May 04 2024 16:59:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Spintires
1stCL_Fucida
Říkat v gamesce, která se soustředí na nákladní vozy, návěsu přívěs, je dost blbé Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
saldy
Ty garážový body by mě taky zajímaly, zřejmě nás k tomu hra časem dovede, zatím se snažím doplnit tu pilu dřevem, je to ještě na dlouho.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
beermajkl
Je možný že to bude nějaká chyby ve hře,na steamu jsem četl že má vyjít nějaká větší oprava.
 
saldy
Tak se mi podařilo zdolat mapu "Plains(Pláně)". To mě překvavapilo, protože jsem část mapy neodkryl ani některé zamčené vozy, ani jsem nevyužil přídavná vylepšení-s vyjímkou těch několika málo dosažitelných hned na začátku. Vozil jsem jen krátký polena po prozkoumaný trase dokud jsem nenasbíral 8 bodů. Na této trase jsem využil podpory cisterny a opraváře. Délka hry byla asi pět a půl hodiny.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Hoper
beermajkl napsal:

Nedávno jsme tu řešili garážový body,hraju ted' mapu kde jsou tři garáže ale auto na který jde nainstalovat krytá korba mi píše že je nedostupná,nevíte jak se dají jěště jiným způsobem zjískat body?Díky.


saldy napsal:

Ty garážový body by mě taky zajímaly, zřejmě nás k tomu hra časem dovede, zatím se snažím doplnit tu pilu dřevem, je to ještě na dlouho.


Předevčírem jsem dokončil první mapu (ech :) - garáže neobsadil (a a to jsem měl tři auta s opravárenskou sadou) a jakmile jsem naplnil pily, mapa skončila jako dokončená. Ale s tím, že jsem nezískal bonusy za multiplayer a právě ty garáže...
Upravil/a Hoper dne 30-09-2014 20:42
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:

Říkat v gamesce, která se soustředí na nákladní vozy, návěsu přívěs, je dost blbé :D

:PP
:)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Ondrej1
Já jsem ve hře jezdil zatím jen s přívěsem. Točnu pro návěs jsem ještě neměl možnost použít.
Taky jsem o víkendu dokončil mapu "Pobřeží": obtížnost lehká, hrací doba 5 hodin, odemčených garáží nula, celám mapa odkrytá, konec hry při 2 x 8/8 dřeva.
Takže ty garážový body porád nechápu.
Pro případné další hraju zvažuju tu vyšší obtížnost, ale... Úsměv
Hra: IL2 BoS
PC: Celeron 2,7 GHz, 12 GB DDR3, GT 750Ti, Win 10 64bit
OpenTrack, pedály Happy, joy MS Sidewinder FF2, páky Saitek Quadrant, 1xUHD LCD
 
beermajkl
Pokud máš třeba auto s jeřábem nebo opravárenskou korbu,musíš to vše odinstalovat a nainstalovat krytou korbu,ta dává 2 garážový body.
 
beermajkl
Já ted' taky dohrál tuším pobřeží 2x8náklad,celá mapa odkrytá a odemčený 2 garáže plus původní.Čas ani nedokážu odhadnout protože se mi párkrát před pilou podařilo náklad vyklopitZamračenýtakže jsem ztratil nervyCool a zneužil jsem možnosti vracet se do garáže kliknutím při odemykání zamčených garáží.Je to škoda že tam ta možnost je,člověk pak nemusí tolik taktizovat.
 
Hoper
Ondrej1 napsal:

Já jsem ve hře jezdil zatím jen s přívěsem. Točnu pro návěs jsem ještě neměl možnost použít.
Taky jsem o víkendu dokončil mapu "Pobřeží": obtížnost lehká, hrací doba 5 hodin, odemčených garáží nula, celám mapa odkrytá, konec hry při 2 x 8/8 dřeva.
Takže ty garážový body porád nechápu.
Pro případné další hraju zvažuju tu vyšší obtížnost, ale... :)

nezvažuj a přejdi
za ty nervy pak to stojí :))


@beermajkl - jo tak krytá korba, na další mapě to teda zkusím



Co takhle domluvit nějakou "esvékáčkovou čtyřku" ? Na tu vyšší obtížnost :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
beermajkl
Hoper-To je dobrej nápad.Mrknutí
 
310_Snakes
Možná hloupá otázka, ale risknu to:
Je na Spintires bezpodmínečně nutný volant a pedály, nebo stačí klávesnice (případně gamepad/joy)?
 
beermajkl
Klávesnice je ideální.
 
1stCL_Fucida
Jop, klávesnice. Nemá to ambice simulátoru - volant moc nevyužiješ. Jako člověk, který od rána do noci jezdí v Trainsimu s vlakem Praha - Blava, nebo v ETS Budapešť - Londýn, říkám, že Spintires je hodně zábavný počin Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Snakes
Díky ...
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

Jop, klávesnice. Nemá to ambice simulátoru - volant moc nevyužiješ. Jako člověk, který od rána do noci jezdí v Trainsimu s vlakem Praha - Blava, nebo v ETS Budapešť - Londýn, říkám, že Spintires je hodně zábavný počin Úsměv.

Házíš uhlí? Šklebící se
 
saldy
@Hoper:
Proč ne, bude to správnej gangbank Šklebící se, v mulťáku hra umí max. 4 hráče. 2 by vozili dřevo, 1 bude mít cisternu, 1 vyprošťovat a opravovat. Spát se půjde až po dokončení mapy Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
ZVP_Iceman
Tak jsem dohrál mapu pobřeží tuším, objevil jsem všechno, jezdil jsem se vším a vozil jen střední a dlouhý klády......měl jsem to těžší nastavení a trvalo mi to celkem šest a čtvrt hodiny....prostě prima zábava. ;-)
 
TozziFan
Tvl, sleduju už delší dobu a asi pořídím. Na URALu a KrAZu mám najeto pár tisíc kilometrů, ale jen po zpevněných plochách. Na tankodromu jen asi 3 hodinky. Kua, peněženka pláče.
 
beermajkl
ZVP_Iceman napsal:

Tak jsem dohrál mapu pobřeží tuším, objevil jsem všechno, jezdil jsem se vším a vozil jen střední a dlouhý klády......měl jsem to těžší nastavení a trvalo mi to celkem šest a čtvrt hodiny....prostě prima zábava. ;-)

Ty jo,zkoušel jsem se jen projet s návěsem na dlouhý klády a to snad ani nejde.Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,798 návštěv