April 19 2024 22:35:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Kubrt85

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
Ace14
Pepe napsal:

YouTube Video



Pěkný taran!
 
magot
Jaromírovi "oblíbenci" připravili nový formát YT - recenze DCS modulů, v tomto případě WWII

Mossi
YouTube Video




Džbán
YouTube Video



 
Hoper
Pepe, co ti udělal manšinfíra té poslední lokomotivy? :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Pepe
Hoper napsal:

Pepe, co ti udělal manšinfíra té poslední lokomotivy? Úsměv)


Šklebící se Ale...už jsem to nemohl vráti, protože by se ten oslík rozkymácel. Jistě že jsem chtěl na kotel. Jestli bude nějaké příště, tak to skusím napravit, ale ber to tak. Je to nepřítel? je. Lokomotívu jsem zastavil. Tak zněl rozkaz a ty mi do toho taháš sentimentNaštvaný
 
Aces_Wild
Flak update - Reflected Campaigns

I've spent the last couple of weeks re-working and re-testing my WW2 campaign missions with a massive Flak update. Let me show you what it's all about.

YouTube Video


 
Art
Nedávno jsem se kochal u jednoho videa jak je DCS krásně udělaná hra. No a najednou tam prolítla FW190 A8. Záběr byl z dálky, ne z pohledu pilota, a ona vám zněla jak sekačka na trávu.
Když jsem si pustil pro porovnání 190, která má podle youtubu poslední BMW motor. Tak ten krásně při průletu bublal.
Je to takhle v pořádku nebo proč to kluci v DCS neopraví ?

Přikládám odkaz. Je to cca 2:10 průlet 190. Zní to fakt divně Šklebící se
https://www.youtu...EAZgdiKRmo
 
AJaromir
magot napsal:Jaromírovi "oblíbenci"

Tak ještě na pozadí hudbu Michala Davida, a je to dokonalé. Šklebící se Ale jinak se divím, že po tom co všechno explicitního řekli týmu ED, tak je označili jako jednoho z oficiálních vydavatelů videí do DCS.
Upravil/a AJaromir dne 19-12-2021 12:55
 
magot
to je super ty train flaky, jen mám obavu že ty těžké čtyř-osé vagony byly příliš vzácné pro lehké flaky .. ale 88tka se na nich občas vyskytla
 
Tapi
Námět na spekulace: co znamená Eifelovka a BigBen (viz čas 3:50) v traileru DCS na r. 2022? Že by zvětšení rozměrů mapy Kanálu na jih až k Paříži a na sever až nad celý Londýn? Anebo nám Ugra media zvětší Normandii... Anebo obě mapy spojí do jedné velké... To by bylo něco Cool Ale to hádám nebude ten případ, páč už před časem se nechali slyšet, že prý obě mapy spojit nelze.
YouTube Video



Upravil/a Tapi dne 24-12-2021 13:46
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Tapi
Saburo napsal:

V lednu řeknou prý více..
i.imgur.com/6qgm1kG.jpg
ale vypadá to moc hezky
¨

No hezké, ale před rokem nám, pokud se nepletu, ukázali také část kokpitu F4U, konkrétně jeden budík, a spekulace byly, že jako ukazuje za 5 minut 12 hod a tedy, že release je za rohem. No a uběhl rok a nic. Takže, když nám teď ukázali pravý ovládací panel, možná Corsaira do pěti let budeme mít Šklebící se
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Tapi
Dík za info. Určitě to bude přínos. I když Ugra si bude muset asi hodně máknout, páč na východ od Le Havru je mapa Normandie zatím převážně pustina. A když si představím, že to pro stávající vlastníky mapy bude nejspíše zadarmo, tak jsem zvědav na kvalitu a rozsah práce. Určitě to ale hodně potěší Philla s Dietrichem, kteří provozují Storm of War server a jsou to blázni do historicky přesných misí...
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Aces_Wild
Leatherneck Simulations/Magnitude 3 LLC F4U-1D Corsair

pár obrázků z 2022 New Years Update (více viz. odkaz):
(edit: pro rychlejší načítání obrázky přelinkovány na imgur)

i.imgur.com/FGWBzzE.jpg

i.imgur.com/xDvRnkC.jpg

i.imgur.com/IbcIgCq.jpg

i.imgur.com/T1BFbjB.jpg

i.imgur.com/8yUNVwc.jpg

i.imgur.com/WeShSnN.jpg

i.imgur.com/6Z9hVcT.jpg

i.imgur.com/hkIgaUW.png

i.imgur.com/DeZQe2k.jpg

i.imgur.com/OxqqJ1o.jpg

i.imgur.com/uxT4Vci.jpg

i.imgur.com/eNLgBmE.jpg

YouTube Video



Upravil/a Aces_Wild dne 10-01-2022 04:08
 
Aces_Wild
Magnitude 3 F4U-1D Corsair

* pracuje se na modelu poškození (v rané fázi vývoje) a detailním osvětlení kokpitu
* FM a systémy jsou před dokončením
* finišují práce i na Essexu

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/f59/gnjqsgonesbjy3n93zlpihzhjg3si4ef/In_Dev_14.01.2022.15.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/117/x0b6i7n5gvywdoi5o2b1z0dfpmbtmy19/In_Dev_14.01.2022.14.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/1ed/0w3s9tsrppiw1ve38drtojjpt22ggu8q/In_Dev_14.01.2022.13.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/047/fu632rg20nwugpopa3l4j2eg3v6r0z94/In_Dev_14.01.2022.12.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/189/9qeguzyjf8fw3meu2z74qr26vmgts2zr/In_Dev_14.01.2022.11.jpg
 
magot
Btw, některé džbány IRL startovaly z letadlovek v rámci transportu na pozemní letiště.
i.imgur.com/ZuYoNDI.jpg
i.pinimg.com/564x/e8/ab/73/e8ab7390ed7558cd72a611354277e02b.jpg

Ve starým šturmoj těsně před palubou padám po křídle v F4U, jsem zvědav zda to bude i v DCS Šklebící se
Upravil/a magot dne 20-01-2022 00:48
 
Tapi
Mrknutí Když ED neohlásili nový WWII modul, tak to vypadá, že nyní jejich WWII tým věnuje své síly opravám bugů & vylepšením pro WWII. Což osobně velmi, velmi vítám!
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Tapi
Skončil Storm of War server. Viz oznámení od adminů na DISCORDu:

As of now, Storm of War DCS server is shut down.

For information, just in case people are concerned, there are no health issues or problems within the admin team.

In mid-2021 we set an internal deadline to review DCS WW2 at the end of 2021 to determine whether or not there is enough draw from the core product to keep us hopeful and interested. This deadline has passed.
Despite January 2022 being the busiest month ever for the server, our opinion as a team is that DCS WW2 is not a product that is compelling enough for us to continue and we don't have enough confidence in its development.
Thanks to everyone who has supported the project. It has been a success.

Donations from January 2022 will all be refunded. If you have a regular payment set up, please cancel it.

The admin team will be making themselves largely non-contactable. We would rather not enter into discussions about why we made this decision.
Except for the skeleton required to provide a couple of squad channels, the SoW Discord will be effectively shut down also.

WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Tapi
No Phill s Dietrichem byli minimálně trošku podivíni, to je pravda Úsměv Odmítali třebas nasadit Channel Mapu, protože nebyla úplně stopro historická nebo podmiňovali, jak zmiňuješ, nasazení Mossieho tím, že ED dořeší nejprve bugy a nedodělky na Antonovi atd... Podle mne si také i dost přidělávali práce s tím, jak se snažili historicky přesně zreprodukovat invazi den po dni.

Na druhou stranu ale server fungoval, neprovozoval se tam žádný prasomlejn, dali se tam zalétat rozumně koncipované mise a fungovala tam SRS komunikace. Měli i nějaké vychytávky navíc, jako radar, průzkumné lety, občas fungovali živí návodčí. Jednoznačně to byl WWII server číslo 1.

Ono se tedy dalo čekat, že tu nebude navěky, protože udržovat takový server je sisyfovská práce a časem i ten nejzapálenější admin nakonec vyhoří... Obdivuju je, že vydrželi tak dlouho.
(i když jsem doufal, že to ještě nějaký pátek budou provozovat, protože se po DCS traileru na rok 2022 Phill nechal slyšet, jak ho nabudilo ohlášené rozšíření mapy Normandie)
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Aces_Wild
WWII Public Server List (forums.eagle.ru)
 
Pepe
Kompilace.

YouTube Video


 
AH_Kraken
YouTube Video



[img]https://cdn.discordapp.com/attachments/818133460291813447/938122998601367662/Screen_220201_170559.png[/img] is not a valid Image.
[img]https://cdn.discordapp.com/attachments/818133460291813447/936387136867930193/Screen_211213_220040.png[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

34,726,880 návštěv