May 01 2024 04:11:01
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Wilde Sau 24.2. 23:00
AH_Cutora
PRIPOJOVACI INFORMACE:

TeamSpeak Asfaltovych holubu special, kdyz kliknete na kanal Default, tak v pravem panelu se vam zobrazi informace ............

TeamSpeak:
k222-fw1.fsik.cvut.cz:8768
heslo: deset





Zdarec,

V souvislosti s Entyho nocni 1941, co kdybychom zase udelali Night Reapers a Wilde Sau v patek 24.2.? Pak mame den na vyspani a muzeme jit na Entyho akci

predchazi Night Reapers

24.2.2006 od 23:00 .. 01.00 - Wilde Sau



!!! Poleti se to na 4.04m !!



Pravidla klasicka, je to DF mod, pocet vzletu neomezen. Dano pouze omezeni, ze posledni bomber smi vzletet 45 min. pred koncem mise, at se to nejak smysluplne ukonci, pokud mozno pristanim vsech lidi chvili pred koncem mise.

Nocni lety bomber jak kdo zvladneme. Uz je tu snad dost zkusenych lidi abychom mohli chodit samostatne podel pripraveen trati bez jasneho vedouciho. Pripadne nezkusene bombery muzeme odtahnout v par skupinkach a odhoz provest na rozkaz velitele naletu jako jsme to praktikovali vzdy.

Nemci maji zakaz vstupu nad more, hlidaji sva mesta, lovi bombardery osvicene svetlomety a zaznackovane flaky (mno ona jinak moc sance je najit ani neni). Absolutni zakaz flakat se v blizkosti zakladny spojencu!

Spojenci maji zakaz chodit pod 1500m ALT. B25 uvedomte si ze jste bombarderi a chovejte se podle toho, ne jako zdivoceli stihaci! Od toho tam mate ty 2 beaufightery. Beaufightery mate zakaz lezt nad pevninou pod 1500m, mrchozroutit na letistich PRISNE ZAKAZANO!

Virtualni doba na serveru: 11:00 az 01:00 - nejvetsi tma, zakaz vyzhavovani monitoru.

Dulezite informace BLUE ONLY!!!
http://www.aholub...S_blue.zip

Dulezite informace RED ONLY!!!
http://www.aholub...WS_red.zip


Skiny pro akci:
http://www.aholub...chemes.zip

Puvodni sada VOID skinu:
http://www.aholub...iginal.zip



B25 - 20x - Chyby 2 piloti a dale se hledaji 2 nahradnici!
Beaufighter/Mosquito - 2x - naplneno

BF110 - 8x - naplneno
BF109 G6 - 4x - naplneno
FW 190 A5 - 2x - naplneno
Hledaji se 1 az 2 nahradnici ke stihacum

B25J - vyzbroj dle libosti
1. 3BAP_glum
2. doktorkop
3. AH_James_Gastowski
4. 3BAP_Cassius Chaerea

5. Noram
6. 3IAP_Tajpan
7. Sody
8. T-Munny

9. 313_cibule
10. Crowley
11. AH_Enty
12. 313_Ikar

13. Jimik_EAF310
14. EAF_T_Baca
15. 313_McMarty
16. 313_OTU_Rampa

17. falkon
18. AH_Cutora
19.
20.
Nahradnici:
Nejisti nahradnici: 3BAP_Dudo

Beaufighter MK.21/Mosquito - pouze standardni vybava, vyberte si co se vam vic libi
1. WT_Pedropan
2. WT_Flan


BF110 - predepsane vybaveni: 2x30 + 2xW.Gr.21 + 2x Tank, zakaz odhozu nadrzi
1. Mungo
2. AH_Poti
3. LesniHU
4. WT_TeeDee
5. WT_Schmouddle
6. 3IAP_Chroust
7. 3IAP_Kane
8.


BF109 G6 - predepsana vyzbroj: R3R6: MG151/20 Pods + Droptank, zakaz odhozu nadrzi
1. 1stCL_Jamamoto
2. (E)CL Filaw.
3. 1stCLValheru
4. ECL_Paulie


FW 190 A5 - predepsana vyzbroj: R1: 1x Type D Droptank, zakaz odhozu nadrzi
1. 1stCL_Wutz
2. CR_PETRAS


EDIT: dodatky 26.1.2006 08:10
Termin akce je dany.
Ad nadrze: snazil jsem se to navolit tak jak to nocnici litali.
Vyjimky:
BF110 obvykle v noci litala co jsem cetl 2x30 + 2 bandy, nebo 4x20 + 2 bandy. Nadrze se obvykle neodhazovali. Vykonove by ta 110tka mela i s timto dostacovat. Proste na to musite myslt na vzletu a pri stoupani ze jste tezci. Tato kombinace v IL2 neni, je tam jen s raketama, tech se prosim zbavte po startu. Stejne s nima na dalku v noci nic netrefite - ale zase by to mohlo byt dobre znackovani jako svetlice.
BF109: takto v noci obvykle letali. V noci to neni ani tak o rychlosti, ale o palebne sile a vyhledani cile. Vykon by opet mel byt dostatecny k dohoneni bombarderu.
FW190: v realu meli ty bandy 2, ale to uz by byla uplna kachna.

Minule jsem letal 110tku s nadrzema a podvesenou gondolou s 2x20 a taky to slo... ale bylo to uz hodne pretizene. Ted to bude o neco lehci, ty 2x30 jsou vymena za defaultni 2x20. Predchozi turnus jsem to odletal s fokacem a 2x bandou a taky to slo ... proste to ale bylo liny nad B25 jsem mel jen par kilaku/hod vic. Ted bude jen jedna banda, melo by to byt lepsi.

Ad rychle navraty do boje stihacu: vzhledem k nadrzim a predpokladane vysce letu bomberu + letiste kus od cilu + noc, nebojim se moc rychlych navratu. Uz jsme to parkrat leteli...


EDIT 29.1.:

Bylo by dobre mit tak 2 az 3 nahradniky k bomberum a 2 ke stihacum. Zkusenosti rikaji, ze vzdy na posledni chvili nekdo nebude moct z ruznych duvodu.

Jak si zorgaizujete skupiny, kdo poleti s kym je vase vec. Sem do toho rosteru to sepisuju jak se mi hlasite poporade abych vedel kolik mist je obsazeno a kolik jeste prazdne. Zvolte si sve velitele a udelejte si rozdeleni na skupiny jak potrebujete a pak mi to kdyztak napiste a ja ten roster podle toho prepisu jestli chcete.



EDIT 6.2.:
Sestavil jsem skiny, ktere se pouziji pri akci. Kazdy si je povinne stahnete a rozbalite do korenoveho adresare IL2 Sturmovik. Na serveru budou sice skiny zakazane, ale tyto nocni skiny ktere budete mit vsichni postahovane a ulozene u sebe prepisou VOID skiny. Na akci si pak proste vsichni zvolime VOID skin a tim budeme mit vsichni nocni skin. Po akci si pak muzete void skiny vratit zpet pomoci toho druheho baliku, PaintSchemes.original.zip.

Skiny pro akci:
http://www.aholub...chemes.zip

Puvodni sada VOID skinu:
http://www.aholub...iginal.zip
Upravil/a AH_Cutora dne 24-02-2006 19:14
 
Tajpan
1.PIATOK, NIééééé, RADšEJ V SOBOTU O TýžDEN PRED ALEBO NESKôR.

2. ZRUš ZáKAZ ODHODZU NáDRží, JE TO BLBOSť

3.DAT PRAVIDLO PRE STIHAčOV , PO ZOSTRELENí, ALEBO SMRTI, NECH SI Dá ASPON 20 MINúT BAN- PAUZU. JE TO K NIčOMU KED SA BOMBARDER VLEčIE K CIELU, NIEKOHO ZOSTRELí A DOTYčNý STIHNE VZLIETNUť A DORAZIť HO NAD POBREžíM. NECH TO Má TROCHU NáDYCH SKUTOčNéHO BOJA A NIE NEJAKý MAGLAJZ VO VZDUCHU.
TAK čI TAK, SA TO NEBUDE DODRžIAVAť , AKO POSLEDNE NA LENINGRADE,TAKžE ....
 
Tajpan
NO COMMENT...
Upravil/a Tajpan dne 26-01-2006 01:55
 
1stCL_Jamamoto
Prosím rezervovat dvě Bf 109G-6 pro mne a mé číslo...
Danke:jamamoto:

PS: Také se přimlouvám za povolení odhodit nádrž, pokud to však nebude možné, nevadí, přizpůsobím se!
 
GC3_glum
pokud se poletí v pátek nebo později prosím o jednu B25, pokud se poletí o týden dřív tak to bohužel nemůžu
 
AH_Poti
Prosím jednu BF110
 
www.malovidy.cz
1stCL_Paulie
Prosím o rezervaci dvou Bf 109 G-6 pro mě a mého velitele... Díky moc!!!!Úsměv
 
doktorkop
Jednu B-25 prosím
To bude mazec:sm50:
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
3BAP_Bugs
Nikdy som špecialku nelietal, ale chcel by som to ,skúsiť. Môžem dostať jedu Bf110? Pleeease!!!Šklebící se
 
http://3iap.org
AH_James_Gastowski
Prosil bych jednu vyblejskanou B-25. Doufám, že se mi tentokrát podaří trefit cíl. Při minulým Wilde Sau jsem to nasypal do řeky :sm50:
 
WT_Horrido
Prosim o rezervaci dvou Bf-110 pro sektare. Dekuji.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Pedropan
Prosím o rezervaci Beau.
 
http://www.wtigers.org/
GC3_Chroust
Prosim 2x110 (Chroust,Kane), diky
 
CR_ARNOLD
Prosím jednu 110tku.díky
 
www.presneletani.cz
3BAP_Cassius Chaerea
Jednu b-25, díky.
 
Wutz
190A5 jednou
 
312_Lazy
B25
 
3BAP_Dudo
b 25 pls
thx:sm13:
 
Noram
jako obvykle při WS beru B25
Upravil/a Noram dne 26-01-2006 09:44
 
http://noram.youaremighty.com/
AH_Enty
Prosím o jednu B-25.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,790,669 návštěv