May 03 2024 08:19:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Oculus Rift
313_Nevo
Rift Compatible games from Steam Summer Getaway Sale

Reportáž o virtuální realitě v podání EVR a Oculus Rift

Výrobci Oculus Rift by virtuální brýle nejraději dávali zadarmo
Upravil/a 313_Nevo dne 17-07-2013 09:08
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
alfik
Jojo, sleduju to. Ale pro mě osobně to nebude - preferuji kontrolu nad sebou a bytem Šklebící se
Pro mě osobně by bylo nejlepší polokulovitá plocha, skloněná, abych se mohl rozhlížet a taky vidět periferně... a viděl celou kabinu a vše kolem... a protože tohle je jen sen, tak Trackir Šklebící se - ev. se třemi až šesti monitory Šklebící se
 
saldy
Jak s tím budu koukat při hraní lítací hry na klávesnici? Nemyslím tím dnešní nejsimulátorovatější nejprodávanější a nejvíc nejzábavnější simy kde si člověk vystačí se třemi čudlíky.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
alfik
No právě. To je to co mě napadlo jako první Úsměv
 
LEON
saldy napsal:

Jak s tím budu koukat při hraní lítací hry na klávesnici? Nemyslím tím dnešní nejsimulátorovatější nejprodávanější a nejvíc nejzábavnější simy kde si člověk vystačí se třemi čudlíky.


Pořídíš si kvalitní HOTAS se spoustou tlačítek a nemusíš nic lovit na klávesnici...
 
https://www.rcfree.eu
Vilik
LEON napsal:
Pořídíš si kvalitní HOTAS se spoustou tlačítek a nemusíš nic lovit na klávesnici...


No právě. To je to co mě napadlo jako první.Šklebící se
 
WT_Horrido
Nezapomeňte na doporučovanou GTX680 kolem které se má postavit PC.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
saldy
Vy mě jednou zničíte Šklebící se
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Rumcajs
saldy napsal:

Jak s tím budu koukat při hraní lítací hry na klávesnici? Nemyslím tím dnešní nejsimulátorovatější nejprodávanější a nejvíc nejzábavnější simy kde si člověk vystačí se třemi čudlíky.
Budeš mít klikatelnej kokpit, ne? Tak si na ty ovládací prvky prostě sáhneš. Určitě to bude spárovaný s kinectem, takže tě to bude snímat včetně okončetin. Navíc to bude napojený na facebook a jiné sociální sítě, aby to celej svět mohl vidět online. Čekají nás světlé zítřky. I do hospody budeme chodit virtuálně, dostaneme vývod, na hlavu okulus, do huby trubičku a to bude úspora místa na zeměkouli.
 
veikso
Vypadne internet a člověk si nezajde ani na pivoCool
 
Serza
Nestras, me to sotva dovolili :-D
 
WT_Horrido
http://penny-arca...-questions
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Nevo
YouTube Video



CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Rumcajs
No vypadá to rozhodně úžasně. Už vidím, jak mám na uších sluchátka, na ksichtu tuto a přijde manželka. No to bude nadšení, co to má doma za magora, že si ani nevšimne, že přišla. Nedejbože když si přivede kamarádku a budou na mě čučet od dveří. Jestli na to nebudu mít svoji temnou komoru s klikou zevnitř, není to použitelné.
 
alfik
Právě tohle video ukazuje jednu vlastnost, kterou osobně považuji za špatnou. Aby viděl křidélka, musí otočit hlavu o devadesát stupňů. Aby viděl výškovku, o 180.
Ale v reálu nemusí - i kdyby nestačilo skouknout to periferně, tak otočením bulev si může pomoct (a nepřehánět to s krkem).
Takže - za mě je to gimmik. Až vyřeší i tohle, proč ne.
Jenže, to jakékoli brýle či helma nevyřeší, jedině ta promítací plocha...
 
Rumcajs
By to muselo být panoramatické uvnitř, abys mohl točit vočima jak v reálu. A to by asi vedlo k nějakému nestandardnímu rozlišení. Nebo minimálně k nějaký transformaci zobrazení z placky monitoru na kus koule. Jen mě mrzí, že v tom videu upozorňuje na slabší rozlišení. Jestli to nebude alespoň full HD, není to alternativa pro estéty, kteří lítají pro krásu toho virtuálního světa.
 
WT_Horrido
To píšou na penny arcade, aktuálně to ma 640x800.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Rumcajs napsal:

No vypadá to rozhodně úžasně. Už vidím, jak mám na uších sluchátka, na ksichtu tuto a přijde manželka. No to bude nadšení, co to má doma za magora, že si ani nevšimne, že přišla. Nedejbože když si přivede kamarádku a budou na mě čučet od dveří. Jestli na to nebudu mít svoji temnou komoru s klikou zevnitř, není to použitelné.


Přistupuješ k tomu úplně obráceně. Magoři jsou ti, co to nepoužívají. Žijí v nějakém divném světě, jsou úplně mimo. Měli by si dát kliku zevnitř, nebo spíš nemít žádnou, aby nás normální neotravovali.

Vypadá to famózně, budu si to muset pořídit. No, co se dá dělat, život už je takovej...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_Nevo
Budes rad ak ti to manzelka s kamoskami pozicia Šklebící se

No ako toto riesis pri TrackIR? Jednoducho zmenis 'field of view' a no problem. Snad neskor sa dockame sirokouhlych, alebo polgulatych zobrazovacich zariadeni v tej helme (neexistuju uz ohybne displeje!?). Na zaciatok si myslim, ze je to slusne tak ako to je.

Podla mna dve zakladne poziadavky na zaciatok:
1) Nech to zobrazuje plynule ako bezny monitor
2) Nech to trackuje pohyb hlavy plynule
no a este za tretie, nech to davaju zadara k tym nejakym grafickym kartam a je to ok Úsměv
Ale kludne ma mozu prekvapit..


Toto je DEV KIT, samotny zakaznicky produkt ma mat daleko lepsie rozlisenie Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Hoper
V "preview" nebylo vidět, jak lze přibližovat pohled pomocí "brýlí".

Ad výchylky - myslím, že je to otázka SW. Ale bylo by fajn, kdyby sim spolupracoval s nějakým takovýmhle udělátkem a při větších G pak pohled do stran omezoval/ztěžoval :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,128 návštěv