April 20 2024 14:12:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
windows 7 32/64 bit?
310_Obluda
Kluci,

Potřeboval bych poradit. Mám instalačku a legální kód na Windows 7. Problém je, že můj systém mám nainstalovanej jako 32 bit.
Chci nainstalovat 64bit systém. Ale nepoznám na tom CD, jestli to z něj jde, nebo jestli si musím obstarat systém novej.
Když to strčim do bedny, rádo by se to hned instalovalo, ale o bitech mi to nic nepíše.

Nevíte, jestli bude platit legalizační kód, když změnim instalaci na 64 bit?

Instalačka vypadá takto

http://i39.tinypi...0za1ac.jpg
 
BP_Madvlk
mrkni na SZ Úsměv
 
1stCL_Fucida
Microsoft tyto edice licenčně rozlišuje. Jejich cena je sice +/- stejná, ale pokud je máš jednou jako 32 bit, tak by neměly jít převést na 64 bitové. Pokud si sám neporadíš, tak se zkusím poptat přímo u velvyslanců Microsoftu, ale téměř určitě to s původní licencí legální nebude.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Permon
Mam widle 32bit i 64bit,na krabici je jeden kod.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
Fiks
Ano Permone,ale ty máš toto:http://www.alza.c...142446.htm.
Podle obrázku má Obluda něco jiného.
 
310_Obluda
Tak dík za pomoc.
Plán zní následovně:
Někdy v průběhu jara koupim SSD disk a narvu na něj novej systém.
To vše ovšem pouze za podmínky, že na tom alespoň nějak rozumně rozběhám BOS.
Jestli ne, tak to budu muset asi tak jako tak přetunit kompletně Úsměv
 
Letka 13 Papa
chalani v nasej slovenskej gubernii, kde narodny hrdina bol zbojnik teda janosik taketo kekecinky vobec neriesime ....tie uz su davno uploadnute jeho kolegami na napr. uloz to alebo selijakych torrentoch
zejo?
 
1stCL_Fucida
Já bych nelegální cestu neobhajoval ani Jánošíkem, ani českým zbojníkem Žižkou, ani nikým.

Obluďáku, ty jsi tedy koupil počítač s nainstalovaným 32 bitovým OS a k tomu jsi měl tohle médium, je to tak? Jen mi tohle potvrď a já ti "legalitu" vyzjistím, je to můj obor.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Fuči, ty děláš na HelpDesku Microsoftu? Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Fucida
Ne, to bych mu odpověděl rovnou sám, ale znám lidi, kteří znají lidi... Úsměv. Ve své druhé práci se zabýváme správou firemních IT prostředí a prakticky veškeré licencování (ESET, Novell, MS, VMware...etc.) jde přeze mně.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Obluda
Proběhlo to následovně: Koupil jsem asi v roce 2004 jetej Dell u společnosti promocomp.cz
Byly na tom legal Visty 32bit.

Od toho samýho pána jsem asi 2 roky zpátky sehnal výhodně update na W7 asi za 7 kil.

Tak jsem to vzal a prdnul to tam. Je to 32 bit, ale nevím, jestli jen z neznalosti během instalace nebo proto, že jsem to blbě koupil.
 
1stCL_Fucida
Gut, obeslal jsem kompetentní lidi. Zítra dám vědět, když nezapomenu Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Obluda
Díky !!! To jsem teda zvědavej.
 
Joe Hallenbeck
Tak pokud vím, tak z 32bit oper. systému nejde upgradovat na jiný, než zase 32bit systém. Takže pokud máš 32bit Visty, tak prostým upgradem můžeš mít legálně pouze 32bit Win7. Před rokem a půl jsem to právě taky řešil a tehdy to prostě nešlo. Upgradovat 32bit Visty s obyčejným upgrade balíčkem na 64bit Win7 nebylo možné. Jediná cesta tehdy byla si koupit "full" licenci Win7 64bit, zformátovat Visty a na čisto nahodit 64bit Win7 z této nově pořízené licence.
Ale možná se to změnilo.
313_FlyBoy
RY-C
 
Tom_The_Maniac
Ahoj kucí,
Já se vmísím do debaty a požádám vás rovněž o vaše názory.
Plánoval jsem přechod na Wokna 7, protože... přeci jen, končí nám podpora pro XP, byť mě to mrzí, na XP jsem ztrávil celej svůj počítadlovej život.
Víte, zajímalo by mě, jestli má cenu přecházet se schopnostmi mého počítadla na Wokna 7, kerý mají vyšší nároky než XP (logicky).
Takže: Mám tu 2 GB RAM, Duál procesor 2,98 Ghz... grafika myslím k tomuhle není důležitá, ale NVidia GT 240, což je mám pocit 1024... tamtoho... MB, ne? to je jedno.
Má cenu s tímhle přecházet na Wokna 7 tak, aby se na tom dalo dál lítat a pařit stejně, jako se to dosud dělo s XP?
Nebo by bylo lepší provýst napřed upgrade železa a až potom se věnovat systému?
Díky za váš drahocenný čas.
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
1stCL_Fucida
Joe, strašně moc záleží na edici i obchodním modelu (OEM, OLP, box...). V určitých segmentech jsou "multiplatformní" licence. Zítra si to nechám potvrdit napevno a uvidíme, jak je to v Obluďákově případu.

Wolvercorte, bez 4 GB RAM přechod na W7 určitě nedoporučuju. Když dokoupíš další 2 GB (což je investice do 500 Kč), tak bez problémů. W7 jsou fajn, W8 taky, ale tam je těch grafických změn už docela dost Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Joe Hallenbeck
Aha to jsem netušil. Vím jen že jsem to řešil před rokem a půl a v Softcomu měli balíčky upgradu z Vist na W7 pouze z 32bit na 32bit a ze 64bit zase pouze na 64bit. Navíc tam upozorňovali, že použití upgradu na 64bit Win7 nelze použít na 32bit Vistách, že to jde pouze z 64bit Vist.
Každopádně jsem zvědavý co zjistíš. Mrknutí
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 20-01-2014 00:35
313_FlyBoy
RY-C
 
Joe Hallenbeck
Wolvercorte:
Dokup RAMku a přejdi na W7. Taky jsem se bál přechodu z mých velmi oblíbených XPček, ale sedmičky jsem si rychle oblíbil. Akorát mě trochu mrzí, že jsem musel přestat používat svůj FF joy F-33D, protože na něj neexistují 64bit ovladače, ale sehnal jsem si jetou G940 a navíc mi to Win7 mnohonásobně vynahrazují možností využití více jak 3,75GB RAM. Zejména to pociťuji, když dělám v 64bit CADu nebo při úpravách fotek.
Takže i já ti doporučuji přechod.
313_FlyBoy
RY-C
 
Hoper
Joe, 64bitové XP taky umí 4GB (a více).
Ale je pravda, že W7 se povedly a není důvod na ně nepřejít.

K Obludovi - (teď jen hádám) pokud měl licenci pouze na Visty 32bit a koupil k tomu upgrade na W7, bude to opět pouze 32bit.
Ale třebas to MS umí podat i jinak - uvidíme, co zjistí Fuči.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Druindin
Nedávno jsem řešil přechod z XP na něco vyššího.
Chtěl jsem krabici (32/64) a vrazit do toho co nejmíň.
Vyšly mě dvě možnosti:
- upgrade z XP na W7(krabice)
např: http://interlink....91036.html - už to neprodávaj
http://www.mirone...e+dp98418/) - tady to eště prodávaj
- krabicovky W8.1
např:http://interlink....80644.html)

já nakonec zvolil ty 8.1
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,525 návštěv