May 07 2024 08:43:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Letka13TD_Luky

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Letecky bar - CloD - reci bez ladu a skladu
magot
Nikomu nic ;-)
 
Joe Hallenbeck
310_cibule napsal:

Dělaj jim to Opitz s Horrim. Ale pssst, oni se za to trochu stydí.


Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
Baron
Je sa na čo tešiť Mrknutí Otázka je, kedy 4.01 bude vonku. Beta testing už prebieha.
Hals - und Beinbruch!
 
Hoper
pokud Síbl dělá střelce, pak ať se začnou strachy klepat sila...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Na bezbranný sí[b]la nestřílím.
Upravil/a 310_cibule dne 10-12-2013 16:46
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
falkon
Da si niekto k tomu skopka?! Úsměv

Ako by to bolo vcera, co sme asi 50ti sedeli vo wingse, vsetci skopka v ruke, a z radia sa ozvalo: "Vono pilotovat takove letadlo, to vubec neni jednoducha vec -- sami sme se meli moznost vo tom presvedcit pred vysilanim, kdyz se vam podarilo odstartovat az na potreti!"

.. jo jo... skopka by to chcelo! Mrknutí
Upravil/a falkon dne 10-12-2013 17:51
 
Robo
Co je to ta skopka?

Foto z wingsu! Pff
 
WT_Horrido
[img]http://i.lidovky.cz/12/102/lngal/MTR466f6e_F201210080383501.jpg[/img] is not a valid Image.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
WT_Savile?
 
falkon
Robo napsal:

Co je to ta skopka?

Foto z wingsu! Pff

Škopek, alebo tiez polliter piva... Úsměv
 
falkon

A ty sa nam tu v bare do toho neser, bo dostanes do drzky a pojdes kade-lahsie... aj s tym tvojim sudruhom opi<l>cakom. Šklebící se

Sadnite si k svojmu vlastnemu stolu a tam si mozete kafrat o com chcete!
(pre pomalsieho Horrida - rozumej: zaloz si vlastu temu v zumpe a tam si pis s kym chces o com chces ako casto a ako dlho chces)
 
Robo
falkon napsal:

Robo napsal:

Co je to ta skopka?

Foto z wingsu! Pff

Škopek, alebo tiez polliter piva... Úsměv


Viem ty trdlo, zartujem. Šklebící se

Dufam, ze si sa tam vsetkym pochvalil, ako si prespal v Duxforde vystupenie P-51. Na zemi ako taky dobytok. Cool

*edit* ci pockaj nie, to som bol ja!
 
Opitze
falkon napsal:


A ty sa nam tu v bare do toho neser, bo dostanes do drzky a pojdes kade-lahsie... aj s tym tvojim sudruhom opi<l>cakom. Šklebící se

Sadnite si k svojmu vlastnemu stolu a tam si mozete kafrat o com chcete!
(pre pomalsieho Horrida - rozumej: zaloz si vlastu temu v zumpe a tam si pis s kym chces o com chces ako casto a ako dlho chces)


To je zase úroveň... Samej lepší moderátor tady... Co příště psát, když nejsi ožralý?
 
Opitze
310_cibule napsal:

Dělaj jim to Opitz s Horrim. Ale pssst, oni se za to trochu stydí.



Tak dlouho jsi žvanil něco o trollech, až ses jím sám stal...
 
falkon
Opitz napsal:

To je zase úroveň... Samej lepší moderátor tady...

To je zase uroven... samy lepsi "komentator" tady...

Opitz napsal:
Co příště psát, když nejsi ožralý?

To sa na SVK uz neda! Mrknutí
Upravil/a falkon dne 11-12-2013 11:43
 
falkon
Robo napsal:

Viem ty trdlo, zartujem. Šklebící se

Dufam, ze si sa tam vsetkym pochvalil, ako si prespal v Duxforde vystupenie P-51. Na zemi ako taky dobytok. Cool

*edit* ci pockaj nie, to som bol ja!


Ale nebud z toho deprimovany, ved to sa moze stat kazdemu! Vazne!
Neboj, mas sancu si napravit reputaciu na Flying Legends 2014, kde tentokrat uz nebudes ani spat, ani ukazovat, ako spravne vyzehlit koselu... Mrknutí


No ale teraz zarty bokom -- nema nahodou niekto zvukovy zaznam z oneho "Síblovho" silo-veho vystupenia v radiu? Clone? Úsměv
 
310_cibule
Běžte, do hajzlu, voba. Já bych Vám dal Flying Legends 2014 (2015, 2016, 2017... atd). My tady doma dřeme jak barevný a Vy si válíte kulky na nějakejch přehlídkách.

BTW: žádný záznam žádného "Síblovho" silo-veho vystupenia v radiu neexistuje. Naopak existuje záznam Fučidova vystoupení tamtéž, během něhož se poněkud zmatená moderátorka ptala, jaký je rozdíl mezi ním coby notorickým leteckým esem a třeba člověkem, který to při startu rovnou nakouří do vedle stojícího sila. Zlé jazyky tvrdí, že hovořila o mně resp. o své zkušenosti, kdy jsem ji doma ukazoval, jak zkušený pilot zvedá svůj stroj, který bezpečně ovládá, do vzduchu (hergot, teď jsem to po sobě přečetl a zní to jako oplzlost. Nic nic, jasně a nedvojsmyslně prohlašuji, že šlo Supermarine Spitfire Mk.IX).

Mimochodem, našel jsem přepis Úsměv http://www.panzer...rowstart=0
Upravil/a 310_cibule dne 11-12-2013 12:12
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_Madvlk
Šklebící se tohle jsem četl až teď...je dopbře,že je tu zdravá čistá,ničím nezkažená rivalita Šklebící se
 
1stCL_Werner
Tak jsem na Steamu těch 5 Eček za CloDa dal a už teď mě nemrzej.
Dráždim na Atagu stodesítku a je to snad ještě lepší kráječ Spitfirů a Hurricanů než ve starym ilovy.
Jen bych se chtěl zeptat skušenějších:
Jediný co mi tam chybí je tlačítko refly. Když sednu na letiště, tak přes escape zase "vytvořim" nový letadlo, nebo se nějak ukončuje let ? Furt vlastně nevim, jestli nejsem ku*va co se nějak pofidérně odpojuje Šklebící se
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
TozziFan
Presne. Vytvoris nove letadlo. Je to trosku nezvykle, ale da se s tim zit.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,830,103 návštěv