March 28 2024 23:59:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Simulator Battles
clone9cz
Simulator Battles
 
http://www.wwii-illusion.net
CSW_Cassius Chaerea
Pár záběrů z té arkády na mapě "Kursk":
YouTube Video


 
DarkTatka
Jo, kursk je myslim 6vs6 doplneny stacionarnimi AI a letadly co letaji okolo. Ale na koukani moc hezky.
 
CSW_Cassius Chaerea
Je to většinou víc než 6 na 6, tuším i 16 na 16. AI se také pohybují a AI letadla jen nelétají ale i útočí a killují.
 
saldy
Jestli tam bude i něco jako realný mod, tak by to mohlo být i pro mě zajímavé.

Tím si představuju základní mechanizmy se slušných tankových simů, pokud se chci pořádně rozhlídnout, musím otevřít poklop a vystrčit hlavu ven. KV-2 se hýbe jako hlemýžď atd...
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Hoper
zahrajte si někdy na donské kozáky, nechávající svoje koně napít z kurské řeky, a mrkněte, co dělá její hladina
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
Cassius Chaerea napsal:

Pár záběrů z té arkády na mapě "Kursk":

Proč u toho hraje tak smutná hudba? Vždyť rychlost tanků je minimálně k pousmání Úsměv
(Btw to je hudba z filmu Stalingrad, doufám že maj zaplacená práva)

Je to fakt škoda, má to solidní potenciál který ale žel spláchli do haj*** ... jó taková je doba ...
 
CSW_Cassius Chaerea
Jo práva jsem si koupil i s celým StalingrademMrknutí.
 
Hoper
sem koukal, jak jste s pagym měnili (pardon - testovali) strany.. ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
CSW_Cassius Chaerea
Nejsme vybíraví, bolševici nebo nacisti nám nevadí, jen když to nejsou imperiální kapitalisti. Úsměv
 
DarkTatka
saldy napsal:

Jestli tam bude i něco jako realný mod, tak by to mohlo být i pro mě zajímavé.

Tím si představuju základní mechanizmy se slušných tankových simů, pokud se chci pořádně rozhlídnout, musím otevřít poklop a vystrčit hlavu ven. KV-2 se hýbe jako hlemýžď atd...


Az tak realny realny mod neni. Realny mod znamena ze nemci strili po rusech a ne po nemcich, kamera je vzdy v pozici vylezleho velitele, spotting je vyrazne omezeny.
Porad je pritomny kdykoli pristupny delostrelecky pohled, takze se neni ceho bat Úsměv

Je to ale lepsi nez arcade battle, o tom zadna.
 
clone9cz
Zajímavé je, jak to pěkně spotuje v dělostřeleckém pohledu.
 
http://www.wwii-illusion.net
TozziFan
Dnes když zapnu WT GF mi skáčou pingy v rozsahu 100-700. Děje se to jen mě nebo všem?

P.S. je pravda, že včera mi net večer zahaproval, ale dnes jede vše v pohodě až na WT.
 
Merten
Zmrdat providera standart na mojí bídné wifi je do 130 max na asijském serveru.
 
Hoper
někde někdo postnul odkaz (snad i oficál v mailu), kde byl EU server (Dublin) a US server (San Jose), na které sis mohl hodit speedtest.net, abys věděl, jak ti to pojede

na Dublinu mi rychlost down spadla z 200MBit/s na 50...
ale ping šel a upload kupodivu zůstává téměř všude stále stejný
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
nevím, jestli v pozemních jednotkácch můžu psát o kombinovaných jednotkách, ale snad mi to prominete :)

je to bezva lítat nad tankama, ale ....

ale1 - mapa Karelie je pro tankový boj blbá, pro smíšený tuplem. Mám v členitém terénu problém najít tank obecně, tady jsem našel jen na skalách vzducholodí vyvežené flaky. Tři. Ty ostatní ne (především ten jeden, který mne asi 3x sundal) A to jsem ji z pěti prvních map měl 3x po sobě ....

ale2 - flak je zabijáckej. Flak je zabijáckej. Pokud člověk letí pomaleji než by měl, bouchá to kolem a do něj až to není hezké (teda ono to je hezké, člověk se pak správně bojí :) A pokud letí pomaleji než ... tak ji chytne 100% vždy. Takže prostě nehrozí to, že by si jeden jouda sedl do Kukuruznika a dělal návodčího druhejm joudům v Ilech nebo tankům dole.

ale3 - zatím jsem potkal hodně málo lidí v letadlech. A tito moc nečekali, že tam bude jiný letadlo, nedej bože od soupeře. Takže pak se dá v klidu LaGGem sejmout FW. LaGG s olejem na skle zatím pokaždé (2x) doletěl na letiště a sedl. Nemám vylítaného šturma a jelikož mám pro letadla stále zakázanou ruskou vlajku, nemám jak si ho vylítat - do boje mne bez bomb nebo raket nepustí :( Ale zase s Lagem můžu stíhat a pak raketovat... :)

Kursk je dobrej. Sice mi přijde, ruské letiště je poněkud více vzdálené od bojiště (jak vůči německému, tak i celkově), ale kompenzuje to spousta cílů - tanky, flaky, dělostřelectvo, AIčkové štuky a případní letadlovci od nacistů.
"Řeka" je celkem dobrá. Pro tanky se mi líbí, pro letadla je zde krapet problém se skálama okolo bojiště. Naštěstí to nejsou spojité masivy, ale dá se mezi nimi odkličkovat. Jen je zde nutné si hodně dávat bacha na rychlost a plánovat si, jak nalítnu, abych pak mohl na rychlosti odlétnout.
Džungle taky celkem ujde. Ač je to džungle, z vrchu je celkem přehledná. Minimálně AI jsou vidět, kterak naučeným stylem jezdí na stále stejné místo :)
I mapa Kubáně celkem jde.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
kouty
bude v plánu dodělání větve AAček? takovej wilberwind by se mi docela líbil Úsměv a co systém zaměřování? bude něják upraven?
 
Tom_The_Maniac
Dobrá, já bych si dovolil trošku rejpnout:
Jsou podle vás, dámové, Němci v tancích 'OP'? Čistě podle vás? Setkal jsem se třeba s tvrzením, jak je špatný, blbý a nespravedlivý, že Panther / Tiger propálí T-34/85 skrz na kilometr a víc (aka 'INSTAKILL!!!!'Mrknutí. Setkal jsem se s tvrzeními tohoto typu párkrát setkal (https://www.youtube.com/watch?v=koCW-JF33OU .... *KAŠEL*ode mě to nemáte*KAŠEL*). Prostě 'nacisti jsou OP'. Váš názor?
(Poznámka redaktora: Já tanky nehraju, jen rekreačně pro zábavu lítám arkádu nebo historiky. REKREAČNĚ. V simulátoru mě totiž dycky sestřelí nějakej prófa tak rychle, že nevím a nechce se mi se věčně ztrapňovat)
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
Merten
Tak a teď se tady rozjede debata o tom kdo je OP a kdo není OP Šklebící se
 
Tom_The_Maniac
Merten napsal:

Tak a teď se tady rozjede debata o tom kdo je OP a kdo není OP Šklebící se

To je přesně to, co chci =D Rozjet debatu a něco se dovědět.
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,987 návštěv