March 29 2024 10:35:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
Aces_Wild
LangMaster napsal:

Pánové má někdo už I-16 já mám a přesto si nezalítám místo kokpitu jen mapa mise.

U mě funguje, ale s tím problémem nejsi sám, viz. vlákno na ED fóru I-16 only spawns into F10 map.
 
Baron
No a myslíš ze 23ka bude? Teda v nejakej dohľadnej budúcnosti. Na A8 som tiež zvedavý.
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Baron napsal:

No a myslíš ze 23ka bude? Teda v nejakej dohľadnej budúcnosti. Na A8 som tiež zvedavý.

23MLA bude dělat RAZBAM, ale ti oznámili, že další moduly nebudou dokud nedodělají stávající.
 
Baron
Dik za info.
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Problém s nefunkční I-16 řeší instalace Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4.
 
AJaromir
Nojo. My, co nevypínáme aktualizace a máme zatrhlou položku "Při aktualizaci Windows nabízet aktualizace ostatních produktů Microsoft" tohle neřešíme. Šklebící se Ale jinak DCS nechce VC++ redist 2012. Chce 2013 x64 a 2017 x64.
 
Aces_Wild
Vznikla tu jistá obava, že I-16 nemá DM. Úsměv Tak tedy ukázka:

i.imgur.com/ROAlMm0.jpg

i.imgur.com/sFg1eGp.jpg
 
Aces_Wild
Išak ve tmě:

kokpit
i.imgur.com/aS6QlN1.png

i.imgur.com/Qyo5grA.png

navigační světla a přistávací hořáky
i.imgur.com/3gpiEg6.png

i.imgur.com/SHUoU6Z.png
 
Hot_Dog
Njn, ty modely v DCS, myšleno FM, DM, systémy i graficky jsou fakt pěkný, škoda jen, že nejsou zasazený a imho nikdy nebudou do nějakýho WW2 simu kvalitou a rozsahem třeba jako BoXSmutný
 
Aces_Wild
Magnitude 3 LLC F4U-1D Corsair

Busy Saturday...

Animations are still WIP.

i.imgur.com/zcq3YEh.jpg

i.imgur.com/2NrQxSN.jpg
 
AJaromir
To je světlice, oblouková lampa nebo co to tam má? Úsměv Jinak jsem jej pořídil za 28 USD. Z nějakého důvodu na něj jde aplikovat bonusové body (celkem 12 USD).
Upravil/a AJaromir dne 12-05-2019 14:31
 
Aces_Wild
AJaromir napsal:

To je světlice, oblouková lampa nebo co to tam má? Úsměv Jinak jsem jej pořídil za 28 USD. Z nějakého důvodu na něj jde aplikovat bonusové body (celkem 12 USD).

Bonusové body lze použít, protože není ve slevě.

"Landing Torch" jsem si přeložil jako "přistávací hořák", ale zda je to česky technicky správně nemám tušení. Úsměv Jsou to skleněné válce plněné směsí obsahující fosfor. Ve skutečnosti to žádná sláva nebyla a občas chytlo i křídlo. Úsměv Aktivovat lze v editoru mise, záložka "Další vlastnosti letadla" (bo tak nějak to tam je, prostě ta poslední) a zaškrtnout "Landing Torch". Lze zapálit pouze jednu z nich nebo obě najednou. Aktivují se PALT+U a PALT+O.
i.imgur.com/5DkmBes.png
 
AJaromir
No, podle pravidel nejde bonusové body použít na addony ve slevě, v předběžném přístupu anebo pokud jsou čerstvě vydané. "Torch" se dá přeložit i jako pochodeň. Pokud to jsou trubice naplněné nějakým luminescenčním plynem, tak se o tom dá mluvit jako o jakési primitivní zářivce. Těžko říct bez znalostí detailů. Musím pohledat.
 
magot
Já koupil tehdá z brusu novou devatenáctku taky se slevou. Měl jsem za to že to nepůjde, ale šlo Úsměv
 
alfik
Aces_Wild napsal:

AJaromir napsal:

To je světlice, oblouková lampa nebo co to tam má? Úsměv Jinak jsem jej pořídil za 28 USD. Z nějakého důvodu na něj jde aplikovat bonusové body (celkem 12 USD).

Bonusové body lze použít, protože není ve slevě.

"Landing Torch" jsem si přeložil jako "přistávací hořák", ale zda je to česky technicky správně nemám tušení. Úsměv Jsou to skleněné válce plněné směsí obsahující fosfor. Ve skutečnosti to žádná sláva nebyla a občas chytlo i křídlo. Úsměv Aktivovat lze v editoru mise, záložka "Další vlastnosti letadla" (bo tak nějak to tam je, prostě ta poslední) a zaškrtnout "Landing Torch". Lze zapálit pouze jednu z nich nebo obě najednou. Aktivují se PALT+U a PALT+O.
i.imgur.com/5DkmBes.png

Torch je pochodeň.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Aces_Wild
alfik napsal:

Torch je pochodeň.

Taky. Nebo svítilna, kapesní svítilna, baterka, světlo, pájecí lampa, zamazat...
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics WWII Assets Pack

* pracuje se na Combined Arms pro WWII Assets Pack

i.imgur.com/adRVrdX.jpg
 
Aces_Wild
Eagle Dynamics Fw 190 A-8

* vypadá to, že Anton dostal vlastní sekci obrázků, více zde

Edit: tak nejen vlastní sekci obrázků - viz. https://www.digitalcombatsimulator.com/en/products/planes/anton/ (obsahuje i trailer s informací o předprodeji)

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/3d9/DCS_Fw190A8_20.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/d26/DCS_Fw190A8_19.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/fb1/DCS_Fw190A8_18.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/fe4/DCS_Fw190A8_17.jpg

Více zde

---------------------------------------------------

Edit2: Upoutávka je na YT.

YouTube Video



Upravil/a Aces_Wild dne 17-05-2019 13:25
 
Aces_Wild
Od NineLine:

i.imgur.com/hYfJ0ZI.png
 
Paulus
Zase tady zlý Germáni zabíjí beztrestně mírumilovné Amíky.Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,705 návštěv