May 24 2019 23:16:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Hans-Assi

· Registrovaní piloti: 2,626
· Nejnovější pilot: Balu
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
Baron
No konečne niečo, čo dáva zmysel Mrknutí Vidím to tak na 10 rokov Úsměv

Saburo
magot napsal:
No to bude mít Saburo radost Šklebící se

Mě je to jedno, I-16 si nikdy nekoupím, jo taky jí považuju za pitomost, ale je to privátní projekt a ne dílo ED, tak je mi to šumák.

Nikde ED nedává slib ani neoznamuje, že bude dělat něco z té doby! Je to je takové povídání co by, kdyby...
Nepřikládal bych tomu nějakou váhu.
Když budeš všem a všude opakovat, že je to soukromej projekt bez adekvátního prostředí (co právě I-16 je), jaký to pak bude mít prodejní potenciál. Nikdo to nekooupí..

Navíc já dnes spíš koupím F-16 než A-8.
Možná když by konečne vydali D-30 plus nový DM, pak bych se možná k WWII vrátil, ale současný stav...

Za deset let si můžeme povědět jak to vypadá s počátkem WWII v DCS, můj odhad, žádněj nebude...Mrknutí
Upravil/a Saburo dne 09-05-2019 15:05

Mira
Než bude ta F16 tak budeš mít na A8 už několik stovek nalítaných hodin Úsměv
Ale těším se, ne že ne..
i.imgur.com/uXwlz9j.jpgi.imgur.com/pS0mrH3.jpg

Baron
Saburo napsal:

magot napsal:
No to bude mít Saburo radost Šklebící se

Mě je to jedno, I-16 si nikdy nekoupím, jo taky jí považuju za pitomost, ale je to privátní projekt a ne dílo ED, tak je mi to šumák.

Nikde ED nedává slib ani neoznamuje, že bude dělat něco z té doby! Je to je takové povídání co by, kdyby...
Nepřikládal bych tomu nějakou váhu.
Když budeš všem a všude opakovat, že je to soukromej projekt bez adekvátního prostředí (co právě I-16 je), jaký to pak bude mít prodejní potenciál. Nikdo to nekooupí..

Navíc já dnes spíš koupím F-16 než A-8.
Možná když by konečne vydali D-30 plus nový DM, pak bych se možná k WWII vrátil, ale současný stav...

Za deset let si můžeme povědět jak to vypadá s počátkem WWII v DCS, můj odhad, žádněj nebude...Mrknutí

Asi tak, plne so Saburom suhlasim. No a na F-16 sa trasiem ako ratlik. Asi sa este hodne dlho budem triast, ale co uz Úsměv Aspon mam mojich milovanych Hariera, Horneta a Tomcata. Zvlast Horneta Úsměv V kazdom pripade som navnadeny AV-8ckou, F-18kou a F-14kou. To je jednoducho nadhera (teda aj ostatne moduly su nadhera, menovite Viggen, Mirage, Sabre, Mig-19, Mig-15, Mig-21....atd. ale tie 3 menovane ma pritiahli nazad k moderne, specialne F-18. F-14ku sa momentalne ucim lietat spolu s Migom-19, ale sakra sa mi to paci Mrknutí).

AJaromir
Podle mě i kdyby udělali Blériot XI, tak si to lidi koupí. DCS se stává obdobou FSX/P3D/XP##. Tedy je to jakási platforma, do které vzniká nekonečno obsahu. Oproti ostatním simulátorům na trhu má problém, že model platformy je u ED oproti ostatním ještě hodně v plenkách. Že ostatní simulátory mají oproti DCS extrémně velkou základnu.
Pokud daný objekt vrhnete rychlostí vyšší, než 8km/s, tak poletí i hrábě.

magot
Tak já si išaka nepořídím a za čtyři pětky to krapet přesrali imho, ale co, když to tak chtěj ..
Já se těším na třiadvacítku, A8 F-14A.
A kdesi v dalekém budoucnu na phantoma.
Upravil/a magot dne 09-05-2019 19:28

LangMaster
Pánové má někdo už I-16 já mám a přesto si nezalítám místo kokpitu jen mapa mise.
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB

http://www.ok1slm.cz
magot
Zkus vlastní misi.
Případně deaktivuj a znovu aktivuj modul.
To se mě občas stávalo i u jiných modulů.

LangMaster
Zkusil jsem vše ani na Multáku nejde vybrat.A podle fora ED nejsem sám.
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB

http://www.ok1slm.cz
Aces_Wild
LangMaster napsal:

Pánové má někdo už I-16 já mám a přesto si nezalítám místo kokpitu jen mapa mise.

U mě funguje, ale s tím problémem nejsi sám, viz. vlákno na ED fóru I-16 only spawns into F10 map.

Baron
No a myslíš ze 23ka bude? Teda v nejakej dohľadnej budúcnosti. Na A8 som tiež zvedavý.

Aces_Wild
Baron napsal:

No a myslíš ze 23ka bude? Teda v nejakej dohľadnej budúcnosti. Na A8 som tiež zvedavý.

23MLA bude dělat RAZBAM, ale ti oznámili, že další moduly nebudou dokud nedodělají stávající.

Baron
Dik za info.

Aces_Wild
Problém s nefunkční I-16 řeší instalace Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4.

AJaromir
Nojo. My, co nevypínáme aktualizace a máme zatrhlou položku "Při aktualizaci Windows nabízet aktualizace ostatních produktů Microsoft" tohle neřešíme. Šklebící se Ale jinak DCS nechce VC++ redist 2012. Chce 2013 x64 a 2017 x64.

Aces_Wild
Vznikla tu jistá obava, že I-16 nemá DM. Úsměv Tak tedy ukázka:

i.imgur.com/ROAlMm0.jpg

i.imgur.com/sFg1eGp.jpg

Aces_Wild
Išak ve tmě:

kokpit
i.imgur.com/aS6QlN1.png

i.imgur.com/Qyo5grA.png

navigační světla a přistávací hořáky
i.imgur.com/3gpiEg6.png

i.imgur.com/SHUoU6Z.png

Hot_Dog
Njn, ty modely v DCS, myšleno FM, DM, systémy i graficky jsou fakt pěkný, škoda jen, že nejsou zasazený a imho nikdy nebudou do nějakýho WW2 simu kvalitou a rozsahem třeba jako BoXSmutný

Aces_Wild
Magnitude 3 LLC F4U-1D Corsair

Busy Saturday...

Animations are still WIP.

i.imgur.com/zcq3YEh.jpg

i.imgur.com/2NrQxSN.jpg

AJaromir
To je světlice, oblouková lampa nebo co to tam má? Úsměv Jinak jsem jej pořídil za 28 USD. Z nějakého důvodu na něj jde aplikovat bonusové body (celkem 12 USD).
Upravil/a AJaromir dne 12-05-2019 14:31

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-05-2019 17:12
Tak to bych si dovolil nenavrhnout 28.6.2019, protože to bude v Mostě Euro NASCAR.

22-05-2019 15:09
Bobře, nemůžeš ty, nebo nemůže ta hospa? Nešlo by to jinde, jindy, apod.? Kdybych věděl kde by to vyhovovalo, klidně to budu zařizovat já.

21-05-2019 20:28
TS mě hlásí že mám perma BAN... reasen: nickname můžete mě na to mrknout pls? ani nevím že bych byl někdy na TS SVK

18-05-2019 20:40
Smutný Ani nejaka minimalni varianta typu oznamim termin a postarejte se sami?

18-05-2019 19:01
HANÁ NENÍ

17-05-2019 18:22
Někdo s podpisem to zkazil. Nepište tam sakra.

17-05-2019 18:12
Magote, teď, teď tam najsou obrázky ani v podpisu a je to rychlé.

17-05-2019 17:04
2019

17-05-2019 16:48
To bylo pozvání?

17-05-2019 16:36
haná

22,113,397 návštěv