlubit, to zatím nebylo. Start se mi několikrát povedl, několikrát ne. Budu muset nastudovat, jaký je správný postup. Ty povedené starty byly takové ve tvaru brambory s bubákem. Nelíbilo se mi to. Spíš to připomínalo survival game.
Některé prvky chování jsou vlastně dost podobné BOSku, jiné zas vůbec ne. Blbě se to popisuje, ale taková ta nejistota při nízkých rychlostech a plavání nad zemí mi přijde dost podobné.
Non est specifica
 
313_Nevo
Ma hnevate! Šklebící se Po dlhsom case nejaky spolocny nadseny ohlas na nejaky sim. Snad ma to vecer donuti pohladat v kute mojho virt. hangaru zahadzaneho a zapraseneho Ponika Úsměv
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Baron
1stCL_Fucida napsal:

Barone, tobě se s tím vážně snadno vzlétá, nebo sis jen zapomněl ve:

Volby -> Speciální -> Fw 190 D-9 -> vzlet s asistencí

...stáhnout toho pomocníka? Úsměv

Protože pro mě je vzlet pekelnou neřkuli téměř až vzrušující záležitostí Úsměv. Vlastně jsme se s Wernerem učili dvě hodiny jen vzlétat Úsměv.


Fuci, asisitent bol prva vec, ktoru som vypol Šklebící se Vadil mi uz pri startoch s Mustangom. Vzlietam viac-menej tak, ako si to popisal o nieco vyssie (aretacia ostruhoveho kolecka pokial je to mozne, jemne vyvazovanie kridielkami atd.). Ako som uz pisal, pre mna je vopruz pristatie. No nic, idem trenovat Úsměv
Upravil/a Baron dne 08-08-2014 10:14
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,667 návštěv