May 03 2024 10:59:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Warthunder - Nefunkční myš ?!
Tom_The_Maniac
Hello my dear friends!
A je to asi tak, jak to tady slyšíte. Ač těmhle záležitostem neholduju, stáhnul jsem WarThunder.
A po tom, co přetrpím reklamy se dostanu do toho zatraceného menu, kde je potřeba se do hry přihlásit.
A můžu se uklikat - protože kliknout prostě nejde!!
Kliknutí myší to prostě nějak nedetekuje, byť pokud myší hýbu, hýbe se i ten zpropadený obrázek na pozadí, takže jí to asi nějak detekovat musí.
Takže.... co s tím?
Zkusím vypojit joysticky, zjistil jsem, že z neznámého důvodu se některé akce provádějí po tom, co stisknu některé z tlačítek na joyi.
Díky díky za veškeré rady, které mi zde poskytnete.
Mám vás rád,
s úctou
Wolf
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
Merten
Mě tohle dělá občas pokud pc běží už předtím delší dobu.Stává se to více lidem a všichni se shodují,že jim pomohl restart pc.Mě taky pomáhá.Takže to zkus.Nebo projdi forum pro War Thunder.
 
Tom_The_Maniac
Tak to jsem zkoušel - vlastně restart proběhl hned po instalaci (stažení)... Jsem z toho poněkud zmaten, oficiální support na mě jen nevěřícně angličtí...
Na fórech mají s myší trošku jiné potíže a nějak mi to nefunguje.
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
clone9cz
Ač to s tím nesouvisí, tak mám stejně záhadný problém ve všech 3D hrách s myší (tabletem Graphire 2). Na W7 otočení kolečkem k sobě posune kurzor do pravého dolního roku. Všichni nevěřícně kroutí. Na XP vše OK. Klikání náhodně reaguje například v TS3 a VLC.
 
http://www.wwii-illusion.net
Tom_The_Maniac
Zjistil jsem velmi ale velmi podivnou věc.
WT má podporu pro XP systém v poloze SP2 - já mám SP3.
Jen nechápu, proč někdo dělá podporu pro XP SP2, když je SP3, to mě hlava nežere.
Tak možná to hnije tady na tom.

Edit: Jak jsem logicky předpokládal, SP2 na SP3 prostě nenainstalujete.
To je.. divný.
Upravil/a Tom_The_Maniac dne 25-08-2013 16:33
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
alfik
Pokud vyžaduje SP2, nebude mít problém s SP3, protože ten je s SP2 zpětně kompatibilní. Naopak by to nemuselo být.
Je to tedy podobné, jako to, že poběží na XP, i když už máme osmičky.
Čili to, proč "někdo dělá" program na XP je celkem pochopitelné - protože osmničky jsou zmetek a sedmičky nemají všichni, spousta lidí má ještě XP.
 
Tom_The_Maniac
No jo, ale to pořád neřeší to, proč mě ta zasraná myš nekliká Šklebící se Šklebící se
Alt+Tab z Rise of Flight nefunguje.
Restart nefunguje.
Re.Download a Re.Install nefunguje.
Jiná myš nefunguje.
Oficiální support na mě sere a na fórech nikdo podobnej problém nemá.
****
Jen blázen by dělal hru kompatibilní s Woknama 8, pokud teda nechce dělat hru pro tablety.
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
Rumcajs
Wolvercorte napsal:
Jen blázen by dělal hru kompatibilní s Woknama 8, pokud teda nechce dělat hru pro tablety.
Jako on to není problém, když maj podporu pro Win 7, uchodit to i pod Win 8. Win 8 není v principu jiný systém a těch pár změn z pohledu aplikace zvládnou rychle. Spousta aplikací z Win 7 běhá na Win 8 bez jakékoli úpravy.
 
Tom_The_Maniac
Myslím to v tom myslu, že Wokna 8 jsou takovej šajt, že si to může na stolák nebo notebook dát jen blázen Úsměv
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
Rumcajs
Win 8 maj hroznou tu myšlenku, že lidi maj filtrovat a vyhledávat, místo aby našli věci, kde si pamatují že jsou. Tohle muselo napadnout opravdu geniálního myslitele. Páčto v reálném světě nehledám, kde mám počítač, přeci je pod stolem. Nehledám, kudy do práce, páčto jsem tam byl už asi 10 000x. Nehledám, kde je nejbližší supermárket, protože už jsem ho před lety našel. Normálně hledám, jen když danou věc sháním prvně. Pak už vím, kde a a kde ji najít. Stejně to funguje se start menu a plochou. Přeci nehledám, kde se spouští CLOD, když vím, že ho mám na ploše hanoře hned vedle koše. A Win 8 mi najednou podsouvaj, že mám hledat věci, místo abych je našel, kde leží už dlouho. Prostě tohle chtělo atomového vědce, aby tohle vymysleli.
Jinak je to asi dobrý. Jako OS to funguje. Testy ukazují, že zejména s noťasama je to trochu lepší než Win 7 třeba se spotřebou. Usínací a oživovací funkce mi snad prvně v životě fungují spolehlivě. Asi udělali i něco s bezpečností, ale tím jsem se neměl čas zabývat. Jen kdyby toho inovátora radši zastřelili dřív, než spáchal tu novou myšlenku.
 
alfik
Wolve, já se fakt snažím, ptám se a tak, ale popsaný problém máš zatím asi jen ty, nikdo jiný mi neodepsal že by jej měl taky...
 
Tom_The_Maniac
Já nejsem ofenzivní, jsem plný humoru Šklebící se Mě to pije krev, ale je to někde nějaká číčovina, která vopravdu bude třeba i mezi židlí a klávesnicí, ale zas moji drazí známí, kteří WT jedou, tak mají Wokna 7 a nemají nejmenší problém, takže čuju problém tady.
Nicméně dělat si 7mičky sám nechci, viděl jsem, co udělal jeden drahouš známýmu s tím, že 'on tomu rozumí'... nerozuměl a já tomu nerozumím o nic víc.
Stále čekám, až se ozve Support. Ale protože byla zpráva zaslána před týdnem, je někde chyba Úsměv
Érin go bragh!!Tiocfaidh ár lá - Our day will come
http://www.youtube.com/user/Tartaruscast

Freddie Mercury - Lover of life, singer of songs. 1946 - ∞
Raging hard on WarThunder...

(Nick upraven na závěrečný vývojový stupeň)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,699 návštěv