April 28 2024 19:31:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Paulus

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX 7
Powerty
To chápu, zvolil jsem si je proto, že mi Daidalosácké efekty přijdou přirozenější.
 
batoh
HSFX 7.0.3 - osvětlení letišť
Zdravím, jsou někde na netu blíže popsána osvětlení letišť? Zajímají mě vhodné barvy světel a jejich vzdálenosti pro full mission builder. Byly to jednotné systémy podle válčícího státu a druhu letiště (polní / asfalt / beton)? Konkrétně mi jde o mapu Kanálu v HSFX, britská a okupovaná letiště. :-) !! Děkuji za pomoc.
 
ringlett
batoh napsal:

HSFX 7.0.3 - osvětlení letišť
Zdravím, jsou někde na netu blíže popsána osvětlení letišť? Zajímají mě vhodné barvy světel a jejich vzdálenosti pro full mission builder. Byly to jednotné systémy podle válčícího státu a druhu letiště (polní / asfalt / beton)? Konkrétně mi jde o mapu Kanálu v HSFX, britská a okupovaná letiště. :-) !! Děkuji za pomoc.


tohle jsem taky nikde nevyštrachal,
navíc mi přijde, že tam osvětlení letišt (na vyžádání příkazem) nefunguje a vše svítí stále (jak to tam člověk nahází)
Nelétám, občas se plazím ...
 
Koty
Musíš tomu světlu vždy nastavit barvu a z toho letiště musíš startovat.

Jinak angláni tuším používali normálně sudy s ohněm (ty se daj dělat jen permanentně zapnutý).
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
batoh
Koty napsal:

Musíš tomu světlu vždy nastavit barvu a z toho letiště musíš startovat.

Jinak angláni tuším používali normálně sudy s ohněm (ty se daj dělat jen permanentně zapnutý).


Díky! Mrknutí
 
ringlett
Koty napsal:

Jinak angláni tuším používali normálně sudy s ohněm (ty se daj dělat jen permanentně zapnutý).


Sud z ohněm fuj

používali konvice, hořáky, s petrolejem, stavěla se z toho světelná řada při mlze

jinak klasicky buď bateriová světla různých barev (zelená, červená, bílá) nebo napájená vedením se stejnosměrným proudem (s těmi byla potíž a vyřešení té potíže proslavilo 311 dřív než její operace a které se pak používalo všude hluboko do šedesátejch let)
Nelétám, občas se plazím ...
 
batoh
Koty napsal:
...
Jinak angláni tuším používali normálně sudy s ohněm (ty se daj dělat jen permanentně zapnutý).

Sudy se stále hořícím ohněm mým záměrům nevyhovují. Při offline misích představují usnadnění pro mě, což nechci. V případném online budou lákat nepřítele...
 
saldy
Při práci na kampani pro řízený střely jsem narazil na tyto 2 problémy, ten první už jsme tu řešili-nesprávné zavěšení Hs 293.

[img]http://www.sturmovik1946.estranky.cz/img/original/1892/do217.jpg[/img] is not a valid Image.

Druhý problém jsem teď postnul i na forum sas ale těžko říct jestli někde dopadne na úrodnou půdu, týká se pouze stroje FW 200 Condor. Jde o to, že řízení směrovky střely působí současně i na směrové vychýlení zaměřovače, což je špatně, takže je skoro nemožné cíl zasáhnout. Nevím proč autor zvolil zrovna ruský zaměřovač, ale kdyby to fungovalo tak to vůbec nevadí.

[img]http://www.sturmovik1946.estranky.cz/img/original/1891/condor.jpg[/img] is not a valid Image.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
Charlie se včera vyjádřil, popsal očekávané programovací problémy sjednocení s novým pačem, evidentně se jedná o nepříjemný proces mravenčí práce a sebrat do toho síly asi nebude snadný. Takže nic neslíbil ale ani nezavrhl. Pokud nová verze bude(zřejmě aktualizace 7), bude to prý za mnoho měsíců/rok. Těžko odhadovat jak to celé dopadne ale naděje žije a to je dobře.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Nj řešíme to v dev části, jde o to jestli jede 4.13 hladce v co-op. Páč hsfx je primárně o SEOW ne o čisté online.
 
saldy
Udělal jsem si novou instalačku hsfx7 protože u té staré jsem měl dojem, že nebyla úplně ok, neboť mi nikdy nešly ve FMB spustit mapy jižního Španělska. Tenkrát jsem ovšem instaloval přes starou hsfx6 a myslel jsem si, že se mi nějak špatně instalovala aktualizace na 7.0.2, protože právě ta opravila bug s jižním Španělskem.

Nově jsem si udělal novou instalaci, tentokrát načisto a bug se Španělskem mi trvá přesto dál! Smutný Myslel jsem, že mám asi nějaký chybný soubor v hsfx7 a znovu jsem stáhnul nové, ale v tom to není.

Postupoval jsem podle standardního doporučení a nechápu kde je chyba.

Il-2 to 4.12.1
HSFX 7.0
4.12.2
Autoupdater (ten mi to aktualizuje z 7.0 na 7.0.3, přičemž nasosá 100.44MB )

Vidí tam někdo chybu???
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
To nejde nikomu, páč tam nějakej španělskej vrták nacpal do jména objektu to jejich nablblý N s čárkou, to kód nebere ...
Fix by byl sice jednoduchej, ale muselo by se přepakovat actor.static a už by to pak nesedělo na crt online ...
Zdroj stáhnutí  Code
House: Section House$Plaza_toros_peque?a not found




Pokud by jsi to chtěl fixnout tak kontaktuj CAT na 242sqn foru nebo přímo tvůrce JIR na SAS foru. Mohl by ti dodat opravený actor.static.
 
saldy
To je divný, lidi mi hlásili že jim to funguje, ale možná jen spustili jinou mapu. Každopádně už to nebudu řešit, chtěl jsem jen tu mapu na jednu misi.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
No ostatní španělska jdou, jen to jižní nejde
 
Mira
Pls helpZamračený
Nainstaluju Il 4.12.1...vše jede, poté HSFX 7.0. a při spouštění při 5% pád hry..zkusím tedy 4.12.2...HSFX updater a opět 5% a pád..jen postřehnu verzi 7.0.3 ...
 
310_Pip
Chybí Ti nějaké soubory, bych tipnul, asi v HSFX. Co tyhle: fb_hfxsounds.sfs, fb_hfxsounds01.sfs ?
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Mira
310_Pip napsal:

Chybí Ti nějaké soubory, bych tipnul, asi v HSFX. Co tyhle: fb_hfxsounds.sfs, fb_hfxsounds01.sfs ?


A tipnul jsi správně, tyhle dva tam nemám, poslední soubory co mám je fb_hfxPaintSchemes.sfs

Edit : již jsem nalezl ..díky za navedení..
Upravil/a Mira dne 26-08-2015 18:41
 
magot
Jenže poslední verze 4.12 je 4.12.2
 
Hoper
určitě tu někde v helpu je, co který procenta znamenají....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
karl
ahoj chci updatovat ma 7.0.3,,, mam cistou HSFX 7 muzu rovnou na 7.0.3??? mam ted patch 4.13 a HSFX 7 a kdyz instnu auto_updater tak mi to hodi hlasku:


failed to download updates.
check your internet connection, or try again later.


nevite nekdo co s tim??? to uz ten updater nefunguje bo co,,, pripojeni k netu mam v cajku, normalne stahuju i hraju onlinovky, diky za pomoc
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,774,813 návštěv