May 09 2024 07:36:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
UFO a betonová éra
Bierglass
Šklebící seŠklebící seCoolMrknutí
 
1stCL_Fucida
Klucí, ještě jedno označení někoho za komanče, nácka, nebo vyhrožování rozbitím huby a dotyčný dostane banánka tak řekněme na měsíc.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Serza
Yes sir, Commander!

Moment, spatne ozbrojene sily a odnoz.
 
Bierglass
1stCL_Fucida napsal:

Klucí, ještě jedno označení někoho za komanče, nácka, nebo vyhrožování rozbitím huby a dotyčný dostane banánka tak řekněme na měsíc.


No předsedo,mně to neříkej,já s tím přestal hned po tvém prvním upozornění a to jsem s tím ani nezačal.MrknutíNikomu jsem do komančů nenadával,ani jsem nikomu nevyhrožoval,přečti si pozorně jak jsem to formuloval.To,že mi jednou označují za soudruha a podruhé za nácka jasně vypovídá o tom,že autoři to nemají v hlavě jasně srovnáno,odpouštím jim a tebe žádám netrestej je za to.Jsou roztomilý a je s nimi legrace. děkuji
 
311_Vont
Poslední půlrok už nesleduju stream videa, ale chodím se smát na SVK. Nejlepší jsou zoufalé pokusy bierglasse, kterého asi málokdo bere vážně. Nicméně je to klaun č. 1 doufám že mu to ještě dlouho vydrží. GJ Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
alfik
Pravidlo číslo jedna: Každej, kdo je na mé šesté a je z té druhé herní strany, je nácek, komanč a hlavně číter! Šklebící se
 
310_Majkl
Bierglass napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Klucí, ještě jedno označení někoho za komanče, nácka, nebo vyhrožování rozbitím huby a dotyčný dostane banánka tak řekněme na měsíc.


No předsedo,mně to neříkej,já s tím přestal hned po tvém prvním upozornění a to jsem s tím ani nezačal.MrknutíNikomu jsem do komančů nenadával,ani jsem nikomu nevyhrožoval,přečti si pozorně jak jsem to formuloval.To,že mi jednou označují za soudruha a podruhé za nácka jasně vypovídá o tom,že autoři to nemají v hlavě jasně srovnáno,odpouštím jim a tebe žádám netrestej je za to.Jsou roztomilý a je s nimi legrace. děkuji


"Znám" Tě už nějaký ten rok a pokaždé, když jsi napsal něco do chatu na Ilu, tak to bylo urážlivé, nebo napadající druhou stranu (červenou).Přečti si, co ji teď napsal...zase urážíš. Názor na Tebe mam takový jaký jsem napsal a ten mam stejný od začátku, kdy jsi začal chodit lítat a blejt do chatu ty Tvoje sračky. V každém slově, kde bylo písmeno S, jsi provokativně napsal dvě a co znamená SS každý ví, že?
Takže jestli to v palici nemá někdo v pořádku, tak jsi to jedině Ty! Nevim jesli máš děti, pokud ano, tak doufám, že jsou na Tebe patřičně hrdí.

PS: A to, že jsi nácek, tak za tim si stojim.

Tak a teď mi Fučoune můžeš dát toho banána. Danke
 
Bierglass
310_Majkl napsal:

Bierglass napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Klucí, ještě jedno označení někoho za komanče, nácka, nebo vyhrožování rozbitím huby a dotyčný dostane banánka tak řekněme na měsíc.


No předsedo,mně to neříkej,já s tím přestal hned po tvém prvním upozornění a to jsem s tím ani nezačal.MrknutíNikomu jsem do komančů nenadával,ani jsem nikomu nevyhrožoval,přečti si pozorně jak jsem to formuloval.To,že mi jednou označují za soudruha a podruhé za nácka jasně vypovídá o tom,že autoři to nemají v hlavě jasně srovnáno,odpouštím jim a tebe žádám netrestej je za to.Jsou roztomilý a je s nimi legrace. děkuji


"Znám" Tě už nějaký ten rok a pokaždé, když jsi napsal něco do chatu na Ilu, tak to bylo urážlivé, nebo napadající druhou stranu (červenou).Přečti si, co ji teď napsal...zase urážíš. Názor na Tebe mam takový jaký jsem napsal a ten mam stejný od začátku, kdy jsi začal chodit lítat a blejt do chatu ty Tvoje sračky. V každém slově, kde bylo písmeno S, jsi provokativně napsal dvě a co znamená SS každý ví, že?
Takže jestli to v palici nemá někdo v pořádku, tak jsi to jedině Ty! Nevim jesli máš děti, pokud ano, tak doufám, že jsou na Tebe patřičně hrdí.

PS: A to, že jsi nácek, tak za tim si stojim.

Tak a teď mi Fučoune můžeš dát toho banána. Danke


No vidíš na to chatování tenkrát už jsem dávno zapomněl.Úžasně jsme se při tom tenkrát s klukama bavili.Škoda,že dva z nich již nejsou mezi námi.Ale jestli tam někde nahoře mají přístup na SVK tak se urtčitě náramně baví i teď.
 
WT_Horrido
V té třistadesáte jste se snad hledali...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Novotny
Šklebící se
 
Bierglass
Šklebící se
 
ringlett
to bude tou vazelínou, jedni jí mají moc a druzí málo, ještě že já ji nepotřebuji, páč njsem v žádné letce ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
Bierglass
ringlett napsal:

to bude tou vazelínou, jedni jí mají moc a druzí málo, ještě že já ji nepotřebuji, páč njsem v žádné letce ...


Téma vazelina nebo lubrikant se již řešilo na jiném vlákněŠklebící se
 
ringlett
Bierglass napsal:

ringlett napsal:

to bude tou vazelínou, jedni jí mají moc a druzí málo, ještě že já ji nepotřebuji, páč njsem v žádné letce ...


Téma vazelina nebo lubrikant se již řešilo na jiném vlákněŠklebící se


no právě, všem to vlezlo na mozek a proto to tu vypadá takhle ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
Robo
WT_Horrido napsal:

V té třistadesáte jste se snad hledali...


Vidis o co prichadzas ked nelietas online? Si nemozes s AIckami v chate nadavat. Pff
 
311_Vont
Nikdo to neumí vystihnout jako Robo Šklebící seMrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
310_Pip
Tak další UFO Cool A něco z diskuze k tématu...

1stCL_pbarry napsal:

310_Max napsal:

Mě ty befka, co se při nárazu o zem promění v kajak a pilot v pořádku vyleze, taky pěkně serou. Žil jsem v domění, že se o tom ví a náprava má přijít s příchodem 4.12.



Tahle dva roky stará věc je snad dva roky uzavřená ne? U jakých befek se ti to stává ?


Ne!

YouTube Video




Sice je to asi měsíc starý a tedy na HSFX6, ale viděl sem něco podobnýho i teď...

Funny je, že si Longnez stěžoval na to, jak je patch rudý Šklebící se
Upravil/a 310_Pip dne 30-10-2013 17:47
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Werner
Pokud si dobře pamatuju tak tohle byl právě přímo bug HSFX 6 té první verze, tam se opravdu befka odrážela.

Na čisté 4.12 se tohle nepovede, nebo to bude jedna z tisíce.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
1stCL_pbarry
Docela slušnej bail out! Každopádně befka celkem lítáme a s timhle jsem se nesetkal už hodně hodně dlouho. Přijde mi to spíš na nějakou chybu v instalaci u klienta.


Jak dopad ten Hurricane ?
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_Snakes
No jo barry, bodejť by ses s tím setkal. To bys musel častějc padat. Zrovna Longnez má jistě zkušeností víc.
Takže buďte s Wernerem tak dobří a když už na to dojde, zůstávejte v mašině až do konce. Říkejte tomu třeba "Výzkum pevnosti kevlarového monokoku Bf 109 při střetu se zemí" Vyděšený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

34,841,136 návštěv