April 19 2024 05:37:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
Pepe
Díky chlapci ostrojebci. Máte u mne panáka. Ta mapa je z Normandy map. Le Havre.
 
310_cibule
Pepe napsal:

Ta mapa je z Normandy map. Le Havre.


Jj, na tomhle letišti jsem se učil přistávat se spitfirem. Nasazuje se z moře ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Pepe, měl sis tam dát regulérní uboot ;-) ta moderní ponorka to krapet kazí .. jinak to je pěkný Úsměv
https://www.digit...s/2803029/
 
Zifi
Parádní videjko
 
Pepe
magot napsal:

Pepe, měl sis tam dát regulérní uboot ;-) ta moderní ponorka to krapet kazí .. jinak to je pěkný Úsměv
https://www.digit...s/2803029/


Já vím, ale tam nejsou ponorky z WWII a lodě. ( snad výsadkové ) Musím to vydávat za modernější konflikt. :-) To jsem nepsal? :-)
 
magot
Tu ponorku z WWII si tam ale dáš snadno. Stáhneš si ji jak jsem dal ten link. Je to mod.
Je tam jinak těchto mod objektů z WWII docela dost, různé lodě, pozemní technika atd ..
 
Aces_Wild
Pepe napsal:

Offline polet

Jako vždy pěkná podívaná, ale začínám mít podezření, že tvoje kaskadérský dobrodružství se už musí podepsat na duševním zdraví pilota té B-17. Šklebící se

magot napsal:

Tu ponorku z WWII si tam ale dáš snadno. Stáhneš si ji jak jsem dal ten link. Je to mod.
Je tam jinak těchto mod objektů z WWII docela dost, různé lodě, pozemní technika atd ..

A tys ten mód zkoušel?
 
magot
Jo, ale už to bude nějaký ten pátek .. na video dostačující.. Nebo to aktuálně nejde? (viz. starší EDM format)
 
Aces_Wild
magot napsal:

Jo, ale už to bude nějaký ten pátek .. na video dostačující.. Nebo to aktuálně nejde? (viz. starší EDM format)

Právě kvůli změnám v EDM formátu už spousta módu nefunguje. Teď jsem prubnul ten U-boat a mrtvo. V náhledu v editoru mise černo a při spuštění mise zacyklený zásek.
Ale funguje (jako jeden z mála) mód U-96 z NAVAL MOD COLLECTION, možno i bez atletů:

i.imgur.com/zn3REko.png

A nebo např. USS Missouri (třída Iowa) při ostřelování pobřeží Úsměv:
i.imgur.com/vVwfAgB.png
 
magot
aha, no tak aspoň že je něco ještě k dispozici. Ta změna edm formátu pohřbila hodně dobrých modů, zřejmě i včetně těch našich jednotek ČSLA ..
 
Pepe
Celý ten balík mám vložit do Modu_texture? Díky
 
Aces_Wild
Pepe napsal:

Celý ten balík mám vložit do Modu_texture? Díky

Nezkoušel jsem všechny módy z toho balíku, ale dle ohlasů už jich většina nefunguje. Tak ku příkladu Hiryu mi občas funguje, občas při načtení mise zbourá DCS. S některými módy se DCS odmítá spustit.
Ty dva co jsem postoval výše mi zatím fungují bez potíží. Jak na ně:
Stáhni ten balík "NAVAL MOD COLLECTION" a otevři. V "C:\Users\<uživatel>\Uložené hry\DCS" vytvoř adresář "Mods" (možná už ho tam máš) a v něm adresář "tech" (ten spíš ne). Do toho adresáře rozbal "WW II U-96 Class" a "WWII Iowa Class 3 Battleships" z balíku "NAVAL MOD COLLECTION".
Pak by adresářová struktura měla vypadat následovně:

i.imgur.com/3vw7Zyk.png

A do akce s nima Úsměv:

i.imgur.com/VskN79n.png

i.imgur.com/Q8YYyQA.png
 
Pepe
Díky, potom poreferuji kolik uhodilo. :-)
 
Pepe
Tak ta ponorka krásně pluje, dokonce střílí a zasahuje, ale moje srtřely jdou skrz. Její střely vychází z těla ponorky nikoliv z kanónu. Kurva fiks to mě sejří. Naštvaný
 
Aces_Wild
Pepe napsal:

Tak ta ponorka krásně pluje, dokonce střílí a zasahuje, ale moje srtřely jdou skrz. Její střely vychází z těla ponorky nikoliv z kanónu. Kurva fiks to mě sejří. Naštvaný

Ale jako křoví do záběru dobrý, ne? Mno, mezitím si můžeš chtít zkusit (nejen) parašutisty. Úsměv
DC3/C47 Civilian
DC3/C47 Paratroop
DC3/C47 Cargo

Rozbalit do "C:\Users\<uživatel>\Uložené hry\DCS\Mods\aircraft".


přiblížení nad cíl:
i.imgur.com/963MpRo.png

otevřeno, nachystáno k seskoku:
i.imgur.com/QWJNyAN.png

a už skáčou:
i.imgur.com/HZkCwu5.png

28 kousků per letadlo:
i.imgur.com/vLQqWjE.png


Jak na to v editoru mise (pro mód Cargo je nastavení totožné):

nastavení formace (lze samozřejmě měnit):
i.imgur.com/pcCNzCD.png

nastavení seskoku:
i.imgur.com/qtyqa2o.png
 
Fiks
Pepe napsal:

Tak ta ponorka krásně pluje, dokonce střílí a zasahuje, ale moje srtřely jdou skrz. Její střely vychází z těla ponorky nikoliv z kanónu. Kurva fiks to mě sejří. Naštvaný


Buď rád,že si tě nepodaj chlapci z těch B-17tek Úsměv
 
magot
Pepe napsal:

Tak ta ponorka krásně pluje, dokonce střílí a zasahuje, ale moje srtřely jdou skrz. Její střely vychází z těla ponorky nikoliv z kanónu. Kurva fiks to mě sejří. Naštvaný

ty mody většinou nemají damage model a mají spoustu chyb .. s tím je potřeba počítat .. a lepší to zatím nebude

Každopádně do budoucna by měl vyjít model ubootu VII-C oficiálně
 
Pepe
Aces_Wild a dá se do těch parašutistů střílet? :-)
Fiksi, to je trénink na zocelení nervů víš?
magote, já snad asi než to vydají začnu lítat asi BoX kurva drát Smutný
 
magot
Lítej oboje a máš to vyřešený Úsměv
 
Aces_Wild
Pepe napsal:

Aces_Wild a dá se do těch parašutistů střílet? :-)

Střílet se do nich dá, ale vzhledem k tvrdému výcviku se fázově posunou včetně padáku a kulka letí skrz, ale jako omáčka k videu asi dobrý. Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,647 návštěv