May 09 2024 16:51:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 16

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
UFO a betonová éra
310_Pip
Lanc napsal:

Pip ja ked som lietal v 633. sqn to fical sturm na niecom inom. Porovnavat to s 4.9 ci aky fras to vtedy bol nie je celkom ok.
Ano vtedy s Pagym to bola afera jak Kysak, ukoncili to admini prerusenim fora. Neviem kto s tym prisiel ze betonove spity. A odvtedy? Citam to iba v Pipovych prispevkoch.
A cece preco reagujes stale tak podrazdene? Ja neutocim, vravim/pisem to takym tonom, akym by som ti to povedal aj pri capovanom. Normalne v klude. Za seba mozem povedat ze spity su mrchy. Je vlastne jedno ci su pred tebou alebo za tebou. Su to mrchy z kazdeho uhla pohladu Úsměv


mno páč mi tady otloukáš jedno odpojení se ze serveru poté co jsi mě rozprskl po obloze (slabomyslní jedinci by to mohli pochopit i jinak) a ano byl jsem nasrán, to nepopírám, ale taky zvonil zvonek u dveří a chtěl jsem se navečeřet, tak co budu tvrdnout na serveru? nebo se fakt musím dovolit? btw. ten komentář BUSe do chatu moc ftipný nebyl...

P.S. co ten trek?
Upravil/a 310_Pip dne 13-08-2013 00:31
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
310_Pip
Bierglass napsal:

310_Pip napsal:

Lanc napsal:

Ked problem nie je, viete si ho vyrobit sami.
Pip ja mam z teba dojem, ze kauza betonove spity bol tvoj vynalez. Lebo vsetko toto okolo vytahujes stale iba ty. Ked som ta v spite rozlegoval na sustrel zbrani, tak si sa divil, ako to je mozne, ved som bol skoro v padovke. Mam z teba dojem ze nevies prehrat. Furt sa po zostreleni odpojis, ved sa len nadychni a ides dalej moree.. Tento plac je na zlom ramene. DM robil niekto iny, nie tuto na SVK


LOL teď si to zabil Kraku... tohle píše někdo, který když seděl ve spitu, tak to komentoval slovy: "To je ale sračka to vůbec neletí!"
asi máš krátkou paměť, když si nevzpomínáš na Pagyho etudu o betonových spitech na AOE foru a nebo třeba tady soudruh Bierglass:
...že úmyslně mrzačí německá letadla.A je to tak ve všech rádoby simulátorech vč IL 2 Sturm.Pokaždé když modeři opravili LM německých letadel okamžitě se jak západní tak východní soudruzi začali ohánět svými rudými knížkami,že takhle to nejde,takhle "dobro" ne a ne na mapě vyhrát.
A tak se Rudým bratrům muselo zas někde něco přidat,protože jak by to vypadalo,kdyby všichni chtěli létat za Luftw.Situace v RoF je však mnohem horší než v IL 2.Je to přesně podle scénáře pro rudé letadla na pro rudých mapách s pro rudým plan-setem.Vždyť i účinnost flaků a zadních střelců je prorudé.


a tady zase něco Werner: http://www.panzer...ost_208387

nejvíc mě ovšem dorážíš tím odpojením, to už se ani nemůžu odpojit kdy chci? mám čekat na modré požehnání? laskavě se nevyjadřuj k něčemu o čem nevíš nic...

btw. celý mi to připomíná hádku o tempestech, kdy jsem se zastával modrých, že tam tempest nemá být a nakonec sem byl obviněn, že tam chci nějakýho lepšího tempesta Vyděšený

a na to jestli z toho máš trek si se neobtěžoval odpovědět...


Pipe ,to že jsi osoba ducha mdlého je všeobecně známo. Proto také létáš za rudé.Ale zrovna mně nazvat soudruhem to jsi mi doopravdy nasral.Jen tvoje mentální postižení mi zabraňuje v tom,rozbít ti za tuto urážku hubu.


ano trávím podzim svého života pod dohledem statného ošetřovatele Šklebící se
pokud mě nazýváš rudým, urážíš mě stejně, jako já tebe, neboť jako britský aristokrat mám krev modřejší než ty! možná bych mohl napsat nácku, aby jsme si byli kvit, otázka je, zda je to v tvém případě urážka... takže pro příště piš červené a budeš mít klid Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
310_Pip
1stCL_Fucida napsal:

Klid Bierglassi. Tenhle tón, který tady v posledních pár příspěvcích používáš, je i pro SVK dost nepřijatelný. Nerad bych to tady zamykal zrovna ve chvíli, kdy si můžeme z jednoho notorického uřvánka dělat takovouhle pr*el Úsměv


ano pr*el musí být, proto sem to nahodil Úsměv

YouTube Video



www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
310_Pip
narychlo nahrané z testování offline Bf109G6 vs Spitfire IXc
- 16 zásahů ze všech zbraní na 2 spity je opravdu hodně

YouTube Video



www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
310_Pip
tady trochu brečí někdo jiný, mám ten pocit...

[img]http://img694.imageshack.us/img694/3226/kkgl.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://img42.imageshack.us/img42/6674/gvz3.jpg[/img] is not a valid Image.
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Werner
Jů Pipova nástěnka je větší než jsem myslel. Jsem napjatej jak kšandy, jaké další skandální fotografie skrývá. Jen doufám, že nikdo z lionů nevystupoval z auta bez spodního prádla Úsměv
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Kurres
Takže můj názor na věc už je známý všem. Nemám k tomu dále co říci. Potkáme se ve vzduchu Pipe. Mrknutí
 
Bierglass
Kurres napsal:

Takže můj názor na věc už je známý všem. Nemám k tomu dále co říci. Potkáme se ve vzduchu Pipe. Mrknutí


No mě známý není.Můžeš to ještě jednou zopakovat pro ty ,kteří na začátku školního roku chyběli?Šklebící se
 
Robo
Mozte si z neho utahovat kolko chcete, ale bohuzial ma pravdu. Šklebící se
 
Kurres
Bierglass napsal:
No mě známý není.Můžeš to ještě jednou zopakovat pro ty ,kteří na začátku školního roku chyběli?Šklebící se

To nebude nutné, Pip to udělá za mne. Určitě má těchto předmětů doličných více. Šklebící se
 
Robo
Kurres napsal:

Bierglass napsal:
No mě známý není.Můžeš to ještě jednou zopakovat pro ty ,kteří na začátku školního roku chyběli?Šklebící se

To nebude nutné, Pip to udělá za mne. Určitě má těchto předmětů doličných více. Šklebící se


Veru nebude, uz teraz vidno aky si druk Šklebící se
 
1stCL_Werner
310_Pip napsal:

narychlo nahrané z testování offline Bf109G6 vs Spitfire IXc
- 16 zásahů ze všech zbraní na 2 spity je opravdu hodně


Nevim jestli je chytrý porovnávat offline s onlinem. V offlinu jde třeba Tempest snadno zahořet z křídla, ale online jsem to ještě nezažil.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
1stCL_Hien
Přesně tak Pipe, bohužel je docela zavádějící porovnávat off a on. Ale třeba mě osobně by stačilo aby jsi natočil track z AoE, jak v Bf 109 G6 Late v jednom letu sundáš dva spity IX + tabulku ze statů kde bych si dohledal, na kolik ran jsi průměrně sundal jednoho spita.
Myslím, že to by akceptovali všichni
 
1stCL_Werner
Jinak Pipe, kolik zásahů 20mm granátem si teda představuješ, že by mělo být potřeba k sestřelení Spitfiru ?
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
1stCL_Fucida
1stCL_Werner napsal:

Jinak Pipe, kolik zásahů 20mm granátem si teda představuješ, že by mělo být potřeba k sestřelení Spitfiru ?


762 Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Robo
1stCL_Werner napsal:

Jinak Pipe, kolik zásahů 20mm granátem si teda představuješ, že by mělo být potřeba k sestřelení Spitfiru ?


Myslim, ze o to tu az tak moc nejde, podstata je, ze Spitfire nie je nejak mimoriadne tazke zostrelit 20mm, online dochadza k cudnym situaciam, ale to plati pre vsetky era rovnako.

Taktiez ak uz pozerate statistiky z aoe, tak to nie je moc smerodajne. Jednak sa nezaznemavaju vsetky zasahy, jednak kazde ero striela ine projektily spolu s tymi dvackami, jednak sa neberie do uvahy vzdialenost strelby, uhol (z celneho utoku staci menej zasahov napr.) ani ci strelec pusti spust ked uz super nema kridlo alebo este podrzi a trafi par zasahov. Ak testovat DM tak prave offline podla mna.
 
310_Pip
1stCL_Werner napsal:

Jinak Pipe, kolik zásahů 20mm granátem si teda představuješ, že by mělo být potřeba k sestřelení Spitfiru ?


ocituji sám sebe:

A aby nedošlo k nedorozumění, to že spitům je ustřeleno křídlo velice snadno mě sice sere, ale nepovažuju to za úplně špatně, páč pilot v brejku tomu určitě nandává dost vysoký géčka. Pokud tedy modrý střílí na klidně letícího spita, tak by měl hlavně zpřesnit střelbu...


sám jsi tady napsal že 109 spotřebuje míň dvacek na sestřel:

Nejlepší piloti Spitů IXc a 20 sestřelů Bf 109. Je to mix Podrse, Maxe, Butyse, Snakese a tebe, nijak jsem se v tom nepřehraboval a bral každej let, kde bylo sestřelený Bf.
Na 20 sestřelů to hodilo 433 zásahů, tedy 21,65 zásahu na kill.
Browning .303 má kadenci 1000 ran/min. Hispano má kadenci 650 ran/min. Každou minutu tedy 5300 ran. Hispano je z toho tedy 24,5%. To dává 5,3 zásahu Hispanem + 16,35 .303 na sestřel.

Vzal jsem mý a pbarryho sestřely spitů na G-6.
Na 20 sestřelů bylo potřeba 298 ran, průměrně na sestřel 14,9 ran (ty 131 jsou asi přecijenom znát Úsměv ).
MG 131 má kadenci 850 ran za minut. Každou minutu tedy 2400 ran. 151/20 je z toho 29,2%. Je to tedy 4,4 zásahu MG 151/20 + 10,5 MG 131 na sestřel.


takže mi není jasné v čem je spit betonovější než befko, to je jádro pudla...

1stCL_Hien napsal:

Přesně tak Pipe, bohužel je docela zavádějící porovnávat off a on. Ale třeba mě osobně by stačilo aby jsi natočil track z AoE, jak v Bf 109 G6 Late v jednom letu sundáš dva spity IX + tabulku ze statů kde bych si dohledal, na kolik ran jsi průměrně sundal jednoho spita.
Myslím, že to by akceptovali všichni


jo to je požadavek, který bych mohl akceptovat, i když ale spíš by každá strana měla dokazovat tu svou pravdu, páč to ve svým umí líp ne? a taky např. doložit tu betonovost spitů od vás, třeba staty, kde ten spit dostal 30 zásahů a přežil, takových zážitků přece máte mraky Mrknutí
ano bylo to narychlo nahrané nic víc sem neměl po ruce, jinak DM model je snad jiný u offlinu?

nicméně z vaší strany mi to celé přijde, jako když někdo právě rozstříkl spita na 7 zásahů a řve, že to mělo být na 5...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Bierglass
1stCL_Fucida napsal:

1stCL_Werner napsal:

Jinak Pipe, kolik zásahů 20mm granátem si teda představuješ, že by mělo být potřeba k sestřelení Spitfiru ?


762 Úsměv


No to minimálně a zásahy do hlavy pilota Šitfajru se nepočítají neb nemohou způsobit žádné poškození.
 
606_Temp
Online a offline mě osobně přijdou opravdu modely poškození odlišné. Ale možná je to spíš tím, že AI prostě s poškozeným letadlem spíš spadne a reálnej pilot je schopnej doletět k letišti klidně jen se směrovkou a ti lepší s tím dokáží i sednout. To co spolehlivě sundá AI, to živej pilot dokáže ustát.
Jinak si myslím, že befko je betonovější, než spit. Ani ne tak na počet zásahů k jeho pádu na zem, ale v tom, co se po tom pádu v menších výškách stane....
 
http://no606.ic.cz/
606_Temp
Bierglass napsal:
No to minimálně a zásahy do hlavy pilota Šitfajru se nepočítají neb nemohou způsobit žádné poškození.


Hele chápu, že je šitfire (Shitfire atd) hrozně megacůl hustodemonsky krutopřísnej název co kosí smíchy jednoho puberťáka za druhým, ale tady je víceméně dospělé osazenstvo, které už tímto termínem opravdu nerozesměješ Mrknutí
 
http://no606.ic.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,844,537 návštěv