February 27 2021 19:19:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,686
· Nejnovější pilot: waxero
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Letecká esa LW
Bierglass
Dne 27.1.2014 zemřel ve věku 93 let noční stíhač Paul Zörner.
počet sestřelů: 59
ocenění: RK s dubovou ratolestí
jednotka: NJG2, NJG3, NJG5

čest jeho památce, nikdy nezapomeneme!!!

WT_Horrido
http://www.luftwa...orner.html

[img]http://goldsmithwatchworks.com/MARCH-2012/GERMAN-WWII/BOX-2.9.jpg[/img] is not a valid Image.

img.wp.scn.ru/camms/ar/316/pics/2_11_b2.jpg
Je v prostoru prostor, v něm je náš vesmír, v něm planeta Země, na ní člověk, v člověku srdce a v srdci Bůh.
V Bohu je prostor, v něm je náš vesmír, v něm planeta Země, na ní člověk, v člověku srdce a v srdci Bůh.

saldy
Noční lovci mají můj velký obdiv, uměl to jen málokdo.

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
CSW_Cassius Chaerea
Kdepak smrtka ta má těch killů vždycky nejvíc.

Pepe
Bierglass napsal:

Dne 27.1.2014 zemřel ve věku 93 let noční stíhač Paul Zörner.
počet sestřelů: 59
ocenění: RK s dubovou ratolestí
jednotka: NJG2, NJG3, NJG5

čest jeho památce, nikdy nezapomeneme!!!

Souhlasím s tebou, nemněli bychom zapomínat a hlavně bdít jak jednou napsal jden novinář Úsměv
Upravil/a Pepe dne 06-02-2014 08:15

WT_Horrido
Budeme bdít a zítra bude včera. A občas někoho práskneme.
Je v prostoru prostor, v něm je náš vesmír, v něm planeta Země, na ní člověk, v člověku srdce a v srdci Bůh.
V Bohu je prostor, v něm je náš vesmír, v něm planeta Země, na ní člověk, v člověku srdce a v srdci Bůh.

Hoper
On BierglaSS tou svojí poslední větou chtěl naznačit, že dělal záslužnou práci, když sestřeloval imperialisty ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.
ovarek.cz/pic/hamster.gif

Pepe
WT_Horrido napsal:

Budeme bdít a zítra bude včera. A občas někoho práskneme.

Já jsem toho novináře nehájil, jen jsem použil jeho tisíckrát omletou větu, leč pravdivou. Ale když už jsi o něm něco naznačil, musel by jsi projít gestapem, aby jsme zjistili kolik toho vydržíš a za jak dlouho pustíš nějakou informaci. S plným břichem a s nohama v suchu se můžeš posmívat do aleluja.
Co se týče letců v luftwfe, tak můj postoj snad už Bierglass zná. Chápu jak šly události a vzepřít se znamenalo smrt zastřelením. Velmi stručně řečeno a také vnímám historické události a odkud vítr foukal. Leč, nemohu vzpomínat s pietou na vojska a jejich členy, kteří vtrhli do jiné země. Ale ne proto že to byl Němec, ale že je to postavené na hlavu. Zrovna tak nebudu držet triznu za Vasila Bilaka, byť to byl dobrý manžel, dědeček a pradědeček a soudruh. Můžeme se bavit že ovládlal své letadlo a byl skvělý taktik a kamarád. To ale je tak všechno. Jen jsem reagoval na poslední větu.

WT_Horrido
Pepe já ho nesoudím jen jsem použil věty z jeho děl a navrhl možnou činnost.

Osobně si myslím že tvoje věta o bdění je stejně pitomá jako Birglasovo nikdy nezapomeneme. Ale klidně si dál bojujte staré války, alespoň je sranda.
Upravil/a WT_Horrido dne 06-02-2014 12:01

Pepe
WT_Horrido napsal:

Pepe já ho nesoudím jen jsem použil věty z jeho děl a navrhl možnou činnost.

Osobně si myslím že tvoje věta o bdění je stejně pitomá jako Birglasovo nikdy nezapomeneme. Ale klidně si dál bojujte staré války, alespoň je sranda.

Ale přesně tak jak píšeš, chtěl jsem aby to tak vyznělo. Já ho chtěl do žeber jen dloubnout a také jsem psal že je ta věta otřepaná i když pravdivá. A bojovat proti Bierglassovi mě vůbec nenapadlo a jeho snad také ne. Mám podobný názor netahat nenávist prarodičů do této doby. Vsjo OK

magot
saldy napsal:

Spojenci na P-61 neměli vůbec takové úspěchy i když měli lepší radar. Úspěch se mu upřít nedá.

606_Temp
Jestli ono to nebude tím, že nad německo toho většinu války lítalo klidně 100x víc, než na británii.

http://no606.ic.cz/
Pepe
magot napsal:

saldy napsal:

Spojenci na P-61 neměli vůbec takové úspěchy i když měli lepší radar. Úspěch se mu upřít nedá.

Úspěch jim nikdo nebere. To oni ovládali, na to je užiloŠklebící se
Hele, Bierglass si dělá srandičky a teď se směje Šklebící se

Saburo
magot napsal:

Njo, ale kolik měli piloti P-61 možných cílů a kolik jejich protivníci od LW.
Těžko porovnávat celková skóre jedněch co měly noc co noc oblohu plnou stovek potenciálních cílů s druhými, kteří občas potkali letouny protivníka a to maximálně jednotkách kusů.

Bierglass
Pepe napsal:

magot napsal:

saldy napsal:

Pepe , ty pacholku ty mně máš ale přečtenéhoŠklebící seŠklebící seŠklebící se

Pepe
Bierglass napsal:

Pepe napsal:

magot napsal:

saldy napsal:

Pepe , ty pacholku ty mně máš ale přečtenéhoŠklebící seŠklebící seŠklebící se

Ale vůbec ne. Vždyť jsme o tom spolu mnohokrát hvořili a rozebírali ze všech stran a shodli se na 90%. Často jsi mě zaskočil s mírnějšími názory než mívám já hahaha. Jinak ten pilot nelítal ani nad Anglií-nebombardoval, nebyl ani nacista jak jsem se dočetl v životopise který jsi mi poslal. Kdo má ty Němce ksakru studovat. Já to bral jako celek. Nic ve zlém jen jsem si dloubl jako ty no. Můj strejc také bojoval s vermachtem jako ve spojenecké zemi musel. Jsou to paradoksi. Někdo je například oslavován jako hrdina když schodí vodíkovou bombu a ještě cinicky na ni napíše jména manželek.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-02-2021 19:41
Čerstvá hláška na SpaceX ... proč jsou tak úspěšný? Motory/rakety tam dělaj Němci :-)

16-02-2021 14:16
A DelanClip by ti nestačil?

16-02-2021 08:38
Jestli to Ninjo pořídíš, udělej nám zde pak nějakou recenzi, jakožto první průkopník Úsměv

16-02-2021 08:37
Zřejmě jde o "dokonalou" kopii TrackIR5. Ale problém může být driver. Nebude to moci používat originál driver a pak je otázka zda ten čínský bude fungovat.

15-02-2021 21:44
Zdravím. Mám dotaz, má tady někdo zkušenost s TrackIR 5 z AlliExpres? Děkuji za odpověď.

12-02-2021 16:20
Ahojte, prosím mrknite na tento môj špecifický problém. Potrebujem pomôcť : https://vwings.ne...os
t_321171

11-02-2021 14:45
No, kdyby to v jedné hře nezačalo dělat artefakty, tak bych si toho ani nevšiml.

09-02-2021 13:44
no tak, tak by to ještě 5 let vydrželo Šklebící se

09-02-2021 11:45
Vydrží 95°C

09-02-2021 11:30
1080 myslím vydrží i 84°C Úsměv

25,489,839 návštěv