May 01 2024 18:25:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Chyby v mapach...
Rufu
Jirka napsal:
Pustil jsem HL. Kouknul na nastavení většiny serverů co jsou do počtu lidí nahoře a musím říct, že AH jsou proti tomu hardcore Šklebící se Díky bohu za AHčka Úsměv
Tak jest .Tohle by se mělo někam vytepat.

To Kjůšú ,no není špatný že je mapa postavená pro bitevní amíky.
Spíš mi všeobecně vadí mapy kde mají němci za úkol jen obranu tj všichni jen stíhají,přitom dnes už je přístupný Hs 129.
 
Jirka
Rufu napsal:
Jirka napsal:
Pustil jsem HL. Kouknul na nastavení většiny serverů co jsou do počtu lidí nahoře a musím říct, že AH jsou proti tomu hardcore Šklebící se Díky bohu za AHčka Úsměv
Tak jest .Tohle by se mělo někam vytepat.

To Kjůšú ,no není špatný že je mapa postavená pro bitevní amíky.
Spíš mi všeobecně vadí mapy kde mají němci za úkol jen obranu tj všichni jen stíhají,přitom dnes už je přístupný Hs 129.


Jak pro koho, že ? Šklebící se

Když jsem se tak na AH rozhlížel okolo, tak mě osobně nepřišlo, že by SM letadla byla zas až tak využívána. Docela by mě zajímalo jaké procento z těch lidí co tam chodí ten SM skutečně na online má.
 
313_Sheddan
Lucka napsal:
Nejde si nevšimnout, že z roku 1941 jsou v mapsetu tři mapy, z roku 42 také tři, z roku 43 dvě, ale úplně chybí rok 1944. Je tady určitě dost lidí, kteří mají historii východní fronty v malíku a nějaké zajímavé téma pro jednu nebo dvě mapy _1944 by se našlo, ne?
A nezdá se vám, že na většině map letěj červený proti slunci. Jednu dobu mi to tak přišlo. AH sou prostě modrej servr, ale lítám tam rád.
 
http://www.letistechrudim.cz
Rufu
Jirka napsal:
Rufu napsal:
Jirka napsal:
Úsměv
.


Když jsem se tak na AH rozhlížel okolo, tak mě osobně nepřišlo, že by SM letadla byla zas až tak využívána. Docela by mě zajímalo jaké procento z těch lidí co tam chodí ten SM skutečně na online má.
No to je spíš tím že letadla z SM nejsou stíhačky.A jelikož tak max 15%lidí na servru lítá i bitevníky a bombry tak se ti pak zdá že ta letadla nikdo nepoužívá.A už vůbec ne modří.
 
AH_Enty
Cíle pro modrý - na pár mapách fakt jen brání, ale na většině ostatních by si museli pod ty svoje FW a BF vzít bombu. Ale to ne, protože by s tím neuměli lítat. Šklebící se

Slunce v ksichtu - tak si bokem nastoupej, obleť je a vpadni jim se sluncem do zad. Šklebící se Bude to trvat o 5-10 minut déle, ale překvapíš. Šklebící se

Já SM mám, a mám to kvůli pro mé uši lepším zvukům. Ty dodaný letadla využívám občas. Např H-75 za frantíky.
 
Hoper
Rufu napsal:
Jirka napsal:
Pustil jsem HL. Kouknul na nastavení většiny serverů co jsou do počtu lidí nahoře a musím říct, že AH jsou proti tomu hardcore Šklebící se Díky bohu za AHčka Úsměv
Tak jest .Tohle by se mělo někam vytepat.

To Kjůšú ,no není špatný že je mapa postavená pro bitevní amíky.
...

ale tady nikomu nevadí, že amíci mají bitevničit
tady je jen hloupé to, že mají bitevničit v turbulenci
případně i drzí (rozuměj - odvážní) žaponci taky můžou útočit na lodičky...
a té turb to jde prostě blbě
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Jirka
@Rufu, ale jsou to i stíhačky. Už se mě párkrát stalo, že jsem se narodil mimo letadlo. Ale který to bylo a kolik jich bylo co do typů nevím. SM moc neznám. Šklebící se

ADD Enty. Na AH je už léta klasika, že se tam hlavně dogfajtí. I mě osobně je nějaké ničení pozemních cílů dost cizí. Prostě si tam jdu jen zablbnout se stíhačkama. Úsměv

@Sheddan. Je to modrej server. To je jasný. Onehdá když jsme s Jimikem lítali s Lavinama bylo okolo spousta modré krve. Šklebící se Ale jinak se mě to zdá jako maximálně vyvážené dle možností. Úsměv A toho slunce, to jsem si fakt ještě nevšinul. Na to se hnedle jak tam půjdeme zase lítat kouknu.

 
Lucka
Trochu mimo téma vlákna, ale kvůli jednomu dotazu nebudu zakládat nové: Šlo by někde na webu (třeba tady na SVK nebo na AH) vytvořit takovou tu tabulku, kde je údaj, jaká mapa na serveru právě jede, zbývající čas a přehled létajících pilotů?
Kdysi to měl 1stCL server a dneska to používají například na serveru Spits vs 109s.
 
AH_Enty
No když to někdo vymyslí, tak to asi nebude problém aplikovat na web.
Já na to nemám čas a ani to neumím, Čutora možná by věděl jak, ale taky nemá čas. Teď zrovna se učí roury a loví ženský. Šklebící se
 
Tajpan
k téme: aj ked to nie je vlastne chyba mapy , ale skôr návrh:
Na mape Normandia 1942???? ale určite 1943/44 by som privítal pridanie dalšej vzletovej dráhy pre REDs, ale LEN pre B17 resp B24.
Dôvod: dostať týchto papierových drakov zo vzletovej dráhy plnej spitov a iných drobností na začiatku misie je fuška a zdlhavé plus dostať sa do operačnej výšky. A než sa dostane do 5km tak to trvá.
Pridal by som dalšiu dráhu , bud len vzletov dráhu alebo vo forme Lietadlovej lode ??? , z ktorej by B17/24 vzlietali ale už s respawnovaním vo vzduchu cca 1000m výške. Ušetrí sa trochu času a možno, a možno sa nejaký spitfajta zlutuje a počká a urobí cover. Smutný
Miesto trochu na sever ale v blízkosti ostrova a asi najlepšie vo forme LL, s flakom.
A nechať i možnosť vzletu s B17 zo zeme.
 
CSL1_Golas
Omlouvám se pokud se tu na to už někdo ptal.... Několikrát se mi stalo a to pouze na Holubím serveru, že mi při letu naskočila tabulka o nahrávání nové mise, ale ostatní létají vesele dál....pomůže až odpojení a znovu připojení..... Copak je to za chybku?
 
Lucka
AH_Enty napsal:
No když to někdo vymyslí, tak to asi nebude problém aplikovat na web.

Bylo by fajn, kdyby to tady na SVK měly všechny české DF servery. Podle HL se někdy zdá, že je na severu skoro prázdno a přitom je tam připojených docela dost lidí.

Já na to nemám čas a ani to neumím, Čutora možná by věděl jak, ale taky nemá čas. Teď zrovna se učí roury a loví ženský. Šklebící se

Tak počkáme, až nějakou uloví Šklebící se
 
Hoper
Lucka napsal:
...
Já na to nemám čas a ani to neumím, Čutora možná by věděl jak, ale taky nemá čas. Teď zrovna se učí roury a loví ženský. Šklebící se

Tak počkáme, až nějakou uloví Šklebící se

myslím, že to by byla kardinální chyba - to už pak nebude mít čas vůbec... ;-)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
CSL1_Golas
Lucka napsal:
[Bylo by fajn, kdyby to tady na SVK měly všechny české DF servery. Podle HL se někdy zdá, že je na severu skoro prázdno a přitom je tam připojených docela dost lidí.



Zkus používat All seing eye pro připojování. Vidíš tam přesně kolik je tam lidí + i název mapy....
 
Rufu
Golas napsal:
Lucka napsal:
[Bylo by fajn, kdyby to tady na SVK měly všechny české DF servery. Podle HL se někdy zdá, že je na severu skoro prázdno a přitom je tam připojených docela dost lidí.



Zkus používat All seing eye pro připojování. Vidíš tam přesně kolik je tam lidí + i název mapy....

lepčí je Xfire Vyděšený tam jsou vidět i body heč Cool
http://www.xfire....
 
CSL1_Golas
Zajímavé, to ani neznám Úsměv
 
1stCL_Fucida
Golas napsal:
Omlouvám se pokud se tu na to už někdo ptal.... Několikrát se mi stalo a to pouze na Holubím serveru, že mi při letu naskočila tabulka o nahrávání nové mise, ale ostatní létají vesele dál....pomůže až odpojení a znovu připojení..... Copak je to za chybku?


Modrá smrt, alias Blue Death. Nikdy nevyřešený bug od Olega, nezbývá než se odpojit a znovu připojit.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
haluz paja
AH sou prostě modrej servr

Heh! To snad nemyslis vazne...
 
haluz paja
Nejde si nevšimnout, že z roku 1941 jsou v mapsetu tři mapy, z roku 42 také tři, z roku 43 dvě, ale úplně chybí rok 1944. Je tady určitě dost lidí, kteří mají historii východní fronty v malíku a nějaké zajímavé téma pro jednu nebo dvě mapy _1944 by se našlo, ne?

By nebylo spatny udelat mapu s FW-A6,8 a Bf 109 G6/AS,10,14 vs. Jak 3,9(M,B,K) a La5FN Cool
 
alfik
Golas a Fuči: Ahááá sakra - a já myslel že je nějaká chyba u mně v kompu - a vy to máte občas taky... takže moje nevyřčená otázka byla zodpovězena Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,796,149 návštěv