May 04 2024 20:59:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
LCD televize 32-40palců
WT_Horrido
Obyčejné full HD stíhají i konzole. Jak vůbec vypadá tak nízké rozlišeni na 27"?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Shadowdeath
A co tenhle? http://www.alza.c...408582.htm
Sice jenom 120Hz, ale zas má 1ms GtG (Asus má 2ms).

Osobně mě tam zaujali ty kecy v popisu typu: "vyvinutý v úzké spolupráci s profesionálními hráči ", skoro mě to přesvědčilo si ho koupit Šklebící se
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
1stCL_Ricrd
ten co posilal na foru rumcajs je dost dobrej, fuči dal tip na tento
http://www.alza.cz/27-asus-ve278q-led-d199003.htm
do myho peněžniho limitu a pak jsem hledal dal a našel jsem ten co ty a po debatě s fučim je podstatně lepši než ten předchozi akorat o 2000kč dražšiSmutný, ale je tu otazka ktera mě furt tejra,uvidim vic s novym monitorem???nebo mam hledat chybu v sobě,ja když letim s ostatnima tak osobaX řekne na 11 dot a ja tam čumim a nic nevidim zhruba po 30 vteřinach ho začnu vidět.nerad bych koupil monitor jenom proto abych zjistil že stejně uvidim to samy jako na tomhle co mam ted .je někdo kdo měl stejnej problem jako ja a jestli se to po koupi lepšiho monitoru zlepšilo ????
 
606_Druindin
Ričrde kup so CLODa, tam jsou ty doty tak mizerně viditelny, že jak se pak vrátíš ke starymu šturmovi, nebudeš mít s doty problém Mrknutí
 
1stCL_Ricrd
Druindine Cloda mam ale šturm ma pořad u mě kouleÚsměvproto to řešim žiju jenom jednou a bavi mě to tak proč něco neinvestovat(nemusim to všechno prolejtŠklebící se)jenom nevim aby ta investice nebyla zbitečna proto ten dotaz na forum
 
1stCL_Novotny
Nebude ohledně vykreslování dotů problém nastavení než v monitoru? Vím že se to extra nastavovalo něčím v confi.ini. Nebo si to už nepamatuji?
Ale už ILa nemám tak těžko něco najdu u sebe.
 
310_Pip
ECL_Ricrd napsal:

zdar mam jednu otazku vlastnim toto železo..Inter(R),Core(TM),i7-3770R,CPU-3,50GHz,RAM 8.00GB,System 64b,Graficka karta GTX 560 gigabajt....http://www.alza.cz/27-asus-vg278he-d356980.htm..mam v planu koupit tento monitor (už mě nebavi porad nic nevidět,mam philips 244E1)otazka zni:bude PC stihat tento monitor???(na okulus je dost času)diky za odpověd


pokud blbě vidíš na 24 palcovým monitoru, tak to se na 27 nezlepší, chyba bude jinde...

btw. Druindinova rada má něco do sebe, vidím to stejně Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
606_JuLB
Keď ste už nakusli do Cloda, tak to železo, presnejšie GK, ten monitor rozhodne 100 obrázkami za sekundu v Clodovi kŕmiť nebude.
Ani na žiadne low nastavenie, možno iba v 20+kft a pri pohľade do slnka....Úsměv
i.ibb.co/DRFjqCp/JulB.png
 
1stCL_Fucida
Bez 3D imho nemá více Hz u LCD význam...resp. nejsem si ho schopný moc fyzikálně opodstatnit Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
SepiaX
Ricrde, z mých zkušeností bývá povětšinou neviditelnost dotů (v případě že skutečně nejsou vidět) způsobena špatnou kalibrací monitoru. Mám to ověřeno v praxi a to nejen u sebe. Níže vkládám jednoduchý testovací obrazec na kterém jsou zobrazeny tři vodorovné řady čtverců které mají různé odstíny, popsané procenty. Pokud nevidíš na svém monitoru některý z čtverců horní řady kde jsou odstíny od 1% do 5% pak nemůžeš vidět vzdálené doty protože je monitor nezobrazuje. Vzdálené doty jsou tvořeny právě těmito odstíny.

[img]http://imageshack.com/a/img838/2910/uj56.jpg[/img] is not a valid Image.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
606_Temp
Vidím všechny čtverce, ale doty nevidím Šklebící se
 
http://no606.ic.cz/
SepiaX
Pak není problém na vašem přijímači:-))
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
1stCL_Fucida
Tempíku, to, co píše SephiaX se nejspíše týká CLODu. Ve Šturmovi jsou i vzdálené body dělány tmavými tečkami.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
SepiaX
Ano omluva zapomněl jsem uvést že se to vztahuje ke CloDu. Díky Fučido.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Rumcajs
1stCL_Fucida napsal:

Bez 3D imho nemá více Hz u LCD význam...resp. nejsem si ho schopný moc fyzikálně opodstatnit Úsměv.
Jsem na tohle téma psal pár příspěvků. Navíc na webu je k tomu taky sbírka pokeců. Význam to má. Snižuje se celková latence mezi tím co počítač vygeneruje frame a ty ho skutečně uvidíš. Zlepšuje se viditelnost objektů v pohybu a tedy celkový pocit plynulosti. Aby to bylo přínosné, chce to jistě krmit grafikou, která poskytne 80+ FPS, ale pak je to znát. Moje vlastní zkušenost tohle podporuje. Raši omezím nastavení detailů, abych získal vysoké FPS. Je ale taky pravda, že pro svátečního pilota je to úplně jedno. Díky vyšším FPS stejně neuvidí nic navrch a stejně tak díky tomu nevyhraje žádný souboj. Pokud ale lítáš denně, dost pravděpodobně by se ti stalo, že po zkušenosti s 120 (144) Hz monitorem krmeným rychlou GK by ses už nechtěl vrátit zpět.
 
1stCL_Ricrd
loupežnikuÚsměv přesvědčil jsi mě jakmile schrastim pětky du do tohoMrknutí
 
1stCL_Fucida
Ričrde, tvůj počítač to stejně nenakrmí těma datama. 60Hz, vertikální sycnhronizace a je to. Už s 80 FPS by to mělo problémy, o nějakých 120/144 nemůže být řeč. No a bez synchronizace nevím nevím.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rumcajs
No to je fakt, že GF 560 asi nebude schopna takové snímkové frekvence, leda bys ořezal grafiku na grafickou arkádu :-) Nevím jak Il2, ale CLOD chce alespoň GF 670 nebo 760 (je to to samé) a ani pak ne na nejvyšší detaily. A ROF na tom bude podobně.

Jo díky Sepiáku za ten obrázek. Přimělo mě to přenastavit barvy monitoru. U toho Samsungu je volba Splendid a tu jsem přepnul z Standard na sRGB. Možná teď ClOD není tak pohádkově veselej, ale je vidět ještě o něco líp a především v BOSku na tom sněhu proti slunci vidím o poznání líp a autíčka u Stalingradu taky.
 
Shadowdeath
Starýho šturma to nakrmí s přehledem, pokud samozřejmě nepůjde zrovna o nízký průlet nad nějakým větším městem...

Vlastně si můžeš ozkoušet, stačí pustit nějaký měřič FPS, např. fraps a vypnout vertikální synchronizaci.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
1stCL_Fucida
Plynulost potřebuješ v boji a za všech okolností, ne při sólo letu v 5 km. Nedělám si iluze, že čistá 560 udrží byť i jen těch 80 FPS, když to neudrží 1920*1200 moje 560Ti.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,815,850 návštěv