April 25 2024 08:25:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Spintires
saldy
Spintires je off-road simulator. Odehrává se kdesi na Sibiři a musí se zde plnit v rámci map různé úkoly, většinou přepravujete klády či něco jiného z bodu B do bodu C...Za splnění získáte nové stroje, návěsy vylepšení atd...Údajně to je dost návykový. Stáhl jsem si demo a překvapilo mě jak je to chytlavý-už jenom se tak čvachtat v tom ruským blátě, můžete si v něm vybrat mezi UAZ nebo osmikolovým monstrem, přepínáte pohon všech kol nebo uzávěrku diferenciálu. Sim nemá zatím pohled z kabiny což může někoho na první pohled odradit, ale zas tak moc mi to nevadilo, člověk se kochá pohledem jak se kola boří kroutí a špíní se, i v hlubokém blátě zůstává vyrytá brázda po vašich kolech. Autoři nezapomněli ani na hluboké brody. Na polygonu mě překvapily i takový detaily, že se pneu pod tíhou stlačují. Hra není bez chyb, ale je teprve na začátku.

Demo má 100MB a stáhnul jsem to zde http://spintires....tonic.com/

Plná hra se dá koupit na Steamu

YouTube Video




YouTube Video



Upravil/a saldy dne 21-07-2014 23:10
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Merten
Není to špatný a čím víc lidí tím větší sranda Úsměv
 
clone9cz
Je to možná hezký, ale hned to první video v 0:52 je nějaký divný. Pokud to střihač pětkrát nezrychlil, sedět bych v tom nechtěl.

EDIT: ... aha, ono se sedí vlastně venku
 
http://www.wwii-illusion.net
Hoper
Jé, to je bezva, že se to tu otevřelo - shodou okolností jsem se k tomu včera "vrátil" - konečně jsem dootevřel celou mapu a odvezl klády na místo "shozu" - většina klád mi z auta zmizela, ale pár jich na korbě zůstalo. A když se podívám na mapu, stále mi tam svítí 0 z počtu odvezených nákladů - co s tím ? :(
(auto mám s korbou bez "ruky")

A taky už mne napadlo, že by bylo asi lepší jet ve vícero lidech, než popojet jedním autem, sednout do druhého (cisterny, opraváře, vyprošťovače) a pokračovat takhle v koloně "dál"...


Jen mé "mínusové" postřehy ke hře - graficky je to poměrně povedené. Jen bláto na kolech je takové trošku hranaté a dost rychle z kol (a aut) opadává. V noci se mi jezdí bez světel daleko lépěji než se světlama. Bláto a bahno je bezva, ale jak hluboké brázdy projedu a občas přes jak velké šutry se dostanu je takové trošku mimo :) Ale beru to jako daň za hratelnost - uvíznout v kdejakém 10cm by byl už tak pakec :)
Trošku mne "píp" to, že i před garáží mám bláto a nyní už dost fest rozryté.

A přijde mi i krapet "divnej" systém rozhlížení. Ta bublina kolem auta, ze které se můžu rozhlížet, není občas dostatečná, resp občas dost fest poničím auto jen proto, že koukám "zleva zezadu" a nevidím na druhou stranu. A pohled z kabiny by tuhle hru zvednul minimálně o jednu hvězdičku :)

Pro ty, co tuhle hru neznají - bláto na mapě rozryté zůstává dlouhodobě, takže když jeden herní den zem rozrajbuju, budu se tam další herní den s nákladem dost těžce probojovávat zpět. A po herním týdnu to nebude o nic lepší. Spíše naopak :)
Což je takový "bonus" téhle hry - člověk se musí snažit projet "mazlavým" terénem v náklaďáčku svážejícím dříví tak, aby ho co nejméně rozjezdil a mohl ho používat dál. V opačném případě přijde na řadu vyprošťovák. Kterému ale sakry rychle dochází ropa. Takže na řadu přijde pojízdná cisterna. Jenže ta, ač se dá (musí) udělat i teréní, nevydrží v terénu tolik, co Uraly (je to Kamaz). Takže na řadu přichází pojízdná opravna. A ta žere ropu taky :)) V konečném důsledku pak kvůli jednomu dřevařskému autu člověk poskakuje mezi 3-4mi dalšími podpůrnými auty :)
Mapy jsou relativně malé, ale opravdu jen relativně - na to, co se má udělat, jsou velké až až. Naopak mi občas přijdou obrovské :) Prostor je ještě uměle zvyšován vhodně umístěnou "benzinkou", ze které se musí čerpat nafta do cisterny, kterou se až pak dá rozvážet pohonná směs autům. Kamazem, dost náchylným k poškození...

ed: ač to tak z mého postu možná nevypadá, ta hra není špatná a autíčkářům se i nějaký čas bude líbit :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Merten
Největším průserem téhle hry je jednoznačně ta kamera.Hlavně její ovládání.Četl jsem,že ji chtějí předělávat a že už pracují na interierech.Je otázka jak rychle to bude.Další ne úplně dobrou věcí je "výdrž" vozidel.Jede se tu na hit pointy.Takže bohužel žádná utržená náprava,defekty,vyvěšování kol atd.Na druhou stranu by to potom nikdo nechtěl hrát.Takže předpokládám,že tvůrce ví co dělá a proč to dělá.Naopak chování aut v terénu v nejrůznějších režimech je na 1-.Co na mapě autem udělám to tam zůstane.Když někde něco zlomíte/rozjedete,aby jste si napoprvé usnadnili cestu tak si piště,že se vám to vrátí příště.Když nemám cestu tak si ji udělám.Extrémně to platí pro 8x8 Úsměv Hopere ono to bláto samo o sobě až tak hranatý není,ale když se ti do něj zabalí drobné kamení tak to potom tak vypadá Mrknutí
 
Hoper
Já tu výdrž beru jako laik a tudíž v rámci hratelnosti - musím dávat bacha (různě u různých aut), aby se mi "neobouchalo". To že přejedu šutr jako kráva a nic se nestane holt přehlížím. Odměnou mi pak je průjezd řekou :)

Co to skládání dřeva ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
313_Gryzlov
Kucí, děkuji za info. Na tu hru jsem se díval, ale ještě vyčkám Úsměv Minimálně na slevu Šklebící se
 
Merten
Nejspíš bug.Na krátké korbě mi nezustalo nikdy.Ani po převrácení.Střední a dlouhé klády těch po převrácení pár zůstalo.Pokud má člověk na autě ruku jde to naložit zpět a pokračovat.

Gryzlove takhle není to špatná hra.Je to zábavný a těžký.Má to svoje mouchy,které to ale neshazují až tak moc jak by se z psaného textu mohlo zdát.Nicméně pro mě osobně(možná to bude mít někdo jinak Úsměv ) to není hra na dlouhé večery.POZOR ale pouze v SP v MP s výcero lidma na ts je to NESKUTEČNEJ žrout času.
 
313_Gryzlov
No právě Mertene, těch žroutů času už mám tolik, že nevím co s nima Úsměv A nejhorší je, že přibývají další a další a ... a vůbec Šklebící se
 
Hoper
myslíš dětičky ? tolik ?? kurňa, že já nebyl v tom Kostelci :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
Originální a zajímavá fyzika, ale chyběj tomu kokpity, nebo tam jsou?
 
313_Nevo
Ach jaj. Nectes, nevis!
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Gryzlov
Hoper napsal:

myslíš dětičky ? tolik ?? kurňa, že já nebyl v tom Kostelci Úsměv)


Ještě to tak! (dětičky) Šklebící se
 
Hoper
magot napsal:

Originální a zajímavá fyzika, ale chyběj tomu kokpity, nebo tam jsou?

ne, neprší a nesněží
za to jitra jsou zde tichá ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Bierglass
dá se v demu pustit nějaká mapa a je tam nějaký úkol?
dik
 
saldy
Bierglass napsal:

dá se v demu pustit nějaká mapa a je tam nějaký úkol?
dik

Z toho odkazu se mi to ztáhlo asi za minutu, nastavil jsem si zobrazení na max a jede to na mý 1 gigový kartě v pohodě. máš na výběr 2 auta UAZ nebo MAZ a úkolem je jenom osvojit si jednoduchý ovládání a pouze jezdit na polygonu, myslel jsem že to končí tou řekou, ale dá se Mazem přebrodit. Kluci v letsplejích říkali, že plná verze je už trochu vylepšená oproti demu.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Tak jsem to testnul a je to docela zábava ale dlouho to nervydrží ... btw má to takovou divnou rozplizlou dohlednost a divně rozptýlený světlo. Maj na tom ještě co dělat. Ale fyzika je zajímavá Úsměv
 
Hoper
A to se ti nestalo to co právě teď mně - 50m před místem složení nákladu to položit na bok. S hláškou - náklad ztracen.
Samozřejmě před tím s několikerým vyprošťováním, jetím pro palivo do cisterny a pak dotankováním auta uprostřed močálu :)
No, nezačal jsem mlátit klávesnicí o stůl a vyhazovat monitor z okna, jen jsem se došel lehce projít a pak opravářem na potřetí to auto vrátil zpět na kola.
A hru pro jistotu vypnul :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
saldy
Čuměl jsem na mulťák, dva borci jeli nějakou expedici pro dřevo, často někdo zapad do bláta nebo vůz poškodil, vzájemně se museli podporovat, jelo se krokem, vyprošťovali se navijákama, ty se daj uvázat samozřejmě na stromy nebo i druhý vůz. Na podporu měli servisní vozidlo, cisternu, vyprošťovací osmikolku a náklaďáky s přívěsem. Je to hra, na mapě jsou depa kde se auta dají různě tunit-řetězy, různý typy návěsů atd...Když si cestu hodně rozryješ, třeba osmikolkou, už to tak zůstane a menší auto už tam bude mít velký problém. Nebo sjížděli z kopce s návěsem prudký serpentýny, to bylo hodně náročný. Přišlo mi to zábavný. Určitě to brzo zkusim.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Hoper
Tak mne tak napadlo, jestli je hra jen pro 4 (co jsem si všiml na MP).
Jestli by šly udělat dva týmy, které by se snažily navozit víc dříví než soupeř :)

jenže ve dvou (dva vs dva) by to asi bylo nic moc
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,757,647 návštěv