April 25 2024 08:01:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
Paulus
Přidal bych se, ale nepochopil jsem jak se mám přihlásit.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Kukuloo
Megazblnk! Sa nechali inspirovat Edisonom, tak ako my Šklebící se

Ako dopadla ta akcia kde sa malo hlasit 100 pilotov? Podarilo sa?
Letka_13/Kukulo
 
310_cibule
Ty jo, ten Lancaster je úžasnej. Já si to snad zase nainstaluji. Škoda, že na létání s ním není v DCS mapa (tedy aspoň myslím, že ne).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
No budeš s ním moci létat z Londýna do Paříže a zpět na mapě N44 až Ugra dokončí update.
To je ti málo? Úsměv
 
310_cibule
Až Ugra dokončí update, ta já už tady... anebo nic ; )

Ještě mi pořád dlužej (zaplacenou) schwalbinu.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Jo s tou schwalbinou to je blbý.
No primárně ti ji ale dluží lakýrník Ilya, ED se tam zaseklo na FM.
A rozhodně tomu stroji nedávají takřka žádnou prioritu.
Ofuky už dělají i softwarově, takže možnosti mají.
Ale mohlo to na druhou stranu dopadnout mnohem hůř, to DCS WWII ED dotáhlo celkem už do dobrého stavu, než jaké byly původní výhledy ..
Mapa bude, Ugra dodává své moduly, tak jak slíbí. a netrvá to 10 let, zpravidla 1 rok celá mapa. (Tedy ne update)
 
310_cibule
Já vím, ani na ni nijak netrvám. Mě na tomhle simu baví hlavně startovací procedury, jinak si vystačím s ilem (stejně lítám jen v pondělí a v březnu). Ale na ty se v lancasteru moc těším.

Bude-li Ugra, bude jen dobře : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jara4
310_cibule napsal:

Ty jo, ten Lancaster je úžasnej. Já si to snad zase nainstaluji. Škoda, že na létání s ním není v DCS mapa (tedy aspoň myslím, že ne).

Éro je to super, ale nerad létám v noci :-(. Nic nevidím a nemůžu se kochat :-).
 
310_cibule
Si rozsviť, ne? ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
SepiaX
Éro je to super, ale nerad létám v noci :-(. Nic nevidím a nemůžu se kochat :-).


Ranní Polety s BF110 za svítání na lodě to ti nevadilo a byla tma jako v pytli.Úsměv Přiznej si že se bojíš čtyřmotoru SrabeVyděšený
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Jara4
SepiaX napsal:

Éro je to super, ale nerad létám v noci :-(. Nic nevidím a nemůžu se kochat :-).


Ranní Polety s BF110 za svítání na lodě to ti nevadilo a byla tma jako v pytli.Úsměv Přiznej si že se bojíš čtyřmotoru SrabeVyděšený

Čtyřmotory miluju, bo čím víc motorů, tím víc *Adi.as* :-). Ale tma je tma :-). V tom ohledu jsou lepší B-17ky, které létaly ve dne ;-).
Hele, Dane, polety s Bf110 - jó, to byly ty časy, když jsme ještě měli vlasy a i zrak mi sloužil Šklebící se.
Upravil/a Jara4 dne 11-02-2022 21:24
 
SepiaX
Jara4 napsal:

SepiaX napsal:

Éro je to super, ale nerad létám v noci :-(. Nic nevidím a nemůžu se kochat :-).


Ranní Polety s BF110 za svítání na lodě to ti nevadilo a byla tma jako v pytli.Úsměv Přiznej si že se bojíš čtyřmotoru SrabeVyděšený

Čtyřmotory miluju, bo čím víc motorů, tím víc *Adi.as* :-). Ale tma je tma :-). V tom ohledu jsou lepší B-17ky, které létaly ve dne ;-).
Hele, Dane, polety s Bf110 - jó, to byly ty časy, když jsme ještě měli vlasy a i zrak mi sloužil Šklebící se.


Jo to byly časySmutný. Já vím kde je problém “tebe nebaví výlet když není po čem střílet”Šklebící se
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Aces_Wild
WWII Engines - Development Progress

During the last few weeks, we have located and fixed a long standing and very tricky bug when the engine would suddenly stop after a long duration flight. As we can see the bug affected many warbirds but was mostly noticed on Fw 190D-9 Dora. We plan to include this fix in the next update.
 
Ace14
Zdar,
mám problém s modulem I-16. Po nainstalování DCS na nový počítač mě nejede I-16, přitom ho mám koupený, na starém kompu jsem měl open betu a teď jsem si naistaloval stable. Nevíte někdo kde je chyba??
 
pSipi
Kedze je I16 este v early access tak asi este nebude na stable.
 
Ace14
pSipi napsal:

Kedze je I16 este v early access tak asi este nebude na stable.

Díky,
já jsem si to myslel, ale když nevím tak se optám.
 
Hoper
Mám stable a mám Išaka. A normálně v něm můžu letět - teď jsem to pro jistotu ověřoval.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
V Išakovi přece nelze normálně letět, to je fyzikálně nemožné Šklebící se
 
Paulus
Před časem tu byla oznámena akce na pátek 4.3. ale už ji nemohu najít. Přihlásil jsem se, ale další podrobnosti neznám. Bude akce?
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Paulus
Akce byla tak tajně utajená, že jsem ji nenašel i když jsem si nerad nainstaloval Discord…Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,757,593 návštěv