April 27 2024 13:42:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 1
Deschain

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
UFO a betonová éra
606_Druindin
lítá to pomalu, vidět z teho není, málo učinné zbraně, prostě ideální letadlo na vyhrání války Šklebící se
 
CSW_Cassius Chaerea
Strašnej krám, ale tak máte ještě spity. Ameriky prostě nechte těm co to s nima umí.
 
Shadowdeath
310_Pip napsal:

4.12.2+HSFX7.02:
P51D - 400mil/hod = 640km/hod IAS, tak proč to letí jen 570km/hod dle speedbaru? [/img]

A tohle má vícero amerik...


Nemají to všechny letadla, ne jenom ameriky? Mě totiž přijde, že ten speedbar je takovej orientační Úsměv
Zkusil bych ještě co ukazuje, takové to Arcade view bez cockpitu.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
310_Pip
1stCL_Fucida napsal:

Stejnej případ jako palivoměr na Bf 109, nebo obecně zabugovanej kokpit na Fw 190 D-9/45. U spousty repaintů kokpitů jejich tvůrci nijak zvlášť moc neřešili detaily. Víceméně jsem si ověřil, že není naprosto žádná snaha tohle v současnosti (= poslední roky) opravovat.


Aha, to je teda odpověď hodně stupidní, chceš mi tvrdit, že ukazatel rychlosti je roven palivoměru? btw o palivoměru u spita se ani nezmiňuju...

Oprava budíků u jakéhokoliv letadla by měla být v zájmu celé komunity, no nic, tohle byl poslední pokus, jak s tím něco udělat, Magot se ani nevyjadřuje, takže na to seru!
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Fucida
Ne Pipe, to byla odpověď, že na ladění jakékoliv části kokpitu jejich tvůrci v rámci HSFX už obecně kašlou, resp. drtivá většina tvůrců kokpitů se už nijak neangažuje. Proto jsem tam dal za příklad i pozdní Fw 190 D, který má kokpit s množstvím chyb, přestože jsem se cca rok snažil ty chyby hlásit. Konkrétně u Fw 190 jsme naprosto chybně ukazující přetexturovaný rychloměr řešili také, ale bylo to před řadou let v době, kdy jsem s Flushym na repaintu Focka pracoval.

Tzn. vylož si to spíše tak, že máš několik let zpoždění. Imho jediná reálná možnost je, abys to opravil sám a ty opravené soubory by se mohlo podařit naimportovat v rámci nějaké dobré duše z HSFX.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Pip
1stCL_Fucida napsal:

Ne Pipe, to byla odpověď, že na ladění jakékoliv části kokpitu jejich tvůrci v rámci HSFX už obecně kašlou, resp. drtivá většina tvůrců kokpitů se už nijak neangažuje. Proto jsem tam dal za příklad i pozdní Fw 190 D, který má kokpit s množstvím chyb, přestože jsem se cca rok snažil ty chyby hlásit. Konkrétně u Fw 190 jsme naprosto chybně ukazující přetexturovaný rychloměr řešili také, ale bylo to před řadou let v době, kdy jsem s Flushym na repaintu Focka pracoval.

Tzn. vylož si to spíše tak, že máš několik let zpoždění. Imho jediná reálná možnost je, abys to opravil sám a ty opravené soubory by se mohlo podařit naimportovat v rámci nějaké dobré duše z HSFX.


Tuhle odpověď beru a dík za ni, bohužel to neřeší problém, který tu je Zamračený Angažovat se už opravdu nebudu.
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Shadowdeath
Pipe, hlavně tohle je težký flamewar vlákno. Sem, když dáš nějakou chybu, tak si každej nejdřív řekne, už tu byla dlouho nuda, Pip to tu jde trochu oživit viz. těch pár příspěvků po tom tvém Úsměv
Tipuji, že by se to bralo vážněji, kdyby jsi to umístil do např. HSFX7 debug Úsměv
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
1stCL_pbarry
přesně Úsměv)

věčně brečící pip se snaží brečením opravit chybu hry v brečícícm vlákně a pak brečí, že s tim nikdo nic nedělá Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,790 návštěv