March 28 2024 11:57:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX 7
otto
Na tom uloz.to je to už v 7.0.3 a je to v rar...
 
magot
no tak, láska a pravda zvítězila nad zlým exáčem
 
Zifi
Stáhl jsem si HSFX 7.0.0. Chci se dostat na 7.0.3. Co má tedy stáhnout a odkud? Na ulozto jsou už hotové balíčky. Ale chci to nainstalovat sám a mít jistotu, že to bude všechno dobře fungovat. Normálně nejsem, tak marnej. Ale opravdu se nemůžu nikde nic ofiko dopátrat. To je asi především dotaz na Magota
Upravil/a Zifi dne 01-04-2017 17:09
 
magot
Ofiko to není ke stáhnutí.
Někdo to tu nedávno uploadoval nebo to byl jen
url link, Tozzi, Saldy?
Jestli jsi to našel na ulož to, tak to bude lehko i ode mne.. (hsfx7.0 to7.03.rar)
Klidně to tam stáhni.
 
Zifi
Díky už jsem to dal dohromady
 
Zifi
Pokud by měl někdo zájem, tak jsem to hodil na ulozto. Je to opatchované na 4.12.2 a HSFX 7.0.3 kompletně v češtine včetně brífingů kampaní https://ulozto.cz...0-3-cz-rar
 
otto
https://www.youtu...G_BssbkBNQ

Toto som našiel na YT, určite sa to bude hodiť na nejakú špecku. Koniec hlásenia...
 
Koty
joo, "dokončili" ty radary co dělal - tuším lesník?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
ne, je to porád ve stejným stavu jako předtím jak to bylo ke stáhnutí separé. Jen nacpanej v tom balíku b.a.t.
Ten kód byl neúplný co ukradl ten ruskej pičus a na SASu ho pravděpodobně nedokážou dokončit protože nemaj k dispozici programátora ... který by měl celý kód a pochopil jak byl napsán a zároveň pochopil jak funguje ten FUG. To je nad schopnosti tamních "modderů" imho.
Taky tamní "umělci" ani netuší že DT pracovalo na 4 verzích FUGu a tak vlastně ani neví co to mělo být za druh.
Btw ani nemají korektní externí model G4.

že tam svítěj ty přístroje a jde modifikovat frekvence neznamená že to korektně funguje Úsměv
V DT už to máme celkem v obstojném stavu ten radar. Kód dělal Lesník a Viikate. Adaptaci pod 4.13x dělá Catsy a YT2.
Upravil/a magot dne 07-04-2017 06:32
 
Koty
Myslíš, že to pak půjde modifikovat na komputerizovaný radar typu RP-1/2/5 (MiG-17 a 19 např.)? (Už nějaký grafický radary na SASu máme, jen jsou dost zjednodušený...)
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
Ne.
 
Koty
Copyright, nebo nevhodnost? Vyděšený Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
To by se muselo udělat od nuly jde o zcela jiný systém.
 
Koty
aha, ok, dík za info.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Mira
Chlapi, může mi někdo poradit kde se v HSFX schovávají data ke kokpitům..jde mi hlavně o FW řadu, která má pro mně nejhezčí kokpity z verzí které momentálně používám..( HSFX, BAT a VP)..rád bych si je zkusil naroubovat na VPmodpack. Či případně, jestli se ty kokpity daj stáhnout někde samostatně..
 
TozziFan
To je složité. Jsou zabalené v 3do.sfs souborech a ne pohromadě. Musel by jsi každy sfs rozbalit a vykuchat. A stejně by pak nemusely korektně fungovat.
 
Mira
Aha..takže vyšší dívčí..čekal jsem něco na způsob copy, paste Úsměv jako když jsem si takhle vylepšil ruské stroje..
Do tohoto se raději pouštět nebudu, navíc ani nevím jak..
Díky za odpověď Mrknutí
A ještě jedna věc..poslední Victorův sound mod. Měl by prý fungovat s HSFX..ale když tu složku podle navodu vložím do MODS tak se mi změní zvuky v menu a zvuky pouze u některých stroju..třeba ruských, ale u němcu mam např. default.
Naopak, když použiju zvuky od Jiverse, které prostě jen šoupnu do Preset a Samples tak ty jedou korektně..
Nevíš, kde může byt chyba? Přeci jen se mi ten Victorův mod tak nějak víc líbí..
 
TozziFan
Protože VSM je primárně pro SAS mód verzi. V HSFX proste nebude fungovat korektně. Osobně používám Jiversuv SM, mě se líbí více. Ten zase nebude fungovat korektně v SAS módu.
 
Mira
Vidím hodnou duši tak se zeptám dál Úsměv
Dá se nějak, případně kde, samostaně ztlumit zvuk motoru ale při zachování hlasitosti ostatních věcí okolo. Např. u Lavočky ..motor dost silně burácí, že si nemůžu pořádně vychutnat zvuk těch dvacítek..nebo naopak, přidat na volume těch zbraní..
Jestli jsem to dobře pochopil, mělo by to jít změnou nějaké veličiny v těch souborech v preset..ale nevím pod čím se to skrývá..ale možná jsem to pochopil blbě Pff
 
Ajvn
To bych potřeboval taky zbraně jsem v HSFX neslyšel. Proto jsem bez H...Smutný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,127 návštěv