May 03 2024 08:38:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
X52 throttle kaput
310_cibule
Hele, mladej, nech si to, jo Úsměv

Kdybys mi radši poradil co a jak. Vo co míň budu lítat, vo to víc sem budu psát. Tak si to rychle rozmyslete. Všichni.
 
57MH_Zvire
Pro mě za mě klidně nelítej. Šklebící se

Já jsem na počítač už 14 dní nesáhl kvůli problémům doma a v práci, takže nuda....
 
airspace.cz
310_cibule
Nejde o to, že nebudu lítat. Jde o to, že budu o to víc votravovat tady na fóru....
 
57MH_Zvire
Aspoň se bude s kým přít. Šklebící se

Budeme vepři.
 
airspace.cz
Farmar
Ted nevim, jestli to chces jeste nejak resit . Na icq mi neodpovidas. Psal jsem ti 2x. Ze by nic nedoslo?....
Nerad bych si ten svuj rozebiral zbytecne. Úsměv
 
310_cibule
Sry Farmáři, na ICQ bývám tak jednou týdně doma. Většinou ty svoje bláboly sem píšu na úkor pracovní doby, tedy svého zaměstnavatele.

Určitě bych to řešit chctěl, má-li to řešení. Když mi pomůžeš, budu zavázán. Díky. Na ICQ budu snad ve čtvrtek.
 
Farmar
Tak rozebrat to, je hracka. Ani se nemusi rozdelavat zakladna. Staci ta paka. Úsměv. Ted jen sehnat ty mikrospinace. Jsou tam 4 dany na bok (spinacema k sobe) do ctverce.
Zkusim sem hodit obrazek. Jestli se mi to povede.Úsměv
 
Farmar
[img][img=http://img232.imageshack.us/img232/4861/scan10wx.th.png] [img=http://img233.imageshack.us/img233/8223/snapshot0oo.th.jpg] [/img]

Snad jsou ty rozmery jasný
Upravil/a Farmar dne 25-01-2006 21:39
 
310_cibule
Farmáři, díky moc. A teď jeden neskromnej dotaz. Nejezdíš někdy do Prahy. Kralupy jsou ostatně za rohem. Napadla mne taková hříšná myšlenka: Naprosto netuším, co je to mikrospínač, jak to vypadá a kde to roste. Nebyl bys od tý lásky a nepodíval by ses na to osobně? Já pro tyhle věci jednoduše nemám vlohy (jako ostatně prakticky pro nic). Já bych se do toho neodvážil pustit...

Anebo mne ještě napadá, že bych mohl požádat Čutoru. To je taky takový kutil. To bych mohle ne Martine? Teda požádat.
 
LesniHU
Jo, to je uplne klasicka konstrukce. Takhle to mam v Thrustmasteru Afterburner taky.

Zkusenosti z akce, kdyz jsem je menil ja:
Ty mikrospinace jsou uplne bezny a stoji tak tri koruny. Koupi se tohle
http://eos.ges.cz.../B6810.jpg a dve nozicky se jim ustipnou a dve ohnou o 90°. Spatny mikrospinac se vypaji (tj. roztavi se cin a vytahne se smerem nahoru v ose packy) a misto nej se da ten nove koupeny. Totiz, teoreticky. Past je v tom, ze se tyhle mikrospinace delaji s ruzne dlouhyma osickama. Jestli je tech 5mm na tom nakresu presne, tak mate kliku a ten s 5mm osou tam bude pasovat. Jinak to budete muset udelat jako ja - rozloupnout stary mikrospinac a jeho nozicku dat do noveho (nebo ten plisek vevnitr z noveho do stareho). Ta seda krytka, co je videt na obrazku ode me je tam jen namacknuta (drzi na tech ctyrech cernych bodkach v rozich), da se opatrne ze dvou odloupnout, prohodit potrebne veci a namacknou zpatky. Nedrzi sice tak dobre jako predtim, ale vubec to nevadi.
 
Farmar
Zkusim se s tebou domluvit zitra po icq :sm35:
 
Farmar
http://tipasadova.opanet.cz/eshop/index.php?xxmode=productdetail&product_id=2550&PHPSESSID=aaa62672f68fb1db70a7dee199db2395
to by mohl byt on Úsměv
Vemu 20ks. aby byly i pro me. Úsměv uz ted mi zacina blbnout ten pod koleckem.Úsměv
Upravil/a Farmar dne 26-01-2006 08:37
 
Farmar
Mam je. Tak se ozvi...
 
310_cibule
Tak pánové a dámy,

moje plynovka X52 se minulej týden naučila novej kousek. Pohyb páky nejen že otevírá a zavírá přípusť paliva, ale v určité poloze (tak asi 80%) přepíná pohled ve vztahu k zaměřovači tj. přiblížení. O pět procent dál se zase vrátí. Je to trochu obtížné...

Na zadním kolečku mám tyhle pohledy namapované, ale nevím jestli to s tím nějak souvisí.

Máte někdo nějakej nápad, jak tuhle poněkud samostaně uvažující věc přesvědčit, aby dělala to chci já a ne to, co přijde zábavné jí samotné.
 
Noram
tohle to mi dělalal když jsem si omylem dal reset to default v nastaveni ila a pak jsem měl vlastně 2 nastaveni jedno v FB a druhe přes soft od Saiteka a pak se to hádalo
Upravil/a Noram dne 28-01-2006 13:19
 
http://noram.youaremighty.com/
310_cibule
jenže jí v ilovi nov takovýho nedal Smutný Asi přeinstaluju Saitek ovladač.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,189 návštěv