April 26 2024 23:41:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
magot
jj, to B vypadá přesněji Úsměv
 
SepiaX
Dobře tyMrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
magot
No ale major potopil půlku flotily, více jak dvounásobné eso a má to stále lesklé jak z továrny. Ještě trochu olétat, lehce oprejskat, lehce zašpinit, jinak povedené Úsměv
Možná ještě chybí kouř u výfuků?
i.imgur.com/QNALVGQ.jpg
 
Paulus
Kupodivu funguje! Paráda. Dík!Mrknutí
Upravil/a Paulus dne 24-04-2021 18:59
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
MatyDry
Super, máš můj obdiv, díky Mrknutí
Ještě víc super by byla rada jak na to Úsměv
 
Tapi
Jako extery pěkný, ale co do rychlosti vývoje jim to teda jde jako psovi pastva Pff
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
saldy
Hezký ale kde mám ten nosič?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
On to dělá beztak jeden člověk. A ten dvouplošný bzukolet taky dotáhli do konce.
 
310_cibule
A to bude létat nad Kanálem, v Sýrii, nebo kolem Baku? ; )

Ne, jen blbnu, je to moc hezký. Ale tu letadlovku by to chtělo moc. Mohli bychom zase dát Megažbluňk.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Kukulo určitě něco vymyslí. A já nakonec vyčistím plnou palubu jako posledně Šklebící se
 
310_cibule
Posledně to, myslím, dělal Edison. Nebo ne? Ale to je jedno, jsem ochoten se utopit na specce kteréhokoliv. Popřípadě někoho úplně jiného.

Teď mne napadá, že vlastně v DCS přistávám ještě mnohem hůř než v BoX. O to to bude zábavnější : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
S F4U neuměli přistávat na letadlovce skuteční piloti, natož mi, že Cibule…Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
310_cibule
Cože, ty jsi o mém fotrovi říkal, že neumí bruslit?!?!?!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tapi
Dobrý, přijde mi to vcelku věrohodné. Mrknutí
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Tapi
Já skinování neovládám vůbec, tak žel neporadím. P.S: Ta zelená byla opravdu až takhle signálně zelená? Na té první fotce mi to až tak nepřilo, ale na této druhé je to subjektivně hodně podobné zelenému popisovači na zvýrazňování textu.
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
magot
Bylo to asi hodně světlé no ..
www.7thfighter.com/album/var/albums/Iwo-Jima-Post-Invasion-Ops/342-FH-3A-42341-68014AC_moore_45th_fs_p_67_stinger_vii_463483.JPG
i.imgur.com/0WRwzN1.jpg
 
magot
jj, já měl na mysli tu zářivou zelenou, že byla irl taky dost výrazná asi, viz odstín na kuželu .. i když z těch čb odstínů člověk nikdy přesně neví. Ten odstín zelené byl stejný ne?
 
Tapi
Mrknutí
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Aces_Wild
P-51D .50 Cals vs Fw 190A-8 - Short Burst

* od NineLine:

This is a quick demonstration of the ability to be able to bring down an enemy fighter with even just a short burst of .50 cal from the P-51D. Enjoy!

YouTube Video



P-51D .50 cals vs Multiple Fw 190A-8s

Ranges were between 120 and 250 meters.

YouTube Video



Upravil/a Aces_Wild dne 13-05-2021 00:29
 
Tapi
Ach jo, kokpit Corsaira ještě není ani otexturován... Ale jinak pěkný, hodně detailů....

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/9c3/smud8b8iktkycq22z58c16c0drm0ftn2/In_Dev_25.06.2021.2.jpg
www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/922/v5jog4yqsm2rn39n173a00zrqmbpahjj/In_Dev_25.06.2021.1.jpg
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,767,062 návštěv