May 09 2024 15:34:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
UFO a betonová éra
1stCL_Werner
310_Pip napsal:

takže mi není jasné v čem je spit betonovější než befko, to je jádro pudla...

Nevím, jestli jsme někde psali, že spit je odolnější než Bf, ale jak už jsem psal, tak betonovost spitů z německého pohledu je právě v tom, že když dostane zásah tak málokdy degraduje tak, aby přestal být schopný např. vyhnout se útoku. I když se poškozením jeho ovladatelnost zhorší, tak stále může např. točit zatáčku minimálně na úrovni FW. Za sebe prostě vím, že dokud spitfire nepraskne nemůžu si ho odečíst jako nebezpečí v souboji. Když napráskám Mustangu a on to ustojí, vím, že na tom bude tak špatně, že s ním v následujícím boji nemusím počítat jako s nebezpečím.
Neříkám, že to tak je objektivně, ale že se to tak jeví z kokpitu Bf/Fw.


Osobně si myslím, že problém bude v tom, že člověk občas vídí, že dal víc zásahů, než síť přenesla k příjemci. Staty to třeba počítají podle toho co skutečně cíl dostal v rámci DM, ale graficky může vidět střílející víc.

Abys viděl že se nestávají jen protičervené příhody, tak tady, třeba si na to vzpomeneš:
http://stats.aces...yerid=2078
Drtili jste tam nějaký befka, já spadnul na Butyse a všechno padlo z tak 40° zeshora kolem kokpitu. Co všechno mu to udělalo nevím, třeba budeš ty, každopádně domů doleťel a přistál. Potom jsi ke mě šel ty, já doufal v mých 500m navíc a vytáh to do svíčky, načež si mě než si odpadl zasáhnul z mého pohledu jedním hispanem do ocasu, dostal jsem výškovku a vesele se odkinklal na svou stranu fronty. Úsměv

ano bylo to narychlo nahrané nic víc sem neměl po ruce, jinak DM model je snad jiný u offlinu?

Osobně mám za to, že minimálně některá letadla se offline chovají jinak než online.
Navíc mi vždy přišlo snazší sestřelit letadlo offline než online, dost možná právě pro to, že se nic neztratí někde po síti.

606_Tempik napsal:
Jinak si myslím, že befko je betonovější, než spit. Ani ne tak na počet zásahů k jeho pádu na zem, ale v tom, co se po tom pádu v menších výškách stane....

Jo vykutálet se befko umí o tom žádná Šklebící se
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Bierglass
606_Tempik napsal:

Bierglass napsal:
No to minimálně a zásahy do hlavy pilota Šitfajru se nepočítají neb nemohou způsobit žádné poškození.


Hele chápu, že je šitfire (Shitfire atd) hrozně megacůl hustodemonsky krutopřísnej název co kosí smíchy jednoho puberťáka za druhým, ale tady je víceméně dospělé osazenstvo, které už tímto termínem opravdu nerozesměješ Mrknutí


Nechci nikoho rozesmát.Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Když občas letím v Thunderu proti našim nováčkům, tak mi přijde, že vydrží hoooodně, narozdíl třeba od křehkýho Mustafy Ibrahima Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
saldy
No to minimálně a zásahy do hlavy pilota Šitfajru se nepočítají neb nemohou způsobit žádné poškození.


Proč si z nich děláš srandu? Jsou to letouny jako každé jiné, každýho baví něco jinýho a mě třeba baví úplný šílenosti, řekl bys jim to i u piva v hospodě?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Bierglass
saldy napsal:

No to minimálně a zásahy do hlavy pilota Šitfajru se nepočítají neb nemohou způsobit žádné poškození.


Proč si z nich děláš srandu? Jsou to letouny jako každé jiné, každýho baví něco jinýho a mě třeba baví úplný šílenosti, řekl bys jim to i u piva v hospodě?


Já úplně klidně.Jde spíš o to jestli by to samé říkali v hospodě oni.Mrknutí
 
Serza
Jestli ono ostatni nejsou lepsi lide nez ty.

Ja o 109 mluvim s respektem, protoze to jsou stroje vice nez schopne se postavit Spitfiru. Ale ten Spit je preci jen Spit. A Typhoon? No skuste dohnat takovou tezkou mrchu v divu, jeste kdyz ma ten motor co ma :-D (Pokud se vam to povede, chcu dukazy ;-D )
 
Robo
1stCL_Fucida napsal:

Když občas letím v Thunderu proti našim nováčkům, tak mi přijde, že vydrží hoooodně, narozdíl třeba od křehkýho Mustafy Ibrahima Úsměv.


Ale hej, vydrzi vela, len nan nesmies strielat. Šklebící se

Ale seriozne, Ameriky asi najviac doplacaju na pomerne primitivny dm s hitboxami.
 
1stCL_Fucida
Si ještě pamatuju, jak jsem při přechodu z WB koukal, jak moc je ten damage model Šturma vymakanej...a dneska, o 10 let později... Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Pip
Tak abych to tady ukončil, když jsem to i začal...

ad Tempest - dal sem to sem proto, aby se někdo kouknul na ty géčka, páč tohle samozřejmě nebyl zdaleka ojedinělý případ, Snake na to nemá čas a ani chuť nechat na sebe kydat...

ad Befko - to bylo píš pro pobavení, aby řeč nestála, okolo tempesta se flejmovat moc nedalo, ale je tu ještě jedna věc, která mě zajímá (resp. více lidí): Pročpak Lioni používají označní Grün Herz, místo svého lijonského? (a ano vím že v tom Befku na videu lion nesedí)

k tomu proč mám nástěnku (jak to tady Werner pojmenoval a z čehož lioni mají srandu): Několikrát v debatě s Fučidou my bylo řečeno, že si to a to nepamatuje, že se to nestalo, že by to lion nikdy neudělal, případně rovnou, že kecám, takže se jedná o nezbytné opatření. A ne nesedím a nečekám, kde co lioni či jiní modří (a neříkám, že všichni!), jen stačí kouknout, kam bych šel lítat a vždycky tam někdo brečí Vyděšený

pro Kurrese a vlastně i další liony: Moc už se asi potkávat nebudem, lítat Ila chodím většinou jen abych podpořil Maxe, který zatím nemá moc jiných herních alternativ, aby tam nebyl sám...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Werner
310_Pip napsal:
ad Befko - to bylo píš pro pobavení, aby řeč nestála, okolo tempesta se flejmovat moc nedalo, ale je tu ještě jedna věc, která mě zajímá (resp. více lidí): Pročpak Lioni používají označní Grün Herz, místo svého lijonského? (a ano vím že v tom Befku na videu lion nesedí)

Protože na serverech bez povolených skinů se jakýkoli vlastní znak ostatním vykreslí jako zelené srdce JG 54.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

Si ještě pamatuju, jak jsem při přechodu z WB koukal, jak moc je ten damage model Šturma vymakanej...a dneska, o 10 let později... Šklebící se

A v kterej hře je lepší? Šklebící se
Když vynecháme tyhle novější simy ROF/CLOD/DCS ... tak stále IL2 nemá v damage modelu konkurenci ...
 
WT_Horrido
Když vynecháš cokoli novější tak to staré většinou nemá konkurenci Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_Majkl
Bierglass napsal:

310_Pip napsal:

Lanc napsal:

Ked problem nie je, viete si ho vyrobit sami.
Pip ja mam z teba dojem, ze kauza betonove spity bol tvoj vynalez. Lebo vsetko toto okolo vytahujes stale iba ty. Ked som ta v spite rozlegoval na sustrel zbrani, tak si sa divil, ako to je mozne, ved som bol skoro v padovke. Mam z teba dojem ze nevies prehrat. Furt sa po zostreleni odpojis, ved sa len nadychni a ides dalej moree.. Tento plac je na zlom ramene. DM robil niekto iny, nie tuto na SVK


LOL teď si to zabil Kraku... tohle píše někdo, který když seděl ve spitu, tak to komentoval slovy: "To je ale sračka to vůbec neletí!"
asi máš krátkou paměť, když si nevzpomínáš na Pagyho etudu o betonových spitech na AOE foru a nebo třeba tady soudruh Bierglass:
...že úmyslně mrzačí německá letadla.A je to tak ve všech rádoby simulátorech vč IL 2 Sturm.Pokaždé když modeři opravili LM německých letadel okamžitě se jak západní tak východní soudruzi začali ohánět svými rudými knížkami,že takhle to nejde,takhle "dobro" ne a ne na mapě vyhrát.
A tak se Rudým bratrům muselo zas někde něco přidat,protože jak by to vypadalo,kdyby všichni chtěli létat za Luftw.Situace v RoF je však mnohem horší než v IL 2.Je to přesně podle scénáře pro rudé letadla na pro rudých mapách s pro rudým plan-setem.Vždyť i účinnost flaků a zadních střelců je prorudé.


a tady zase něco Werner: http://www.panzer...ost_208387

nejvíc mě ovšem dorážíš tím odpojením, to už se ani nemůžu odpojit kdy chci? mám čekat na modré požehnání? laskavě se nevyjadřuj k něčemu o čem nevíš nic...

btw. celý mi to připomíná hádku o tempestech, kdy jsem se zastával modrých, že tam tempest nemá být a nakonec sem byl obviněn, že tam chci nějakýho lepšího tempesta Vyděšený

a na to jestli z toho máš trek si se neobtěžoval odpovědět...


Pipe ,to že jsi osoba ducha mdlého je všeobecně známo. Proto také létáš za rudé.Ale zrovna mně nazvat soudruhem to jsi mi doopravdy nasral.Jen tvoje mentální postižení mi zabraňuje v tom,rozbít ti za tuto urážku hubu.


Ty Vaše chytračinky, co tady píšete o tom, jak každý úplně nejlíp ví, jak které letadlo lítalo, střílelo, vydrželo(nevydrželo) točilo a podobně, čtu s úsměvem, ale aby tady někdo (BierglaSS) urážel, vyhrožoval a napadal kohokoliv ,kdo lítá za červené a navíc kolegu z letky, tak to se budeš muset, Ty zasranej nácku probít nejdřív přeze mě. Pokud si myslíš, že Ti to v hospodě nikdo neřekne do očí, tak se stav v zimě ve Wingsu.
 
Robo
310_Majkl napsal:Ty Vaše chytračinky, co tady píšete o tom, jak každý úplně nejlíp ví, jak které letadlo lítalo, střílelo, vydrželo(nevydrželo) točilo a podobně, čtu s úsměvem, ale aby tady někdo (BierglaSS) urážel, vyhrožoval a napadal kohokoliv ,kdo lítá za červené a navíc kolegu z letky, tak to se budeš muset, Ty zasranej nácku probít nejdřív přeze mě. Pokud si myslíš, že Ti to v hospodě nikdo neřekne do očí, tak se stav v zimě ve Wingsu.


Mrknutí
 
alfik
1stCL_Fucida napsal:

Si ještě pamatuju, jak jsem při přechodu z WB koukal, jak moc je ten damage model Šturma vymakanej...a dneska, o 10 let později... Šklebící se

Jo Úsměv taky jsem nadšeně zíral - a to jsem ještě nevěděl že budou další, lepší verze... s více letadlama... a už vůbec ne že se po cca pěti letech od koupě první verze začnu rozčilovat u online! Úsměv
 
Serza
Rekl bych at poridite video... Ale asi to neni nejlepsi napad.
 
Bierglass
Robo napsal:

310_Majkl napsal:Ty Vaše chytračinky, co tady píšete o tom, jak každý úplně nejlíp ví, jak které letadlo lítalo, střílelo, vydrželo(nevydrželo) točilo a podobně, čtu s úsměvem, ale aby tady někdo (BierglaSS) urážel, vyhrožoval a napadal kohokoliv ,kdo lítá za červené a navíc kolegu z letky, tak to se budeš muset, Ty zasranej nácku probít nejdřív přeze mě. Pokud si myslíš, že Ti to v hospodě nikdo neřekne do očí, tak se stav v zimě ve Wingsu.


Mrknutí


Šklebící seCoolMrknutí
 
LEON
Jak to Biere děláš, že máš tak početný fanklub Vyděšený
 
https://www.rcfree.eu
Bierglass
LEON napsal:

Jak to Biere děláš, že máš tak početný fanklub Vyděšený


Musíš se více snažit Šklebící se
 
310_Obluda
310_Majkl napsal:

Bierglass napsal:

310_Pip napsal:

Lanc napsal:

Ked problem nie je, viete si ho vyrobit sami.
Pip ja mam z teba dojem, ze kauza betonove spity bol tvoj vynalez. Lebo vsetko toto okolo vytahujes stale iba ty. Ked som ta v spite rozlegoval na sustrel zbrani, tak si sa divil, ako to je mozne, ved som bol skoro v padovke. Mam z teba dojem ze nevies prehrat. Furt sa po zostreleni odpojis, ved sa len nadychni a ides dalej moree.. Tento plac je na zlom ramene. DM robil niekto iny, nie tuto na SVK


LOL teď si to zabil Kraku... tohle píše někdo, který když seděl ve spitu, tak to komentoval slovy: "To je ale sračka to vůbec neletí!"
asi máš krátkou paměť, když si nevzpomínáš na Pagyho etudu o betonových spitech na AOE foru a nebo třeba tady soudruh Bierglass:
...že úmyslně mrzačí německá letadla.A je to tak ve všech rádoby simulátorech vč IL 2 Sturm.Pokaždé když modeři opravili LM německých letadel okamžitě se jak západní tak východní soudruzi začali ohánět svými rudými knížkami,že takhle to nejde,takhle "dobro" ne a ne na mapě vyhrát.
A tak se Rudým bratrům muselo zas někde něco přidat,protože jak by to vypadalo,kdyby všichni chtěli létat za Luftw.Situace v RoF je však mnohem horší než v IL 2.Je to přesně podle scénáře pro rudé letadla na pro rudých mapách s pro rudým plan-setem.Vždyť i účinnost flaků a zadních střelců je prorudé.


a tady zase něco Werner: http://www.panzer...ost_208387

nejvíc mě ovšem dorážíš tím odpojením, to už se ani nemůžu odpojit kdy chci? mám čekat na modré požehnání? laskavě se nevyjadřuj k něčemu o čem nevíš nic...

btw. celý mi to připomíná hádku o tempestech, kdy jsem se zastával modrých, že tam tempest nemá být a nakonec sem byl obviněn, že tam chci nějakýho lepšího tempesta Vyděšený

a na to jestli z toho máš trek si se neobtěžoval odpovědět...


Pipe ,to že jsi osoba ducha mdlého je všeobecně známo. Proto také létáš za rudé.Ale zrovna mně nazvat soudruhem to jsi mi doopravdy nasral.Jen tvoje mentální postižení mi zabraňuje v tom,rozbít ti za tuto urážku hubu.


Ty Vaše chytračinky, co tady píšete o tom, jak každý úplně nejlíp ví, jak které letadlo lítalo, střílelo, vydrželo(nevydrželo) točilo a podobně, čtu s úsměvem, ale aby tady někdo (BierglaSS) urážel, vyhrožoval a napadal kohokoliv ,kdo lítá za červené a navíc kolegu z letky, tak to se budeš muset, Ty zasranej nácku probít nejdřív přeze mě. Pokud si myslíš, že Ti to v hospodě nikdo neřekne do očí, tak se stav v zimě ve Wingsu.


Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,844,024 návštěv