May 01 2024 16:19:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Chyby v mapach...
czs_scharck
Pokud by došlo na "probrání" map . . . . šlo by prosím je trochu přeházet ?
Pro nás co tichomoří moc "nežerem" . . . . když tam přes celou sobotu jede jedna tichomořská mapa za druhou tak je to pro nás, modrý gajdžiny . . . . zabitý . . . . když už jede pásmo tichomoří tak je prostřídat s nějakou evropou . . . . plííís. Smutný
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
AH_Enty
Jukni na http://www.aholubi.org/mapcycle.php a uvidiš co ostatních map je okolo. Prostě zkus vlíst do těch džaponských ér, nejsou špatný a né všechny mapy jsou nad mořem.
Holt zkuste občas opustit ty svoje oblíbený Bf a Fw a zkuste taky něco jiného.Šklebící se
Probrání map - zmenšení počtu - když bylo dříve méně map, tak když jsem vlezl na server 1x za tři dny, tak tam byly vždy stejný mapy. A to by Tě asi opravdu taky nebavilo.
 
Lucka
Scharck napsal:
Pokud by došlo na "probrání" map . . . . šlo by prosím je trochu přeházet ?
Pro nás co tichomoří moc "nežerem" . . . . když tam přes celou sobotu jede jedna tichomořská mapa za druhou tak je to pro nás, modrý gajdžiny . . . . zabitý . . . . když už jede pásmo tichomoří tak je prostřídat s nějakou evropou . . . . plííís. Smutný

To už se tady kdysi řešilo Scharcku a bylo dohodnuto zachování tematických bloků map.
Pacifik taky nemusím, takže to řeším tak, že navečer mrknu na server a když vidím, že tam jede třeba Wake_1941, už tam ten večer ani nelezu Úsměv
ÚsměvÚsměv Óvšeeem....když tam vidím kupříkladu Dover_1941, už vím, že celý večer propařím na Holubech Mrknutí
 
Panek
JJ, Wake_1941 = knajpa
 
Lavo
Server CZ_AH_Dedicated není založen na tom, aby byl za každou cenu nejvíc navštěvován. Mým cílem je mít zajímavý server pro létání a to znamená, že tam prostě je a bude pár map které nepatří mezi plošně sexy, ale prostě jsou něčím zajímavé.



Super!!! Mna ziadne pocasie nemoze odradit ani mapa , ale kedze toto je tak krasna veta urcite nebude nikomu vadit ak AH zrusia reklamne vyvesne stitky na lietadlach ( ikony ) ,pretoze to povazujem za najvacsi problem kazdej mapy....


Wake_1941, už tam ten večer ani nelezu
Óvšeeem....když tam vidím kupříkladu Dover_1941, už vím, že celý večer propařím na Holubech



To je velkaaa chyba , velkaa ...taku radost z lietania ako poskytuje diva macicka prepast , kvoli Spitovy ...fuj...
 
AH_Cutora
Lavo napsal:
...
Super!!! Mna ziadne pocasie nemoze odradit ani mapa , ale kedze toto je tak krasna veta urcite nebude nikomu vadit ak AH zrusia reklamne vyvesne stitky na lietadlach ( ikony ) ,pretoze to povazujem za najvacsi problem kazdej mapy....


http://www.aholub....php#ikony
 
haluz paja
...coz je koneckoncu realisiticke. A pro obe strany stejne. V cem je problem?
Sorry,ale stale se bavime o hre. Nevim,letim pul hodky k cili, vrham se pod kridla nedockavcu v obratnejsich a rychlejsich Ki 84, J2M. Zjistim,ze diky turbulenci prd trefim... Je to takove sebeznicujici...Smutný
Mraky beru,da se v nich aspon schovat. Ale ta turbulence... Zamračený
 
1stCL_Fucida
Lavo, ikonky byly tématem mnoha diskusí a mají své zastánce (Čutora, Kraken) i velké odpůrce (třeba mě). Současný stav vznikl jako plod nějakého dlouhodobého ladění a diskuse mezi jednotlivými stranami, kdy bylo přistoupeno na určité kompromisy. No a pokud ti stejně jako mě podobný kompromis nestačí a ikony ti ruší požitek (tak jako třeba mně), tak si je můžeš nastálo vypnout lokálně u sebe. Když se na to podívám do důsledků, tak necítím větší tlak ze strany nepřítele na AH, než jinde - ikony ne-ikony. I když mi občas přijde, že když proletím nějakým chumlem, tak se na mojí ikonku nalepí nějak více letadel Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lucka
On to málokdo veřejně přizná, že raději létá s ikonami než bez nich, ale myslím, že ikony jsou jeden z důvodů, proč je AH server tak oblíbený. A ještě jedna věc, která podle mého soudu mluví pro ikony: Pořád je ještě dost lidí, kteří hrají ILa na slabých kompech se starší grafickou kartou. Sama jsem měla možnost poznat, jaký je rozdíl hrát s maximálním možným nastavením na NV8800 a s půjčenou NVFX5200 (v dnešní době už opravdu muzejní kousek). Majitelé slabých frafických karet rozpoznají dot bez ikony na mnohem menší vzdálenost a byli by ve velké nevýhodě proti ostatním.
A navíc - příznivci hry bez ikon mají kam zajít, je dost serverů, kde se bez nich létá.
 
Jirka
Pustil jsem HL. Kouknul na nastavení většiny serverů co jsou do počtu lidí nahoře a musím říct, že AH jsou proti tomu hardcore Šklebící se Díky bohu za AHčka Úsměv
Upravil/a Jirka dne 11-02-2008 18:02
 
alfik
Za sebe mohu říct toto: Ta turbulence je silná, ale určitě to není chyba. Pokud neumíte bombit v turbulenci, no tak se to prostě - naučte. U Stalingradu jako nad Džaponskem. Mě někdy se**u západy slunce protože blbě vidím a taky dost blbě lítám, a nestěžuju si, jen na to nadávám Šklebící se a snažím se to naučit.
Ikonky - přiznám se že mě moc pomáhají. Rozpoznávám letadla tak blbě že když se nahraje mapa kde lítají na obou stranách befka, nezbývá mi než jít si udělat něco k jídlu. Jinak bych musel střílet po všem.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Lavo
Prostě na tomto serveru máme ikony takhle a nenecháme si do nich mluvit :-P.


Takze nic , marny pokus , proti tejto vete nieto argumentov...uz iba dve citacie..

On to málokdo veřejně přizná, že raději létá s ikonami než bez nich, ale myslím, že ikony jsou jeden z důvodů, proč je AH server tak oblíbený.


a


Server CZ_AH_Dedicated není založen na tom, aby byl za každou cenu nejvíc navštěvován.



....Zamračený
 
Hoper
AH_Enty napsal:
No zrovna Kjušu - moje oblibená zrovna taky není. Ale když se sejdou 3-4 červení, co vezmou rakety a bomby tak v poho zlikvidují travnaté letiště. A turbulence - mezi 300-750 metry není. Ale věřím, že lidi co mají FF s tím mají problémy.
...

Enty, schválně esli hádám blbě - ti 4 červení, co si pod éra podvěsí náklad bomb nebo raket a jdou masakrovat mírumilovné Japonce jsou Enty, Kraken Cutora a - a - a - sakra, nikdo mne už nějak nenapadá ;)
A tahle kombinace se moc často nesejde, nebo jo ?

AH_Cutora napsal:
Ad turbulence: Znovu opakuji: Problém s turbulencí je, že ji Oleg blbě namodeloval, respektive že se její projevuje na joyích s FF jako záškuby a je divně ohraničená. Ale problém je, že turbulence se zbavíme pouze tím, že nastavíme počasí JASNO nebo SKORO JASNO. Jakmile se nastaví jiné počasí, JE TAM a nelze ji vypnout :(

Ad Kjúšů: tato mapa je o sračkoidním počasí - stejně jako Berlín 1945 a na ten nenadáváte - protože východní fronta se spitama, fokáčema, lavočkama, schwalbe, ... Kdyby šlo tu turbulenci vypnout, tak ji na všech mapách vypnu, ale nejde to :(

Ad počet map a jejich probrání: beru v potaz. Zamyslím se a proberu to s autory map jaké zaujmout stanovisko celkově.

blbá turbulence jde vypnout. Bohužel jediným způsobem. A za ten tu docela fest znovu lobujem :D
A Čutoro, chceš snad o MNĚ tvrdit, že se mi nelíbí např. 30tková Hayaté ??! ;) :)))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Lucka napsal:
...
Pacifik taky nemusím...

je ta holka tak mladá nebo ještě tak nezkušená, že neví, o co v Pacifiku přichází... ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
AH_Ronsoc
Nemam rad ziadnu mapu lebo kazdy lieta na 25% paliva a za nemcov a rusov a japoncov a spojencov ,klingonov . Šklebící se
 
313_Sheddan
Turbulence je humus. U Stlaingradu ji ještě zkousnu, ale z toho žaponskýho blázince se po 1-2 startech odpojuju. Když to někoho baví, tak prosím - můžu jít jinam.

Západy slunce sou pěkný, východy ještě lepší. Rád startuju za tmy a přistávám za světla. Návraty za tmy nemám rád, ale zůstávám na servru.

Ikony? Oni sou na AH ikony? Zamračený Kdysi sem si to přepínání ikon přepnul na vypnuto. Teď mi tak dochází, že sem možná úplně blbej, ale už asi dva rok a půl lítám všude bez ikon. Teď mi začíná docházet, proč sou lidi schopný se na AH rozeznat a hlásit něco jako: "Karle, brejk!" místo: "Lavočko v levý stoupavý, brejkuj!" Šklebící se Už sem se to bez ikon naučil a nemám problém. Friendly/foe při 1024*768 rozeznávám na cca 1,5-2 km a když chci vidět kódy, přiletim si blíž. To, jak sou ikony na AH neni špatný. Sice sem to snad v životě neviděl, ale podle popisu pěkný. Vážně to zhruba odpovídá reálu a jako berlička při 800*600 (nebo dokonce Blcovu 640*480) je to dobrý. Kdo to nepotřebuje, ať si to vypne.
 
http://www.letistechrudim.cz
Lucka
Včera jsem přemýšlela o mapsetu AH serveru (páč nelítám - léčím chřipku - nudím se), které mapy se mi líbí, které méně a tak....a zarazila mě jedna věc.

Tohle jsou mapy z východní fronty:

barbarossa_1941.mis
smolensk_1941.mis
kyjev_1941.mis
vjazma_1942.mis
728IAP_1942.mis
stalingrad_1942.mis
kursk_1943.mis
dniepr_1943.mis
berlin_1945.mis
secret_factory_1947.mis

Nejde si nevšimnout, že z roku 1941 jsou v mapsetu tři mapy, z roku 42 také tři, z roku 43 dvě, ale úplně chybí rok 1944. Je tady určitě dost lidí, kteří mají historii východní fronty v malíku a nějaké zajímavé téma pro jednu nebo dvě mapy _1944 by se našlo, ne?
Upravil/a Lucka dne 12-02-2008 08:23
 
AH_Enty
Kočičko, zapoměla jsi na Finsko 44. Zrovna včera to bylo na serveru a byla to super řežba.Vyděšený
 
Lucka
AH_Enty napsal:
Kočičko, zapoměla jsi na Finsko 44. Zrovna včera to bylo na serveru a byla to super řežba.Vyděšený

Já myslela, že Finsko_1944 je zařazeno mezi mapy severní fronty.
 
AH_Enty
Jo tak Ty jsi to myslela takto, tak to se omlouvám.Smutný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,795,389 návštěv