May 07 2024 16:33:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Letecky bar - CloD - reci bez ladu a skladu
310_Pip
Cassius Chaerea napsal:

Jen jestli to spíš Pipe není tím, že si prostě línej si zaletět do bezpečí, tak se promenáduješ na pádovce kolem letiště nad nímž je nepřítel, aby sis mohl ukřivděně zanadávat na nečestného nepřítele, který má tu drzost že nebere ohled na potřeby vychcaného protivníka.


Klídek, byl to rejpanec do modrých, já přistávám v 90% na letišti, kde opravdu nejsou (a který to je říkat nebudu). Takže se nevyjadřuj k něčemu, o čem opět nemáš páru...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
CSW_Cassius Chaerea
A ve zbylých 10% se vztekáš že tě vulchujou. Je fakt, že je to tvůj problém o kterém naštěstí nemám ani páru, protože jsem nikdy nevulchoval.Mrknutí
 
310_Pip
Ano za 2,5 roku lítání v CLODu se mi to stalo cca 2x, to opravdu nemůžu rozdejchat Pff
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
CSW_Cassius Chaerea
No jestli to můžeš nebo nemůžeš rozdejchat je skutečně věc co mě ani moc nezajímá, ale vzhledem k tomu že máš potřebu na ten problém i přes jeho vzácnost (jak popisuješ) upozorňovat, pak to asi pro tebe jistý problém bude. Jiná věc je, z mého pohledu, naprosto pitomá tendence upozorňovat na vulchování jako na nějakou špatnou zákeřnou věc, což se táhne celou existencí ila a jiných let. simů. A rád do takových lidí reju i když vo těch jejich umělých pravidlech nemám jinak ani párů.
 
310_Pip
OMG přestaň už blábolit, upozornil sem na to Wernera, páč je v CLODu novej, mě je to u prdele, ať si každej vulčuje jak chce, taky si občas zavulčuju, je to hra na válku, každý prostředek je dobrý, jak nasrat nepřítele, tak ať třeba střílej na padák, on je stejně panáček nesmrtelný Vyděšený

P.S. tak a mám 1400 příspěvků, dík za debatu...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
falkon
Tak chlapci, dajte si cez drzku vonku pred dverami, a potom sa vratte kludni na panaka... Diky Mrknutí
 
Joe Hallenbeck
Tak vulchera jsem na ATAGu potkal jen jednou (Bf 110) a navíc to byl asi "inteligentní" vulcher. Místo toho aby mě smetl z plochy, tak se soustředil na seřazené statiky, trochu je pokropil a zteč zakončil odhozem bomby. Mě si ani nevšiml. Ve starém Ilovi bz se mi něco podobného nestalo, tam by mě smetl prioritně a až později by dorazil statické mašiny...Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
BP_Madvlk
Tak to lítáš málo za modrý,protože na Atagu je spousta červených,hlavně z řad poláků,kteří neumí nic jiného,než vulchovat.Čest vyjímkám.
 
1stCL_Ricrd
zdar panove včera s pomoci boži a autodeatha jsem si nainst. Cloda ,ale mam problém po 5 min. letu mě to pokaždy zamrzne ,dneska se na to eště autak podiva ,ale nic nedam za to když to sem napišu a třeba se někdo najde kdo by mohl vědět kde je zakopanej pes(procesor:Inter Core i7-3770K CPU@ 3,50Ghz:Ram.:8.00GB:Graf.:GTX 560)vim že těch chyb může bejt vic a proto jestli jste měli někdo stejnej problém můžete poradit diky
 
606_JuLB
Velmi vseobecna otazka. Pozri na forum ATAGu, maju tam pekne rozpisane, co skusat preinstalovat.
i.ibb.co/DRFjqCp/JulB.png
 
arnysimilar
Mne to tiež mrzlo. Pohľadal som na internete a odinštaloval aktualizáciu Windows KB2670838.
Týka sa to síce zamŕzania pri použití SweetFX, ale mne to pomohlo aj na Team Fusion.
 
www.podhajska1.sk
Baron
Ale houby.... Odinstaluj si patch Windowsu, číslo ti z hlavy nepoviem, nejaké KB. Presne číslo je kdesi tu na SVK. Ten ti zhadzuje hru. A zakáž si automatické updaty vo Windowsoch. Málo by ti to bežať bez problémov.

Edit: tak číslo ti uz napísal Andy. Daj to preč a máš po problémoch.
Upravil/a Baron dne 10-01-2014 12:20
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Ricrd
borci super něco jsem tam vymazal a v singlu jsem lital (při většim počtu letadel)asi 20min. a nespadlo to diky za rady, kamoš až přide z práce tak se na to eště koukne(vůbec tomu nerozumim)....ps.je to dost dobrej simulator
 
olda Olde maly
ECL_Ricrd napsal:

....ps.je to dost dobrej simulator


Moc to tady nevykřikuj Úsměv
 
1stCL_Fucida
Jen si Ričrde, proboha, nezakazuj automatické updaty Windows. Jen nestahuj ten kritický, dokud to neopraví.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
olda maly napsal:

ECL_Ricrd napsal:

....ps.je to dost dobrej simulator


Moc to tady nevykřikuj Úsměv

No jistě jsou na to směrnice, za nedodržení poprava za úsvitu Šklebící se
 
arnysimilar
S Team Fusion je to konečne hrateľné a dá sa nato pozerať. Momentálne asi najlepší Nextgen WWII sim.
Pred rokom-dvoma to bola bieda.
A navyše sa to dalo kúpiť za 5 EUR na Steame teraz na Vianoce.
 
www.podhajska1.sk
Baron
1stCL_Fucida napsal:

Jen si Ričrde, proboha, nezakazuj automatické updaty Windows. Jen nestahuj ten kritický, dokud to neopraví.


Potom ho tam bude mat znovu. MadVlk by ti o tom vedel rozpravat...
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
Ale vždyť snad lze zakázat aktualizaci jediného konkrétního patche, ne? Jako takhle snížit zabezpečení celýo OS jen kvůli stabilitě CLODa, mi přijde fakt hodně, ale hodně ulítlé.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
Pokud používá IE10 tak se tam nainstaluje vždy, takže je to uplně jedno.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,832,028 návštěv