May 03 2024 00:48:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Rudel a jeho úspěchy
3BAP_Cassius Chaerea
Díky Vladimíre, mám to.
Ale bohužel o jeho úspěchách proti tankům v před géčkovských verzích jsem se nedočetl, ale jinak pěkné počteníčko. Hlavně ten konec kdy hrdinsky onzamují že se necejtí bejt valečními zajatci, když je ve vzduchu nikdo neporazil a přitom hrdinsky zdrhli před ivanama na západ.
 
Noram
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Hlavně ten konec kdy hrdinsky onzamují že se necejtí bejt valečními zajatci, když je ve vzduchu nikdo neporazil a přitom hrdinsky zdrhli před ivanama na západ.


viděl si kameňák ? tam to dobře vysvětlili ti vojáci, že za koho by bojovali v 3tí světové a všichni řekli že za NATO jen jeden že za Rusy a velitel se ho ptal proč a on že je lepší by vězněn na floridě než na sibiři Šklebící se
 
http://noram.youaremighty.com/
313_Ffajtl
No a nezapomínejte mezi jeho úspěchy přiřadit i jeho rekordní počet nouzových přistání na vlastní frontě... Víte vůbec, kolik letadel odepsal? :lucka2:
 
http://www.313.cz/
WT_Horrido
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Hlavně ten konec kdy hrdinsky onzamují že se necejtí bejt valečními zajatci, když je ve vzduchu nikdo neporazil a přitom hrdinsky zdrhli před ivanama na západ.


Odvazny Cassius by asi pockal a nechal se zajmout Rusy, bez ohledu na vysi odmeny vypsanou na jeho hlavu a bez ohledu na svedectvi o zverstvech pachanych na obsazenych uzemich. Neni nad to, hezky v teple obyvaku, projevit sve vlastni mineni o hrde odvaze ze?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Opitze
to co znicil uz asi nikdo(doufejme) neprekona a pilot to byl jiste dobry, ale ja jsem cetl take to, ze to byl nacek jako poleno. V kvetnu pry chtel vzit Stuku a zaletel pro Adolfa do Berlina a nekam s nim uletet. Byl to nacek az do uplneho konce.
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Horrido
313_Ffajtl napsal:
No a nezapomínejte mezi jeho úspěchy přiřadit i jeho rekordní počet nouzových přistání na vlastní frontě... Víte vůbec, kolik letadel odepsal? :lucka2:


Jak brilantni sarkasmus. Tak nam povez kolik letadel odepsal.
Upravil/a WT_Horrido dne 27-01-2006 08:15
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
rudidlo
313_Ffajtl napsal:
No a nezapomínejte mezi jeho úspěchy přiřadit i jeho rekordní počet nouzových přistání na vlastní frontě... Víte vůbec, kolik letadel odepsal? :lucka2:
Určitě tě nepřekonal.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Indy
CZ_Opitz napsal:... Byl to nacek az do uplneho konce.


To je pravda, odporucam jeho knihu Navzdory, tam je to evidentne. Najviac ma dojal svojim heslom: Zi a nechaj zit. Na nemecke tazenie v Rusku sa to fakt hodi. Ale pilot bol excelentny.
Letka_13/Indy
 
3BAP_Cassius Chaerea
WT_Horrido napsal:
Odvazny Cassius by asi pockal a nechal se zajmout Rusy, bez ohledu na vysi odmeny vypsanou na jeho hlavu a bez ohledu na svedectvi o zverstvech pachanych na obsazenych uzemich. Neni nad to, hezky v teple obyvaku, projevit sve vlastni mineni o hrde odvaze ze?
Odvažný Cassius nebojoval za fašisty. Jenom nemám rád když si ještě sám Rudel dělá na američany hubu a přitom prohrál válku. Neupírám mu jeho odvahu a jeho skvělé úspěchy, ale zdá se mi jako kdyby tu válku bral spíše jako hru a místo toho aby přijal porážku a mlčel, se ještě takhle naparuje.
 
rudidlo
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Jenom nemám rád když si ještě sám Rudel dělá na američany hubu a přitom prohrál válku.

jeden člověk prohrál válku? To byl vtip, že jo?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Ucho
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
...Neupírám mu jeho odvahu a jeho skvělé úspěchy, ale zdá se mi jako kdyby tu válku bral spíše jako hru a místo toho aby přijal porážku a mlčel, se ještě takhle naparuje.

Já se ani moc nedivím, ta jejich sebereflexe přišla pořádně až v 50-60 letech a navíc spíš až od jejich dětí, kteří se divili co maj za tatínky a maminky. Válečná generace, spousta vojáků, kteří do toho navíc dávali všechno atd. bralo fakt prohry války jako křivdu. Nabízí se srovnání s našima zažranejma komoušema...
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Tajpan
rudidlo napsal:
313_Ffajtl napsal:
No a nezapomínejte mezi jeho úspěchy přiřadit i jeho rekordní počet nouzových přistání na vlastní frontě... Víte vůbec, kolik letadel odepsal? :lucka2:
Určitě tě nepřekonal.

:sm6::sm6:
 
313_Ffajtl
Ty prudidlo!

Sestřelen byl 32X z toho 3x na ruské frontě a přišel při jednom nouzovém přistání, když utíkal přez ledovou řeku Dnjepr o svého střelce Ervina Henstchela po 1490 misích společně absolvovaných s Rudelem.

RUDEL
[img]http://members.aol.com/ab763/rudel2_2.gif[/img] is not a valid Image.
 
http://www.313.cz/
3BAP_Cassius Chaerea
rudidlo napsal:
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Jenom nemám rád když si ještě sám Rudel dělá na američany hubu a přitom prohrál válku.

jeden člověk prohrál válku? To byl vtip, že jo?
A to jí jako jedinej snad vyhrál?
 
WT_Horrido
Kolikrat byl sestrelen stihacem?
Upravil/a WT_Horrido dne 27-01-2006 09:58
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
GC3_Kane
313_Ffajtl napsal:
Ty prudidlo!

Sestřelen byl 32X z toho 3x na ruské frontě a přišel při jednom nouzovém přistání, když utíkal přez ledovou řeku Dnjepr o svého střelce Ervina Henstchela po 1490 misích společně absolvovaných s Rudelem.

RUDEL
[img]http://members.aol.com/ab763/rudel2_2.gif[/img] is not a valid Image.


to snad nebyl nouzák ne? matně velmi matně si vybavuji? nebo se pletu:confused:
 
http://3iap.org/forum/news.php
Hoper
jaká význam má tuta otázka ?
 
Hoper
WT_Horrido napsal:
Kolikrat byl sestrelen stihacem?

jaký význam má tuta otázka ?

3IAP_Kane napsal:
to snad nebyl nouzák ne? matně velmi matně si vybavuji? nebo se pletu:confused:

teď jsem to četl - přistál vedle sestřelené štuky, že osádku nabere a odletí ale nepodařilo se jim odstartovat
Upravil/a Hoper dne 27-01-2006 10:16
 
Opitze
jedna vec je Wehrmacht a druha vec je "sluzba" v SA, SS, Waffen SS, pripadne v Gestapu nebo funkcionarina v NSDAP. Hitler si podmanil cele Nemecko, ale ne nasilim. Nemci prosli ekonomickym peklem - i diky tomu, jak je Francie zkrouhla po prvni svetove valce. Nemecka hyperinflace marky, to je ve vsech ucebnicich. Tam si v te dobe nektera nemecka mesta tiskly vlastni penize, protoze ty statni nemeli zadnou hodnotu. Delnik sel rano do prace za mzu 8 000 000 a kdyz prisel odpoledne domu, tak tolik stal pecen chleba. Jediny koho se to nedotklo byli chytri kapitaliste, bankeri a ti co rozpucovali na vysoke uroky hodne penez - bylo to take hodne Zidu, proto ta nenavist vuci nim, na ktere se vyvezl do sedla Hitler. I proto je nicil, nejen pro jejich "rasu" ci nabozenstvi... O penize jde az v prvni rade, a Zide jich v Nemecku roku 1930-33 meli opravdu hodne.
Dneska se bavis s Nemcem a je ti blizky, Cesi a Nemci meli po staleti symbiotickou kulturu a navzajem se ovlivnovali, zilo tu pres 2,5 mio Nemcu. Nemecka kulturni vrstva v Praze(napr. Kafka), Einstein... Clovek se divi, jak je to mozne, ze tem Hitlerovym vizim uverili, ale kdyby byl Hitler Cech, Cesi by mu take podlehli. Verim tomu. Nakonec Cesi podlehli jinemu dablovi - Gottwaldovi a Satanovi Stalinovi. Nic jim vycitat nemuzeme. Mame taky dost velky moralni skraloup. Ostatne jako kazdy stary narod Evropy

Nekdo byl ve valce jenom dobrym vojakem, vojevudcem, strategem a pak tam byli i ti zm**, co meli hnedou knizku a delali karieru... Jako u nas po 1948..

Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
313_Ffajtl
Díky Hopříku...

WT_Horrido: promiň, ale tohle nevím, kolikrát byl sestřelen stihačem, jestli někdy byl....

Existuje Google, Seznam, Altavista a další prohlížeče, kde lze získat tyto informace..
 
http://www.313.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,804,962 návštěv